Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se sa kim slazete u krevetu  (Pročitano 26865 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
VODOLIJA

Vodolija je kao prehlada. U Vaš život dolazi iznenada, kada se najmanje nadate. Često je ne razumete i smatrate čudakom. Osećanja su joj intenzivna, ali ne traju dugo. Njihov eros je romantičan, varaju radi promene. Partnera mogu da pozajme prijatelju. To su kolekcionari ljubavi i strasti. Zlu ne trebalo, ali i grupni seks kod njih dolazi u obzir.

OVAN-VODOLIJA Ko koga više privlači teško je reći. Glavnu reč ima Ovan. Njihov prvi seksualni kontakt je veličanstven, nešto slično udaru groma, kao "smak sveta", nešto što se pamti. Ali, vremenom se zanos gasi.

BIK-VODOLIJA Ovde Bik nema ni mira ni odmora, već samo glavobolju. Jedno od ovo dvoje, po pravilu ostaje nezadovoljeno. Biku odgovara ekscentričnost Vodolije, ali to nije dovoljno da bi podjednako doživeli strast.

BLIZANAC-VODOLIJA Česta je ljubav na prvi pogled. Kao stvoreni su jedan za drugog. Mogu da im pozavide golubovi. Još kada bi Blizanac bio tačniji, njihova bi veza bila uspešnija.

RAK-VODOLIJA Duševna veza je jaka i ulepšava erotski kontakt. Orgazam nije naglašen, ali je iznenadan i neočekivan. Za ostvarivanje trajne veze to na žalost nije dovoljno.

LAV-VODOLIJA Njihova veza je jako zanimljiva. Stalno su u ratu u kome nema ni pobednika ni pobeđenih. Samo snažni erotski doživljaji mogu da ublaže razliku u mišljenju.

DEVICA-VODOLIJA Po pravilu se ova dva znaka ne podnose. Kao što posle Sunca dolazi kiša, tako i kod njih posle prijatnog seksa dolazi uragan od koga stradaju nervi. Njihov seksualni kontakt naglo se pali i gasi.

VAGA-VODOLIJA Njihova veza je čista poezija. Seks im pruža veliko zadovoljstvo. Druženje im je harmonično, komunikativno. I pored svega tako divna veza može da se prekine bez vidljivih razloga.

ŠKORPIJA-VODOLIJA Prvi je klasičan tip, a drugi pristalica slobodne ljubavi. Njihova veza je mistična. Počinje iznenada pogledima koji obećavaju. Ipak im u seksu nešto nedostaje.

STRELAC-VODOLIJA Njihove veze su spontane, iznenadne i pomalo čudne. Bez obzira na fizičku privlačnost, nisu ljubomorni i ako im seks kod kuće dosadi lako će ga potražiti sa strane. Seks je stvar oko koje ne stvaraju famu.

JARAC-VODOLIJA Poželjno je da izbegavaju međusobnu erotsku vezu. Obostrano se sputavaju, hlade. Jedno je na zemlji, dok je drugo u oblacima. Čista besmislica.

VODOLIJA-VODOLIJA Deviza ova dva znaka je: "Živele sloboda, ravnopravnost, nezavisnost!" Susret im je iznenadan, kao i rastanak, posle koga ostaju dobri prijatelji. Skloni su perverzijama.

VODOLIJA-RIBE Dok je prvi otvoren, direktan, a u vezi ne očekuje mnogo, drugi je pritajen, mnogo očekuje. Do seksa dolazi, kad se najmanje nadaju. Obe strane hoće da zgreše, a svaki greh se kažnjava progonstvom iz raja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
RIBE

Ribe nikada ne umeju da potonu iz prostog razloga što su dobri plivači. A o tome šta misle, šta ih interesuje, šta žele niko nema pojma. Srce im je meko, osećanja nežna. Vole da vole i da budu voljene. U ljubavi više daju nego što primaju. Seks im je blag, bez uvoda, eros zagonetan. Traže malo, žrtvuju se mnogo.

OVAN-RIBE U početku, njihova veza je romantična. Privlače se. Ali se brzo zasite. Ovan proguta svoju "zlatnu ribicu". Kad se strasti stišaju, pitaju se šta li su našli u onom drugom?

