Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako se odbraniti od nepriljateja M O Z E M O  (Pročitano 3651 puta)
21. Sep 2009, 17:44:12
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dakle ovako mozemo se odbraniti samo slozno prvo nije samo kosmet okupiran vec cela srbija  jer je na vlast doso najveci mason od titovog vremena boris tadic  vidite kako on ima neke crne sare po kosi upamtite to je masonski znak drugo vodicemo gerilski rat dobro vi sada mislite da smo mi ekstremisti ali nismo mi smo hriscani a drugi su ekstremisti siptari amerikanci hrvati itd svi oni koji su priznali kosmet su nasi nepriljateji dalje kako smo rekli vodicemo gerilski rat sta to znaci  napadacemo sve one drzavljane cija je zemlja priznala kosmet  po mogucstvu da ih ubijemo ili trajno onesposobimo za zivot dalje napadacemo sve siptare sirom srbije pa ne zive svi siptari samo u bujanovcu ili na kosovu ima ih u celoj srbiji u beogradu nisu novom sadu itd pozivamo sve casne srbe da to urade takodje pozivamo i srbe van granica da vode gerilski rat kao sto je Miladin Kovačević  dosta su nas razni nepriljateji napadali rusili nam crkve manastire iz 13 veka vreme je da im se vrati mi smo hriscani mirna vera ali sada smo okupirani mi samo ocemo svoje pozivamo i druge pravoslavce da se pridruse gerilskom ratu makedonce grke ruse.  





Таким образом, мы хотели сражаться только первый единогласно не только Косово, но и всей оккупированной Сербии для свежих сил наибольшее Мейсон Тито время Борис Тадич, как он имеет некоторые черные волосы Сара помню это еще один знак масонские партизанской войны руководство хорошо вы сейчас думаете Мы не экстремисты, но мы христиане и другие экстремисты Siptari американцы хорваты, и т.  д.   Все те, кто признал Косово наши nepriljateji далее как мы уже говорили руководстве партизанской войны, что это означает нападавшие все те граждане, чья страна признает Косово желательно, чтобы убить или запретить злоумышленнику натюрморт siptar по всей Сербии, и не все живут только в Siptari Буяновац и Косово их во всей Сербии в Белград, Новый Сад, и т.  д.   все приглашенные Casne сербов делать это, а также предложить сербам за пределами вести партизанскую войну Миладин Ковачевич, которого многие из нас различные nepriljateji напали уничтожены монастыри нашей Церкви с 13-ого века настало время вернуть их, мы, христиане, мирной религией, но теперь мы заняты своим отцом, мы лишь предлагаем другим православным pridruse партизанской войне македонцев греков русскими.  





So we like to fight only the first unanimously not only Kosovo but the entire occupied Serbia for the fresh power of Tito's greatest Mason of time Boris Tadic see how he has some black hair by Sarah remember it is another sign of masonic guide guerrilla war well you now think We are not extremists, but we are Christians and others are extremists Siptari Americans Croats, etc.   all those who acknowledged Kosovo our nepriljateji further as we said guide guerrilla war what it means attackers all those citizens whose country recognizes Kosovo preferably to kill or permanently disable the attacker still life siptar all over Serbia, and not all live Siptari only in Bujanovac and Kosovo have them in the whole of Serbia in Belgrade, Novi Sad, etc.   are all invited Casne Serbs to do so and also to invite the Serbs outside to lead the guerrilla war as Miladin Kovacevic, which is a lot of us are different nepriljateji attacked monasteries destroyed our church from the 13th century it is time to return them, we Christians are a peaceful religion, but now we are occupied with their father, we only invite other Orthodox to pridruse guerrilla war Macedonians Greeks Russians.  





Значи ние како да се бори само првиот едногласно не само на Косово, но целата окупирано Србија за свежо моќ на Титовата најголема Мејсон време на Борис Тадиќ се види како тој има некоја црна коса со Сара се сеќава на него е уште еден знак на масонски водич герилска војна така и сега мислат Ние не сме екстремистите, но ние сме христијани, а други се екстремисти Американците Siptari Хрвати, итн сите оние кои ја признаа Косово нашите nepriljateji понатаму како што рече водич герилска војна што значи тоа напаѓачи на сите оние граѓани чија земја го признава Косово, по можност да се убие или трајно да го оневозможите напаѓачот сеуште живот siptar цела Србија, и не сите се живи Siptari само во Бујановац и Косово ги во целина на Србија во Белград, Нови Сад, итн се поканети сите Casne Србите да го стори тоа и исто така да те покани на Србите надвор да води герилска војна како Миладин Ковачевиќ, кој е многу од нас се различни nepriljateji нападнати уништени манастири нашата црква од 13 век е време да се вратат нив, ние христијаните сме мирен религијата, но сега сме окупирани со нивниот татко, ние само го покани други да се православна pridruse герилска војна Македонците Грци, Руси.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
TAČKA ?!??
« Poslednja izmena: 21. Sep 2009, 17:56:39 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Упуцај се.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Stvarno ima i gorih od Škorpiona. Smile Različak77, bolestan si leči se, a za prvo vreme bi trebao da budeš u zatvoru zbog pozivanja na oružanu pobunu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
'Ocu i ja malo ovoga na cemu ste vi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ja necu, dovoljno sam blesav i bez toga.. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Stvarno ima i gorih od Škorpiona. Smile Različak77, bolestan si leči se, a za prvo vreme bi trebao da budeš u zatvoru zbog pozivanja na oružanu pobunu.
Iskoristi sansu, pridruzi se perudji. Znam da ti srce ubrzano lupa.To je tvoj ambijent. Smile Smile Smile
Nemoj da se mucis. Dobices pritisak.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Stvarno ima i gorih od Škorpiona. Smile Različak77, bolestan si leči se, a za prvo vreme bi trebao da budeš u zatvoru zbog pozivanja na oružanu pobunu.
Iskoristi sansu, pridruzi se perudji. Znam da ti srce ubrzano lupa.To je tvoj ambijent. Smile Smile Smile
Nemoj da se mucis. Dobices pritisak.

Škorpione, prolupao si načisto nisam ja nacista nego ti. Nacisti su bili poznati po upotrebi droge i homoseksualnim odnosima. Tebi kao neonacisti odgovara pederaj i drogeraj, za levičare je to nezamislivo. Uostalom možda u tvojoj , čuvenoj sisi ima i heroina. Sisaj bato, sisu ili............. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ovo mora da je andreja mladenovic. danas je izjavio sledece:

Ništa precizniji odgovor nije bio ni na pitanje kakav je stav DSS o delovanju organizacija koja se mogu naći na udaru inicijative o zabrani, kao što su “Obraz” i “Pokret 1389.”, organzacije koju su se zajedno sa DSS našle u nedavno održanoj porodičnoj šetnji.

“Ne znam kakav stav bi trebalo da imamo, ne znam o čemu se radi, kakav stav ...Šta mislite o njihovom delovanju? Ne znam zašto bih vam na to odgovorio”, rekao je Mladenović.
izvor: B92

neobavesten a i ne zna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.