Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:37:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako se udebljati???  (Pročitano 6536 puta)
09. Avg 2006, 00:19:36
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC DESIRE S
Ajd neka mi neko kaze kako dobiti desetak kilograma.Imam 18 godina,visok 186 a tezak samo 60kg.
U cemu je stvar???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 456
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Mozes jesti koliko hoces i sta hoces i neces dobiti na tezini, ne sada, ali pazi kako ce se to odraziti na tebe za 10 do 20 godina. Tada ces pitati kako da smrsas, to je definitivno.

Izuzetak je, ako imas jaku zeludacnu kiselinu, ali ti mogu samo lekari otkloniti tu kiselinu, ali se ona uvek stvara iznova.Da li imas jaku zeludacnu kiselinu ili ne, mozes saznati kod lekara.

Ako nemas taj problem, onda nemoj da se brines previse, kakvi su tvoji roditelji itd.? Mozda to imas u genima da si prirodno vitak.

Ja sam primetila, neznam da li je kod svakog tako, kada stvarno uzivas i obazavas to sto jedes, kilogrami se vise lepe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
lako jedi meso i povrce u sto vecim kolicinama i vezbaj i lako ces se ugojiti ja sam u tvojim godinama bio mrsav ne bas kao ti  malo sa  nizi i malo bio tezi a sada imam 87kg  , vezbaj , jedi i eto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


amo ergo sum (volim dakle postojim)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 710
Zastava USA
OS
Linux
Browser
Mozilla
joooj sto ja vise nemam taj problem  Smile Smile ja sad razmisljam kako da se ne ugojim, no dobro
pazi, meni je pomoglo to sto sam dosla u ameriku, ali posto ti verovatno nisi u toj mogucnosti, probaj da jedes dosta testenine, krompir, slatkise, odnosno sve sto ima ugljene hidrate, naravno jedi i povrce i meso jer koliko god da ti je bitno da se ugojis, opet ne smes da zapostavis zdravlje
u krajnjem slucaj, uvek imas biomed (mislim da je 4 za gojenje)  Smile
IP sačuvana
social share
carpe diem (iskoristi dan)

the sun is always brighter on the other side
but heart and soul i left at home comitted suicide
far away, far away, you're so far away from me
but i'll be back one day
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
ja ipak ne bi da jede mnogo jink food-a , ako nabaci salo bice mu samo gore nikako bolje  , dosta mesa i dosta povrca pre svega  pirinca , krompira , graska , pasulja , ujutru mozes zitarice i voce , dosta posnog sira , dosta jaja , ribe , salate
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


amo ergo sum (volim dakle postojim)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 710
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
pa ne mislim ni ja da se tovi pljeskavicama svaki dan i po ceo dan, ali opet ako se drzi tvoje dijete nikada se nece ugojiti,veruj mi, ja sam imala taj problem i jela sam kao stoka pa nisam mogla da se ugojim, ali ne sporim da u svakom slucaju treba imati raznovrsnu ishranu zbog unosa i vitamina i proteina i masti i ugljenih hidrata
IP sačuvana
social share
carpe diem (iskoristi dan)

the sun is always brighter on the other side
but heart and soul i left at home comitted suicide
far away, far away, you're so far away from me
but i'll be back one day
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ти не треба да добијеш на тежини тако што ћеш храну претварати у сало (не мислим буквално да ћеш добити огроман стомак него ћеш нагомилати сало свуда по целом телу у мањим количинама),већ ти треба мишићна маса.

И ја сам имао имао тај проблем (брз метаболизам или већ шта ли је) са тежином јео сам четир пута дневно у огромним количинама и ништа ,увек иста тежина.Али онда мало радиш у теретани (не мораш превиш да се форсираш мада то и није била нека теретана где сам ја био али сам добио 8кг за три месеца) и пазиш на исхрану (ја сам тад јео пет 4-5 пута дневно једноставно организам сам тражи) и тиме добијеш килограме оне квалитетне.
Мени је то било једино решење да добијем на тежини. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson W610
Moj recept: Biomed 6, normalna ishrana, i teretana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ja sam se raspitala o ovom problemu. Obavezno se posavetuj sa nutricionistom. Pre svega treba da obaviš laboratorijske analize da bi iskljucili bilo kakav metabolicki ili drugi poremecaj. Kad dobiješ rezultate,nutricionista će ti prepisati adekvatnu hiperproteinsku dijetu.
Naravno, moraš da budeš aktivan. Počni da se baviš redovno nekim sportom...ja volim da vozim bicikl, plivanje. Može i teretana. Bitno je da dobiješ na težini tj mišićnoj masi zdravim putem - zdrava ishrana.
Uspećeš, veruj mi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 456
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Ja sam primetila, neznam da li je kod svakog tako, kada stvarno uzivas i obazavas to sto jedes, kilogrami se vise lepe.

Kao homeopatija, ako verujes u to onda i deluje.
« Poslednja izmena: 27. Avg 2006, 23:49:54 od Jovanka1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:37:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.