BIK-RIBE Vežu ih fizička privlačnost i ljubav. Odlično se dopunjuju. Kad se Riba veže za Bika ne pušta ga, a Bik joj za uzvrat stvara odlične uslove za život. Jedan prašta drugi trpi. Polni odnos je uvek različit, a orgazam im nije važan.

BLIZANCI-RIBE Kao nebo i zemlja. Čak je i brzina akta različita. Kada Blizanac svoju zlatnu Ribicu izanalizira koščicu po koščicu, interesovanje za nju se hladi. Konačni rezultat je bez komentara.

LAV-RIBE Veza među njima je potpuni fijasko. Ovde Lav neće biti erotski zadovoljen, i brzo će izgubiti interes za partnerku.

DEVICA-RIBE Ono što Ribe mogu da pruže u ovoj vezi Devici nije potrebno. Fizička privlačnost je mala, Riba je u ovoj vezi iskorišćena više u praktične svrhe, pa će vremenom poželeti da iskoči iz akvarijuma i u potrazi za srećom uplovi u druge vode.

VAGA-RIBE Ovde nema šta da se priča. Njih ne vezuje ljubav, već čist sadomazohizam. Dok prvi voli da neko zbog njega pati, drugi voli da taj neko bude on sam i… gle divote! Nekako se uklapaju.

VAGA-RIBE Ovde nema šta da se priča. Njih ne vezuje ljubav, već čist sadomazohizam. Dok prvi voli da neko zbog njega pati, drugi voli da taj neko bude on sam i…gle divote! Nekako se uklapaju.

ŠKORPIJA-RIBE Veza značajna po temperamentu. Prvi kontakti su stidljivi, ali kada pređu na govor tela, odlično funkcionišu. Orgazam je gotovo redovan.

STRELAC-RIBE Ribama je suđeno da budu žrtve, a Strelci u ovoj kombinaciji moraju da polažu računa kuda idu i šta rade. Lako se zasite jedan drugog. Orgazam ne doživljavaju često. Ipak, Ribe više trpe.

JARAC-RIBE Prvom je milije da umesto ljubavnog gugutanja sluša poslovne razgovore, a drugi mašta o bogatom partneru. Veza im pomaže da ostvare maštanja. Vode traljav seks. Optužuju se međusobno za seksualnu nemoć. U ovoj kombinaciji Ribe više trpe.

RAK-RIBE Ljubav na prvi pogled. Jedino im nedostaje strasti. Seksualni odnos je blag nadražaj na psihu. Vremenom se povlače svako u svoj svet, ali to onom drugomne smeta.

RIBE-RIBE Večito nespremna kuća čini domaći kutak intimnijim. Njihova veza je romantična, harmonična, spolja jaka, a iznutra su prisutne obmane. Pošto im je seks mlak, prvi intimni prijatelj ima šansu da uđe u ljubavni trougao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Jel` ti ovo citiras Dupora? Smile:
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Mene ubode 100% ..
(zato verovatno i neće ići to što sam naumio .. Smile  )
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 4
Zastava Pariz FRANCE
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
RIBE-RIBE Večito nespremna kuća čini domaći kutak intimnijim. Njihova veza je romantična, harmonična, spolja jaka, a iznutra su prisutne obmane. Pošto im je seks mlak, prvi intimni prijatelj ima šansu da uđe u ljubavni trougao.


 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.
 Smile Smile Smile
a najvise mi se svidja kombinacija sa blizancem... Smile
IP sačuvana
social share
samo se smejes, lepo je
nije te briga, lepo je
pa koliko traje, lepo je...

...svi to znaju na kraju ne pobedjuje dobro
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 62
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro sanjice posto sam ja devica reci mi majketi dal ja ikada uzivam u sexu? po ovom ni sa jednim znakom ja ne mogu da uzivam niti jedan znak moze samnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
JARAC-JARAC Njihova veza je često rezultat prve i poslednje ljubavi. Vode hladan seks, bez predigre. U startu su verni.

u startu su verni!!! hehehehheheeh
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n70
Pazi sad ovo..Ja sam Ribe a moj trenutni deckic je Blizanac..pa to je haos jedan..Smiley On sve odmah, hop hop hop, a ja bi da to traje u nedogled...ali kao i obicno...ja se nesto i ne optercujem time...pre ili kasnije, nastimujem ja to da bude kako meni odgovara...samo ako mi daju dovoljno vremena... pozz svim Ribicama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.