Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se manjine tretiraju u Srbiji! Pretučen lider hrvatske stranke  (Pročitano 9728 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ja znam jedino nesto,ako se pretuce neki Srbin u Hrvatskoj,onda nijednom Srbinu ne pada na pamet da kaze cekajmo mozda to nije bilo na nacionalnoj osnovi,...a ovdje kada je sada obrnuta situacija onda se zeli pricekati i saslusati onoga koga je pretukao,i ne pika se sto je ovaj izjasnio da su ga vrijedjali na nacionalnoj osnovi... Smile

Ne moras da produbljujes obrazlozenja ... sve si nam objasnio objektivnim izborom naslova teme. Jasno nam je ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson G 502
Da je i malo pametniji preselio bi u Hrvatsku..Al' valjda čovjek mazohista.. Smile Smile

OVO je nazalost vas pravi odgovor. Da li treba vise ista komentarisati?

Ne treba ništa komentirati...Onda kad dobije po pi... nek šuti,a nek ne plače po novinama...Kažem ja očiti primjer mazohizma... Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja znam jedino nesto,ako se pretuce neki Srbin u Hrvatskoj,onda nijednom Srbinu ne pada na pamet da kaze cekajmo mozda to nije bilo na nacionalnoj osnovi,...a ovdje kada je sada obrnuta situacija onda se zeli pricekati i saslusati onoga koga je pretukao,i ne pika se sto je ovaj izjasnio da su ga vrijedjali na nacionalnoj osnovi... Smile

Ne moras da produbljujes obrazlozenja ... sve si nam objasnio objektivnim izborom naslova teme. Jasno nam je ...  Smile

Naravno MunkaZe...de malo ti procitaj teme u vezi Hrvatske i Hrvata,odavno je sve receno... Smile

Samo niste mi odgovorili,kada je to ijedan covijek napao lidera Srba u Hrvatskoj...?
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson G 502
Ja znam jedino nesto,ako se pretuce neki Srbin u Hrvatskoj,onda nijednom Srbinu ne pada na pamet da kaze cekajmo mozda to nije bilo na nacionalnoj osnovi,...a ovdje kada je sada obrnuta situacija onda se zeli pricekati i saslusati onoga koga je pretukao,i ne pika se sto je ovaj izjasnio da su ga vrijedjali na nacionalnoj osnovi... Smile



Ne moras da produbljujes obrazlozenja ... sve si nam objasnio objektivnim izborom naslova teme. Jasno nam je ...  Smile

Naravno MunkaZe...de malo ti procitaj teme u vezi Hrvatske i Hrvata,odavno je sve receno... Smile




Samo niste mi odgovorili,kada je to ijedan covijek napao lidera Srba u Hrvatskoj...?

kako nije..Eno Rade Leskovac tuži se na duševne boli zbog gostovanja na HRT-u u emisiji "Piramida"..Kaže da od tad nemože zaspati bez apaurina.. Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja znam jedino nesto,ako se pretuce neki Srbin u Hrvatskoj,onda nijednom Srbinu ne pada na pamet da kaze cekajmo mozda to nije bilo na nacionalnoj osnovi,...a ovdje kada je sada obrnuta situacija onda se zeli pricekati i saslusati onoga koga je pretukao,i ne pika se sto je ovaj izjasnio da su ga vrijedjali na nacionalnoj osnovi... Smile



Ne moras da produbljujes obrazlozenja ... sve si nam objasnio objektivnim izborom naslova teme. Jasno nam je ...  Smile

Naravno MunkaZe...de malo ti procitaj teme u vezi Hrvatske i Hrvata,odavno je sve receno... Smile




Samo niste mi odgovorili,kada je to ijedan covijek napao lidera Srba u Hrvatskoj...?

kako nije..Eno Rade Leskovac tuži se na duševne boli zbog gostovanja na HRT-u u emisiji "Piramida"..Kaže da od tad nemože zaspati bez apaurina.. Smile

Da da ...nemoze da gleda Hrvatsku sa ocima,ali moze jos da dodje na TV i da pljuje jos po njoj i opet ga nitko nepipa...

IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Приведен осумњичени за напад на Темуновића


Суботичка полиција саопштила је данас да је привела Жељка С. под сумњом да је нанео тешке телесне повреде председнику Хрватско-буњевачко-шокачке странке Блашку Темуновићу.

У саопштењу полиције се наводи да су Темуновића, који је возио бицикл на Тргу жртава фашизма у Суботици, пресреле две особе и да му је један од њих ударцем дрвеном палицом нанео тешке телесне повреде.

Полиција наводи да се Темуновић са особом која му је нанела ударац упознао неколико дана пре напада и да је инцидент настао из личних разлога.

Извршеним проверама утврђено је да је до напада на Темуновића дошло због нерашћишћених односа између њега и осумњиченог Жељка С, пише у полицијском саопштењу.


Izvor: Beta
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson G 502
Citat
Da da ...nemoze da gleda Hrvatsku sa ocima,ali moze jos da dodje na TV i da pljuje jos po njoj i opet ga nitko nepipa...

 Smile Smile Budi tiho,i zidovi imaju uši... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
tiger = Gaso (Knezevic)

ko se seca tih dana, zna o cemu pricam...
ko je studirao na beogradskom pravnom, tek taj zna o cemu pricam...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Posto je razjasnjeno zbog cega je dobio batine, Tiger neka se poklopi usima! Batice Srbija je kolevka demokratije naspram tvoje fasizoidne Hrvatske!
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
anea di si vrijeme je za lock nešto se loše dogodilo u najdemokratskijoj zemlji na svijetu srbiji i neko se to usudio postati lock[b][/b]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.