Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:05:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako razbiti stenje i kamenje u srcu  (Pročitano 3037 puta)
09. Apr 2010, 21:39:37
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung d900
Pozdrav svima,culi ste svi predpostavljam za hladnocu u srcu,posle dugog perioda neuspesnih veza,uspona padova,
E ja se pitam kako se srce zagreva ponovo,kako se moze iskoreniti postupak gazenja po nekome,ili po velikom broju neznijeg pola,(efekat masine za mlevenje mesa),slazem se da treba traziti pravu osobu,ali kako to da se uvek dogodi da nije ona prava,ili jednostavno mora nesto da nevalja.Dobro mi je poznata stvar npr.u vezi mi je super,5-6 meseci,i mora da se dogodi nesto,glupost neka najobicnija,pa se onda zaredja vise takvih gluposti,i puf,kao da nista nije bilo,ne vidim sta tu ima lose ne biti ljubomoran,ili pokazivati samo malu dozu ljubomore,tek da devojka primeti da ti je stalo,ne traziti svadju (prepirku),a ona naravno navodi na to da tako i bude,i uz svu pruzenu paznju,i neznost,opet ne valja,e kada se okrene drugi list,opet nevalja,pa kako ugoditi,Znaci upoznam devojku koja mi se svidja sve ide po planu i kako bi trebalo da ide,i odjednom,ili posle duzeg vremena,pa znate onaj komentar :Hocu nesto novo nesto divlje :mrgreen:A sve to ustvari i ima,i onda skapiras da je to ustvari maska,(unakrsnim pitanjima),I naravno onda mi pukne film i jednostavno se okrenem i zaboravim na to,pa se posle duzeg vremena devojka javlja i kaze kako joj je bilo mnogo lepo i kako bi sve to ponovo,vazi ali u seriji!I nakon svega toga javlja se osecaj kao da trcim maraton ali bez cilja,dobijem nagradu i bacim je,znaci moj prag tolerancije i razumevanja je jako veliki i mogu svasta da razumem,ali za gluposti nemam milosti,ne mogu jedno da shvatim,koliko god se trudio pre da udovoljim,uvek je bilo jos i jos,pa dokle vise,znaci ako je crno,onda je crno ne moze nikako biti belo,i obrnuto,vise sam otupeo,znaci neko je dobro rekao sve se izvitoperilo,neznam sta ciniti vise?Znam da univerzalni lek ne postoji,ali nece valjda to ici u nedogled,ili se varam??? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
naici ce, ne brini  Smile

samo nemoj sebe da ubijas u pojam i da se opterecujes sa previse pitanja. Uvek ima i ono: "ko zna zasto je to dobro"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung d900
Pa znam da hoce i verujem u to ali zasto se javllja bumerang efekat,a da je dobro pa moze da bude nekada,ja sam jednostavno takav ne mogu da gledam neke stvari i da kazem:pa dobro,nije strasno,moze da prodje,jao kada cujem takve stvari slosi mi se :shock:Pa zar nije tako? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Svaka veza kroz koju prođeš naučiće te nešto novo. pre svega da se problemi uoče kad su mali i rešavaju tada. Ako se ne reše kad su mali oni jednostavno razore vezu.

Po mom iskustvu veze imaju nekoliko kritičnih tačaka. Jedna od njih je oko prvog punog meseca, pa onda oko pola godine zabavljanja, pa godišnjica, onda 3,5- 4 godine, 7 godina, trudnoća i podizanje bebe. Onda dolazi kriza srednjih godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Jebiga... prag tolerancije se i testira na glupostima... kad je sve ok, tolerancija nije potrebna...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung d900
Ima istine u svemu tome,ali mi uglavnom zameraju na mojoj ozbiljnosti,a opet ako si neozbiljan,ni tako ne valja,ali pazi sve je to u granicama neke normale nikakvo preterivanje,i stalno nesto fali,kako bi se ti osecala da te decko ne ferma ni dva posto ili da ti poklanja svu paznju ali da te ne ugusi time,ali da se ne zloupotrebi,znaci trebalo bi da bude obostrano,e kada ja mogu da se potrudim oko neke,pa moze i ona valjda malo da se makne sa mesta,nego mi trebaju klesta ili papagajke da izvucem neku rec,razumes o cemu ti pricam,znaci nece da mrdnu du...om i onda im nista i nevalja,i bash cujem komentar jedne koleginice na poslu pre neki dan:kao moj decko mora da bude:sposoban,lep,mudar i bla,bla,bla,E nisam mogao da izdrzim,pa sam joj rekao da pogleda malo sebe,a ona se duboko zamislila,i pocrvenela onako sva doterana,i nakindjurena,o tome ti pricam ne moze sve na gotovo,a to se provlaci kroz mnogo tema na forumu,i eto problema niotkuda,e tu puca film :Dznaci odusevim se kada cujem kod parova komentare:mi se dopunjavamo,mi zajedno dobro funkcionisemo,razumemo se,a koliko vidim toga je sve manje Smile


