Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:23:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako smuvati decka??  (Pročitano 110285 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
evo...


Ne mogu da verujem da je ova tema još aktivna, svaka vam čast  Smile
stvarno vala... Evo, posto sam ja muskarac Devica, da prokomentarisem, to da nas je tesko zavesti, odnosno impresionirati, to je apsolutno tacno !\Zato da ti dam par saveta za tog koga si pikirala :
1. Izgledaj extra ! Teretana, plivanje, biciklizam... radi sve dok ne budes toliko zgodna da te i ribe startuju !(uzmi im broj za slucaj da tvoja Devica hoce trojku)
2. Budi pametna ! Nemoj guja da te ujede da ne znas npr... koliko je ljudi poginulo u "Rambo I" ili gde su se odrzavala svetska prvenstva u fubalu poslednjih 30 godina (to da znas polu-finaliste se, jelte, podrazumeva).
3. Nauci da kuvas. Dobro.
4. Izgledaj i ponasaj se cedno, kao provincijalka koja onu stvar u zivotu nije videla, ali zato u sobi, izvuci maksimum droljizma iz sebe !
5. Moras da budes gotivna, da si u stanju da ga oraspolozis, uvek se setis nekog dobrog vica ili bar da glasno podrignes, u javnosti.
6. S vremena na vreme, obraduj ga nekim poklonom.
7. Placaj mu pivo kad je u 'stisci'.
8. Nemoj da ljubomorises ! Ako i gleda druge ribe, to je samo da bi se uverio koliko si bolja od drugih.
9. Ako ti kaze da sve deli sa najboljim ortakom, onda to znaci sve ! (zrtvuj se malo, isplatice ti se).

Eto, to je ono generalno, ako hoces detaljnije, dodacu jos.... Ispostuj to i tvoja devica je res pecena !

radulac staces ti ovde a stacu i ja aj cao
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N-shurnaest
 history flashback can be a biatch  Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
pa ovako. . . . . pre smo bili najbolji prijatelji. . . i hteo je da se druzi sa mnom. . . jedno vreme je i bio zaljubljen u mene. . .  kasnije sam s i ja promenila i radila sve sto ga ervira. . . pokazivala svima njegove slike iz detinjstva i tako to. . . :D ali dobro. . od tad se on sve manje druzio sa mnom i sad mi se cak ni  ne javi. . nego onako me pogleda kao da nesto hoce ali skrene pogled u drugu stranu. . . . i sad. . ne znam ni sta da radim. . . ne znam ni sta on misli. . . . .  vrlo sam tvrdoglava koliko i on pun sebe. . . pa niko nece da popusti. . . a meni se on mnogo svidja. . . i vec 3 godine sam zaljubljena u njega. . .  a njega kao da to ne interesuje  :S ili mu je samo glupo. . . uh. . . . komplikovano je :( ali bih volela DA se pomirimo. . . . . mNOoOooogo. . . najvise na svetu. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6003
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Apple iPhone
Jokice duso zasto si vec na broju 2...  jaaoooj zaboravila lozinku ili tako nesto sigurno... ako si takva i u ljubavi nije cudno sto te je zapostavio i nasao drugu Smile Smile  Pokusaj da se vidis sa njim u 4 oka neobavezno posle skole ili na nekoj zurci i pokusaj da saznas sta oseca prema tebi Smile
« Poslednja izmena: 07. Feb 2010, 23:01:34 od la fee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ja ne muvam momke. Trudim se da uvek budem najnormalnija jer ce me kad tad upoznati u pravom svetlu- cemu onda foliranje?  Smile
Ako mi se neki bas svidi, a ne pridje mi sam, ja mu lepo kazem da mi se svidja i gotovo.  Smile
Ne umem, bas ne umem da igram igrice.  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudsko srce ima nezgodnu naviku da sudbinom naziva samo ono sto ga satire
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
Ako mi se neki bas svidi, a ne pridje mi sam, ja mu lepo kazem da mi se svidja i gotovo

Kako moze on tebi da pridje, ako se on tebi svidi? Valjda treba obrnuto da bude. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Ako mi se neki bas svidi, a ne pridje mi sam, ja mu lepo kazem da mi se svidja i gotovo

Kako moze on tebi da pridje, ako se on tebi svidi? Valjda treba obrnuto da bude. Smile


Uglavnom bude obostrano pa pridje. Smiley
IP sačuvana
social share
Ljudsko srce ima nezgodnu naviku da sudbinom naziva samo ono sto ga satire
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
U tom slucaju da.  Smile

A jel bi prisla decku na suvo, bez toga da znas da li se ti njemu dopadas? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I'm Victoria's secret!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2417
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
SonyEricsson K750i
ne. one to ne rade.  Smile
samo muskarci ispadaju totalni idioti, zene to ne dozvoljavaju sebi Smile
ponekad vole da zadovolje svoj ego odlaskom  na semafor zurke. budu "zelene", ljudi prilaze a one samo odmahuju glavom i svakim prilaskom su sve zadovoljnije i sigurnije u sebe. jbg, takve su zene  Smile
IP sačuvana
social share
Sum myself up in three words? Well, I suppose it would have to be: kller, alien, vagina.
I'm so goth I shit bats!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
pa dobro... meni su par puta prišle prve, svako pravilo ima izuzetaka..
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:23:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.