Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se instaliraju teme u Motorola telefone?!?  (Pročitano 9939 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
5. Otvaram p2k Tools program.

6. Wizard: Motorola Phone (V360v), Instaliraj s popisa, pokazujem na drivere v2,9 mapu, USB Composite Device instaliran, klik na Završi.
Sve sam uradio ono iz regedita obrisao cak i driver uninstalirao, i lepo uradio kao sto pise pokazo na drivere 2,9 i finish. Ali kada otvorim p2k tool (imam p2k tool 0.8.6.406 verziju) ne otvara se nikakav wizard cak i nema po opcijama wizard, tako da nemogu da ga navodim na drajvere. Smile
Pa skini ovu zadnju verziju sa priloženi linkova.
Pored toga da bi ga naterao da pojavi taj famozni Wizard i instalira sve potrebne "sastojke" ponekad je potrebno da na par sekundi uzvučeš USB kabal iz kompa i vratiš isti u njega(p2k otvoren ili beše otvoriš posle toga....), radio sam ja ovo dosta davno.
Probaj sve varijante, mora da uspe.
Ustvari posle instalacije modema, restartuj komp pa onda pokreni ovu zadnju verziju koji ćeš skinuti sa gornjeg linka i ako ne pokrene wizard ti otkopčaj kabal sačekaj par sekundi i gurni ga opet pa ponovo pokreni p2k........
Uglavnom uspeva uz dosta muke
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Nokia N70,6303,K610...
p2k comander i p2k tool nisu isto, u p2k comanderu nema p2k tool-a, ima p2k driver onaj 2.9
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
U svakom slučaju probaj ovaj programčić da pokreneš i onda lepo klikni ako već neće da pokrene wizard na "Update list" ili "PC>>>phone" i verujem da će se wizard pojaviti pa zatim pokreni koji god hoćeš tool/commander.............
Ili skini ko čovek program predvidjen i potreban za rad sa svim motorolinim telefonima - "Motorola Mobile Phone Tools" pa probaj pomoću njega!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
p2kman.zip (13.73 KB)
« Poslednja izmena: 22. Jun 2006, 01:47:02 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Nokia N70,6303,K610...
Imam taj p2kman odavno i nista kliknem da spoji i samo izbaci not connect sve zivo izklikam i nista.
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Evo ja sutra, to jest danas obećavam da ću da odvojim jedno pola sata-sat, da se bakćem sa mojim Motorolama i da se podsetim kako sve to ide! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
evo sta imam u devices
ali opet ne radi, cak sta vise sada kada otvorim p2k tools izbacuje problem needs to close!?!? Mislim stvarno do k....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

111.jpg
(39.03 KB, 632x417)
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
Ovo je nakon sto sam deinstalirao i ponovo ubacivao drivere
problem je bio jos od prvi put sto kada g anavedem na drajvere on samo jednom ubaci za usb modem napise ready to use i ne trazi da opet da instalira za druge drajvere.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

112.jpg
(35.95 KB, 632x417)
« Poslednja izmena: 22. Jun 2006, 03:17:21 od Saleboy »
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k770

da li si stavio u connectivity, USB settings, na data/fax mod(to MORAS napraviti, da bi kontrolirao sa p2k programima...)
pretpostavljam da je to...

to moras napravit, jer kada ti je namjesten na memorijsku karticu, onda ti instalira usb modem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
Stalno je na data/fax i to ne diram, povremeno proverim da li stoji na data/fax.
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
evo ovako instaliro sam tako sto nisam navodio na drivere vec je windows to radio ono recommended! I onda trazio 4 - 5 puta  Smile zatim prvi put radi p2k tools zatim sledeci put nece vise nikako, onda ja pokrenem rsd lite i on nalazi telefon bez problema, onda pokrenem i tool i onda i tool radi, i sada svaki put kada hocu tool da radi pokrenem prvo rsd lite i radi i tool? Inace taj rsd tool nisam nigde uspeo bi da nadjem a ne commander moja greska!
Sada oko te teme nasao sam jednu ali ona sadrzi mmc ucp fajl koji treba zameniti ali mislim da ako ga zamenim u sistemu da mogu nesto da sjebem. Ja sam original vec store u compu ali opet rekoh prvo da pitam??? Dajte neku temu gde nemora da se menja mmc ucp file - da je provereno?
Sta mu znaci flex u tool-u?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.