poruke spojene


Mali plamicak stvara vatru,vatra pali sumu i onda ode sve u tri lepe,ali neke stvari uopste nisu potrebne,dobro si rekao jebiga,znaci svako ce da kaze trpi cuti,ali ako ne moze da se resi pricom i razgovorom,ta npr.,sitna stvar,okrenesh se i odes,pa ne ajde reci citam stvari po forumu i ne mogu da verujem ocima,sve same osude,prebacivanja,pa jbg,znam svima nesto fali,ali ako ce samo da se trazi krivica u necemu,onda jbg. Smile
« Poslednja izmena: 10. Apr 2010, 00:19:14 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson 
Preporucujem ti da procitas knjigu "Zasto muskarci ne slusaju a zene ne tumace mape".Tu ces naci dosta odgovora na tvoja pitanja.Simund Frojd je 30 godina trazio odgovor na pitanje "Sta zena zeli?". Smile
Dakle... Smile
IP sačuvana
social share
Ne zelim da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
Simund Frojd je 30 godina trazio odgovor na pitanje "Sta zena zeli?"

 Smile  verujem da je ovo bio samo lapsus calami  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Kako razbiti stenje i kamenje u srcu

Cekicem??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
Nokia Luvmya 520
Pozdrav svima,culi ste svi predpostavljam za hladnocu u srcu,posle dugog perioda neuspesnih veza,uspona padova,
E ja se pitam kako se srce zagreva ponovo,kako se moze iskoreniti postupak gazenja po nekome,ili po velikom broju neznijeg pola,(efekat masine za mlevenje mesa),slazem se da treba traziti pravu osobu,ali kako to da se uvek dogodi da nije ona prava,ili jednostavno mora nesto da nevalja.Dobro mi je poznata stvar npr.u vezi mi je super,5-6 meseci,i mora da se dogodi nesto,glupost neka najobicnija,pa se onda zaredja vise takvih gluposti,i puf,kao da nista nije bilo,ne vidim sta tu ima lose ne biti ljubomoran,ili pokazivati samo malu dozu ljubomore,tek da devojka primeti da ti je stalo,ne traziti svadju (prepirku),a ona naravno navodi na to da tako i bude,i uz svu pruzenu paznju,i neznost,opet ne valja,e kada se okrene drugi list,opet nevalja,pa kako ugoditi,Znaci upoznam devojku koja mi se svidja sve ide po planu i kako bi trebalo da ide,i odjednom,ili posle duzeg vremena,pa znate onaj komentar :Hocu nesto novo nesto divlje :mrgreen:A sve to ustvari i ima,i onda skapiras da je to ustvari maska,(unakrsnim pitanjima),I naravno onda mi pukne film i jednostavno se okrenem i zaboravim na to,pa se posle duzeg vremena devojka javlja i kaze kako joj je bilo mnogo lepo i kako bi sve to ponovo,vazi ali u seriji!I nakon svega toga javlja se osecaj kao da trcim maraton ali bez cilja,dobijem nagradu i bacim je,znaci moj prag tolerancije i razumevanja je jako veliki i mogu svasta da razumem,ali za gluposti nemam milosti,ne mogu jedno da shvatim,koliko god se trudio pre da udovoljim,uvek je bilo jos i jos,pa dokle vise,znaci ako je crno,onda je crno ne moze nikako biti belo,i obrnuto,vise sam otupeo,znaci neko je dobro rekao sve se izvitoperilo,neznam sta ciniti vise?Znam da univerzalni lek ne postoji,ali nece valjda to ici u nedogled,ili se varam??? Smile Smile
Ne postoji nikakva hladnoca u srcu koja nema veze sa spoljnom temperaturom.
Bez obzira koliko ti trazio pravu osobu uspeh u tome ne zavisi od tebe, bas kao sto njena uspesnost pronalazenja tebe ne zavisi od nje. Uspeh ili neuspeh je subjektivan osecaj.
Ako tebi cesto puca film, onda bi trebalo da se upitas da li uopste postoji osoba koja bi zelela da bude pored nekoga kao sto si ti. Ocigledno si nezadovoljan onim sto ti zivot servira i razmisli da li je onda racionalno zahtevati da nadjes neku koja ce biti kompatibilna tvom stavu.
Pronalazenje kompatibilne osobe je privilegija jako malog broja ljudi.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:05:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.