Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:29:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako smuvati decka??  (Pročitano 110171 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
SonyEricsson k 850i
Znas kako,ako ima ima devojku i ako je voli,nemas sanse i NE budi kreten da pokusavas da smuvas..A sto se tice toga da budete drugovi,pa zavisi sta si radila s+da bi ga pravila ljubomornim i dal je on po prirodi ljubomoran,uglavnom pitaj ga da se druzite opet,makar je to lakse..I sto se tema zove kako da smuvam decka,nemas sanse..zaboravi,ispadni idiot,nemam pojma koliko imas god,al siguran sam da nemas vise od 15,i sta ces da budes u vezi par nedelja ili 2,3 meseca i onda ste zavrsili zauvek,a drugarstvo mozze da traje zauvek i lakse je odrzati prijateljstvo..

JOs Jedan u nizu korisnika koji trazi savet,otvori temu,pa se ne pojavi vise nikad  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
nekada davno zivjela je stara baba. ona je jednog dana na pijaci pronasla carobni skejtbord. i tako se ona vozila vozila i vozila dok nije stigla kuci onda se napila vina i piva toliko da joj je prepuklo srce. zatim se ta ista baba digla iz zivih i zaljubila se u jednu novorodjenu bebu. ali starica iako je bila ziva izgledala je kao duh i mogli su je vidjeti samo oni kojima ona to dopusti. kada je ta mala beba odrasla i krenula u skolu starica je pocela da ga muva . i djetetu se svidjela starica ubrzo su poceli jednu lepu romansu gagaga oh lalla. baba posto je bila duh je pljackala i unistavala grad i sve sto je ukrala davala je djecaku i njegovim roditeljima. tako su oni dobili 507256465275878209765 djece    svako od te djece se zaposlilo i primalo veliku platu cak je minimalno bilo 100 000 evra. sva njihova djeca su od svojih plata roditeljima davala po jednu cetvrtinu svoje plate tako su se obogatili i roditelji i djeca. starica i djecak su dobili jos c78945658634876762489624786762 4897267498249282476224624 unucica pa su se i oni zaposlili tako je jedan od unucica milo djukanovic dostigao veliki nivo postao je jedan od najbogatijih ljudi na svijetu. zapravo on je na 20 mjestu po bogatstvu na svijetu mislim svi su zivjeli srecno do kraja zivota samo sto je milo ostao da se sere po drzavi :D :chuckel: :mrgreen: :? Smile :cry: :shock: :P :evil: :oops: :!: :frown: :( :flower: :flower: :[115]: Smile :wave: :weirdface: :help: Smile :boxing: :[1]: :nervious: Smile :chillpill: :idea: :[5]: Smile :-k Smile :-$ :ballbounce:[i][b][/b][/i]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
sva njihova djeca su od svojih plata roditeljima davala po jednu cetvrtinu svoje plate tako su se obogatili i roditelji i djeca.

Cetvrtinu davali roditeljima? Bas neka dobra deca  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
nekada davno zivjela je stara baba. ona je jednog dana na pijaci pronasla carobni skejtbord. i tako se ona vozila vozila i vozila dok nije stigla kuci onda se napila vina i piva toliko da joj je prepuklo srce. zatim se ta ista baba digla iz zivih i zaljubila se u jednu novorodjenu bebu. ali starica iako je bila ziva izgledala je kao duh i mogli su je vidjeti samo oni kojima ona to dopusti. kada je ta mala beba odrasla i krenula u skolu starica je pocela da ga muva . i djetetu se svidjela starica ubrzo su poceli jednu lepu romansu gagaga oh lalla. baba posto je bila duh je pljackala i unistavala grad i sve sto je ukrala davala je djecaku i njegovim roditeljima. tako su oni dobili 507256465275878209765 djece    svako od te djece se zaposlilo i primalo veliku platu cak je minimalno bilo 100 000 evra. sva njihova djeca su od svojih plata roditeljima davala po jednu cetvrtinu svoje plate tako su se obogatili i roditelji i djeca. starica i djecak su dobili jos c789456586348767624896247867624897267498249282476224624 unucica pa su se i oni zaposlili tako je jedan od unucica milo djukanovic dostigao veliki nivo postao je jedan od najbogatijih ljudi na svijetu. zapravo on je na 20 mjestu po bogatstvu na svijetu mislim svi su zivjeli srecno do kraja zivota samo sto je milo ostao da se sere po drzavi :D :chuckel: :mrgreen: :? Smile :cry: :shock: :P :evil: :oops: :!: :frown: :( :flower: :flower: :[115]: Smile :wave: :weirdface: :help: Smile :boxing: :[1]: :nervious: Smile :chillpill: :idea: :[5]: Smile :-k Smile :-$ :ballbounce:[i][b][/b][/i]
Hoću ja malo toga što si srolao pa popušio pre ovog posta.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
oću i ja!

