Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se igra sistem u kladionici?  (Pročitano 51724 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Sony 
2 od 4 , 2 od 4 , 6 puta 6 kombinacija 36 kombinacija... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple iPhone 7
ako odigram taj sistem 2/4 sa prelazima , i ubodem minimum , tj .2 para (ako  racunam da su kvote 4.5)i uplatim 500 kinti , koliki je dobitak? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Sony 
ako igraš samo jednom 2 od 4 onda je 6 kombinacija , tj 500 : 6 puta kvota , a to ti je 20 ,25 i to dođe oko 1700 , ali ako igraš npr. 2 od 4 i 2 od 4 , to ti je 36 kombinacija i dobitak minimalan 5700.....
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 00:11:55 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple iPhone 7
a posto se radi o prelazu,jer mogu npr. 2 para da budu  1-1 sa kvotama oko 1.7,a ostala 2 1-x  ili 2-x sa kvotama 15.I tako i gore i dole
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ako igraš samo jednom 2 od 4 onda je 6 kombinacija , tj 500 : 6 puta kvota , a to ti je 20 ,25 i to dođe oko 1700 , ali ako igraš npr. 2 od 4 i 2 od 4 , to ti je 36 kombinacija i dobitak minimalan 5700.....
Jel ovo znaci da ti je umesto tzv. "cela" jos jedan sistem? Ok,kako to da objasnim devojci koja radi,gleda me kao tele,otkuca mi dva tiketa sa sistemom 2/4. I jos nesto,kako se racuna dobitak u slucaju da npr imam gore pogodjenih 2/4 a dole 2/4
IP sačuvana
social share
I’m just a regular everyday normal motherfucker…
I don’t have a girlfriend my hand’s my only lover
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Motorola GLEAM
Npr ovako bi Ti izgledao tiket:

Man Utd- Aston Vila 1
Arsenal-Stoke 1
Dortmund-Stutgart 1                    3/4
Seltik-Hibernian 1



Lazio-Kjevo X-1
Gent-Andreleht 2-1                        2/4
Spartak-C.Zvezda 1-2                      3/4
Levski-CSKA Sofia 2-1                      4/4

               
uplata recimo 100 din

to znači da gore mora u onim fixevima da ti prodju tri od četiri tekme da bi bio siguran dobitak, kao i dve, tri ili sve četiri utakmice prelazi dole. Isto tako ne moraš da igraš ove fikseve gore 3/4, možeš da staviš i 5/5, 6/6, 20/20...... nebo je granica.... i to Ti se zovu pojačanja i uslov da bi tiket izašao je da oni prodju... ja obično igram taj sistem stavim gore 4 sigurice kečeva za vikend koji mora da dodju u 1, obično kvota 1.20 a dole igram 2/5, 3/5, 4/5. Obično stavim dve tekme iz X-X, jednu iz X-1, jednu iz 1-X ili 2-X i jednu iz 1-2 ili 2-1. S tim da gore u pojačanjima ne moraš igrati samo na konačan ishod, možeš kombinovati i sa npr. dve tekme u 1 i dve tekme u 3+, ili sve četiri gore da Ti budu na golove. Ali iz iskustva bitno je da Ti te gore dodju da bi mogao da se nadaš da dole prodje neki prelaz i da imaš izlaz. Po meni ne trebaš gore u pojačanja stavljati velike kvote, tj. preko 1.5, dole u prelazima se najlakše hvataju iz X-1 i X-X.

Onda se to množi, znači recimo imaš gore četiri utakmice sa kvotom 1.5, to Ti je gore ukupna kvota 5

Recimo dole uhvatiš 2/4, npr. dva prelaza iz X-X koji su obično izmedju 4 i 5 kvote... to bi bilo 4.5*4.5=20

onda pomnožiš gornju i donju kvotu 5*20=100 pa * uplata na tiketu od kao što smo rekli 100din što je = 10.000 din.

npr. kada bi dole uhvatio prelaz X-X kvota 4.5 i recimo 1-2 kvota 30 bilo bi 4.5*30=135 * onih 5 odozgo 675 * 100 din isplata 67.500 din.

valjda si ukapirao  Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2010, 09:48:21 od superior »
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
@superior
Mislim da tvoja matematika nije dobra  Smile,objasni mi onda kako bi ovde dobio max sa svojom matematikom
http://img338.imageshack.us/img338/2981/tiket.png
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Za njega zivot cu da dam... Racunajte na nas...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 360
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
SonyEricsson k700i
Jel moze neko da mi objasni koji je uslov za prolaz ako igram sistem u sistemu.. tipa: 4,5,6/6 ??
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.