Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako promeniti jezik na vista home premium sp1-sa italijanskog na engeski  (Pročitano 11361 puta)
04. Mar 2009, 00:15:08
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
kupio sam komp  italiji i program mi j aktiviran na italijanskom jeziku a zeleo bih ga promeniti na engleski,kako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 139
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Evo ovako, prati samo uputstvo
Vistalizator se zove program,
sa microsoftovog sajta skines language pack koji zelis i sa ovim programom ga instaliras i prebacujes u koje okruzenje zelis,tj na kojem jeziku,

napomena, meni sa nemackog na engleski kad sam prebacio, nije sve radilo iz control panela, a i na my computer kad otvorim,nije pokazivalo koliko ima mesta na hard disku, i jos neke tako sitnice,ali sitnice koje nerviraju...

pa ti probaj, kad vratis na izvorni jezik opet sve fukncionise.

PS: Ako ti nije home edition vista,nego neka jaca, to mozes i preko update da odradis, promenu jezickog okruzenja...

Kod:
http://www.froggie.sk/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Control Panel / Regional and Language Options / Keyboards and Languages / Choose a display language: English
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1575
Zastava Spanija,Calpe(Alicante)
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
BlackBerry 8000
 Smile gde ti zivis covece;pa to ti je za menjanje jezika ali samo na kalendru i satu.Covek hoce totalno da promeni jezik i usput da kazem i za taj vistalizator da isto nefunkcionise na svakom kompu jer ja sam hteo da promenim na mom jezik sa time i nije mi bas poslo od ruke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 139
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
pa da bi vistalizator radio, mora da se skine i language pack koji ce vistalizator da iskoristi, naveo sam sta nije radilo kod mene posle promene jezika, ali je ipak uspeo da promeni jezik, ne znam sta nije kod tebe radilo benidoleig
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Oh my god, they killed Kenny!You bastards!!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Hero + 8gb
Ideš u windows update u control panelu, pa zatim pogledaš koji su svi updates-i dostupni, među njuma ćeš naći dosta language-packova, i tu izabereš koji hoćeš. Tako sam ja instalirao srpski na moju vistu na kompu (fore radi  Smile)
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
ja se lakse snalazim na engleskom...navikao sam....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Moze li mi ko pomoci?

Imam vistu home-premium i na nemackom je jeziku!
Nemacki ne znam i zeleo bi da je prebacim na engleski!
Da li iko zna kako to mogu da uradim?

Skinuo sam MICROSOFT. WINDOWS. VISTA. LANGUAGE. PACK. 1. WITH. SP2. RTM. X86. DVD-WZTiSO
i sta sada?

Molim vas pomozite sto pre  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.