e ja nemam ni rizle jebemu seme...  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
imam pitanje i ko zna koliko sam ocajna kad ovde trazim odg al ae :D i da ja ne znam kako se s ovim rukuje sta je poenta i to. . . tek sam otvorila tako da ne zamerite :)

e sad poenta price: Ima jedan decko s kojim se dopisujem oko pola godine mozda i vise ne secam se -. - e sad. . . mi smo se do jaja zgotivili . . . al u smislu skroz drugaski opusteno i to. . . i sad. . . on je stvarno prvi decko koji se meni nije svidja koga sam samo kao druga gledala. . . i posle nekog vremena ja njega pocnem drugacije da gledam. . al naravno nisam ja to njemu rekla nisam ni pokazivala. . . prvenstveno iz razloga sto je on 92 . . . a ja sam tri godine mladja i ja tako njih ne svatam ozb i ne obracam paznju na to njihovo ,,muvanje'' ili sta god. . . .  :weirdface: i sad. . . . on je meni posle nekog vremena rekao da se on ne lozi na mene nego da je zaljubljen. . al nije to reko u fazonu da se zajebava. . . on je u sustini vece dete nego ja  :mrgreen: al nisam ga shvatala ozb. . . bar nisam pokazivala tako. . . i on je mene naravno pitao da budemo zajedno dza bu. . ja sam rekla da to ne bi funkcioisalo zato sto je stariji. . . . ovo ono. . . al ja bi bila s njim  rekla sam mu to ali ima dosta stvari koje nas sprecavaju. . . i dobro nikad se on nije drkao na to i dalje smo bili do jaja . . . naravno ja sam sve vise razmisljala o njemu. . . i tako  al sam mu  opet nekoliko puta rekla zasto ne bi to islo. . . al iz najbolje namere. . . a da i kladili smo se neshto. . . a ko zgubi opkladu treba ovog drugog da oljubi. . . i videli se mi jedan dan. . . sv bilo do jaja on nije pokazivao da je ne zainteresovan grlio me je. . pokusao je da me poljubi itd. . . i sad dza bu sta da radim. . . ja njega poljubim. . . on  :shock: ne veruje. . . naravno u poz smislu. . dolazim ja kuci i on meni na cetu kao da  ti posaljem zahtev za vezu ja kao ne. . . i on se naljuti. . . ja mu rekla da nema razlog da se ljuti da nije imao razlog da se nada necemo i da sam ja sve uradila kako sam rekla. . . ispostovala sam opkladu. . . i sad on mene blokira. . . i sad posle nekog vremena sam ja pokusavala da stupim u kontakt s njim al nista al naravno. . . bez gubljenja klinackih i to nego normalno. . . i nekako on mene odblokira ja mu sve lepo napisem otvorila se potpuno. . . i on kao a kako da znam da me neces opet zajebati. . . i tako kenja nesh. . . i sve je bilo u fazonu kad da cemo da se pomirimo. . . i on odjednom kaze ne kao ne mogu vezu ortaci kao pre al veza ne. . . ja kao ok kako hoces. . . i sad naravno da nije bilo kao pre nije mi se javljao normalno nisam ni ja njemu. . . i ja pitala drugaricu sta da radim kaze ona da on to verovatno namerno radi. . . zato sto sam ja njega odbila. . . ja prizanejm pogresila sam al brate on ko da sam mu majku ubila se naljutio  :weirdface:  i ja reko mozda je ona u pravu. . . ne javljam se ja njemu  on meni odednom na  cetu. . . slusaj pesmu :) ja ono. . . kao ok. . . i on smajli i to je to. . . posle meni bio rodjendan. . . on je taj dan vise nego ikad bio na cetu nije mi cestitao. . . i 20 min posle 12 sati posle mog rod on meni posalje. . . kolko si napunila? :) kao da ne zna -. - i neshto smo s e mu tu bzv dopisivali ja sam bila hladna. . . on me je pitao jel sve u  redu. . . sta radim sta ima novo. . . cak mi je reko i Anci. . a inace ana se zovem :D. . . . i sad ja se njemu jos ne javljam. . . al znam sta sad vi mislite on je starii sto posto te zajebava. . . ne zajebava me znam to nije binto kako znam al znam. . . i mislim da je ne moguce kad tako zgotivis nekog cak ga i zavolis da odjednom sve nestane. . . pa sam vas devojke. . a i momci htela da itam sta li on sad misli :D nisam sstidljiva uopste dajte saveteeeeeeee!

i izvinite sto sam preopsirna al jbg :D

hvala unapred :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
SonyEricsson k 850i
pokaži mu sisu, odlepiće 100%
Smile

Ukocila mi se kicma dok sam citao...

Koliko shvatam iz price vi ste deca,tj nezreli..Ja njega ne poznajem pa da mogu da kazem svidjas mu se,zaljubljen je i ostale gluposti..Naucno je dokazano da se ne moze voleti pre 18. godine Smile Ti ga poljubis on odmah zahtev za vezu Smile kakav fejs,strasno,po tome bih rekao da je to veza da bih bio sa nekim.

Postoje dve opcije: -svidjas mu se i zeli da budete zajedno (mada mislim da je za njega ozbiljna veza pojam)
                           -klasinco navlacenje,pricanje lepih prica,sltatkoreciv,a to ima za cilj da te odvede u krevet..


Sad sam se probudio,ne vidim sta pisem,posle cu ti dati bolji odg Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mladi ste i jedno i drugo pa igrate "hoce piki-nece piki" igrice. Kada se jedno "zagreje" ovo drugo se ponasa hladno i obratno.  Smile

Verovatno mu se svidjas i dalje(a pretpostavljam i on tebi) pa se probajte naci na pola. Ako se ne nadjete, uvek postoji drugi i kao prijatelj i/ili kao nesto vise.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
hahahaahah pa da verovatno ste u pravu. . . al ono. . . ma kakav krevet bre decku je trebalo mesec dana da me pita da se vidimo. . nema tu K od kreveta. . . . a i on zna inace kakva sam ja po tom pitanju. . tako da ono. . :D a i sve kao da se folira i to al aj brate vise od pola godine da se foliras pa mnogo je. . . :D ja bi vrv na . i.  sve :D

izvini brate zbog kicme. . . jbg :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos si ti mlada za krevet... mani se tih saveta...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:29:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.