Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako prevazići raskid i kako pronaći sebe nakon toga?  (Pročitano 13201 puta)
28. Nov 2010, 22:49:25

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Bio sam u veoma dugoj vezi sa svojom devojkom i to je puklo.  Šta raditi da se zadrži zdrav razum i da se upoznaju novi ljudi?
« Poslednja izmena: 29. Nov 2010, 10:45:48 od BassKey »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sve to što opisuješ su sasvim normalna i uobičajena stanja koja prate takvu situaciju.
Bitno je da si ti u glavi završio sa njom i shvatio da nema vajde dalje se truditi i nastavljati agoniju.
Da će ti biti teško, još neko vreme-hoće.
Da će ti nekih dana biti jako teško-hoće.
Ali ne daj se...pokušaj da izađeš iz rutine koju ste imali, pokušaj da prevaziđeš ta sitna svakodnevna zadovoljstva koja ste imali, pruži sebi nešto novo...ako možeš, otputuj negde, promena okruženja jako prija.
Period depresije je sasvim normalan i deo je oporavka, samo gledaj da ne traje predugo.
Radi ono što ti prija, ako ti je lakše da se nekom izjadaš, jadaj se...ne hrani muški ponos, isplači se, ne drži tugu u sebi.
Posle tog početnog stadijuma jada i bede stisni zube i nastavi dalje.
Ono što je jako važno-prekini svaki kontakt sa njom, to je neophodno.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
nije imala nikog sem tebe...pozeljela nekog drugog...i sta mozes...tako ti je to... Smile
i dzaba tebi tvoje iskustvo...iz proslih veza....
kad ona neiskusna ode...bas zato sto zeli iskustvo i sa nekim drugim....
ko zna ako joj se ne svidi...mozda ti se i vrati... Smile
a sta da radis...sta god 'oces...samo nemoj  cugat...i pisat pjesme....jer ces postat boem... Smile

fokusiraj se malo na posao, skolu ili faks zavisi cim se bavis...
ili izlazi sa jaranima...i probaj da nadjes neku drugu curu... Smile
da te skroz sjebe...i ona...salim se...
znam da tebi sad nije do nikakvih cura...i da ti se povraca...od  same pomisli...
da se tvoja bivsa...ljubaka i mazi s nekim drugim...
a i muka ti je od zenskog roda... Smile
bio sam jednom - dvaput u takvom belaju... Smile
ali ja sam to muski podnijeo...uz alkohol blud i razvrat... Smile
i ko zna sta sam sve radio....i opet ih nisam zaboravio... Smile Smile
tako da, na postavljeno pitanje  kako da zaboravim... Smile
ima samo jedan odgovor...nikako...druze moj....  Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Vreme leči sve, ti sad moraš prvo da objasniš sam sebi neke stvari u vezi veze bez veze da bi se oslobodio. Znači prvo što je veza trajala 10 godina a nije prešla u brak. Drugo šta je ono što tvojoj bivšoj devojci nije odgovaralo, a šta si ti uradio pa si promašio temu. Treće treba da odgovoriš sebi šta je tvoj cilj u životu jer veza sa jednom osobom nije jedini cilj. Ljudi umiru, ginu, odnose ih talasi života. Tvoja bivša je živa i to je dobro, ali što bi ti zbog toga zamro?

Kada ste prvi put raskinuli koliko ste dugo posle toga razvlačili vezu. Što si sebe toliko prezreo kad si bio svestan da se sve više udaljavate?

Sad prvo što treba da uradiš je da sebi napraviš neku rutinu koja uključuje mnogo druženja i kretanja u novim krugovima. Recimo da upišeš neki kurs ili uzmeš termine u teretani i otvoriš sebi oči da postoje ostali ljudi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
i zaista sam se trudio da ona stalno bude srećna i zadovoljna u vezi.    Ona nije imala nekoga pre mene,

smorio si je. hoće devojka da živi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Dokle bre vise ove teme sa raskidima  Smile

Citat
Ima li nekog ko je bio u sličnoj situaciji da napiše kako je prebrodio ovu krizu i koliko ovo traje? Šta raditi da se zadrži zdrav razum i da se upoznaju novi ljudi?
Verovatno vecina ovde je prosla kroz to i mogu ti reci da je savet Dr. Lova najbolji savet koji ces dobiti:



Inace, savet od mene: Navika je cudo, tek tada mozda i vidimo koliko nam neko nedostaje. Vreme leci sve pa ce i to vremenom doci pod svoje. Izlazi sto vise sa drustvom, napij se ako ti to dusa zeli, ako treba i nekome se izjadaj. Kada budes spreman na to kreni dalje i nadji neku drugu, i sam znas da zenskih osoba ima makar ima koliko hoces. Nije islo sa njom ali ne znaci da nece ici sa nekom drugom  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Što više radi, nametni sebi obaveze, da imaš što manje vremena da misliš i patetišeš, radi stvari koje su ti zanimljive, ponekad i pričaj sa prijateljima da to izbaciš iz sebe... i vremenom ćeš i biti otvoren za nova poznanstva...
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Resenje za tvoj problem je pronadjeno pre mnogo godina, mislim da slika najbolje govori:

IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Što više radi, nametni sebi obaveze, da imaš što manje vremena da misliš i patetišeš, radi stvari koje su ti zanimljive, ponekad i pričaj sa prijateljima da to izbaciš iz sebe... i vremenom ćeš i biti otvoren za nova poznanstva...

podrzavam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Put kroz raskid iz muškog ugla

Nisu nam potrebni ni psihijatri ni psiholozi da bismo znali šta nam se sve dešava i na šta smo sve spremni u toku ili posle raskida jedne veze. Svi smo to prošli. Svi znamo kako izgleda dan posle, nedelja posle, mesec ili šest meseci posle raskida. Iz faze protesta postajemo opsesivni, pa se polako ali sigurno smirujemo, da bismo na kraju prihvatili činjenično stanje. A činjenično stanje je da se jednog jutra probudimo i shvatimo da je prošla cela nedelja ili čak i duži period otkako nismo mislili na bivšu…

Na početku se emocije uvek kreću od očaja ka besu, od intenzivne ljubavi do intenzivne mržnje. To je trenutak u kome negativne emocije usmeravamo ka fizičkoj agresivnosti. To znači da imate veće šanse da udarite pesnicom o zid ili da se potučete sa nekim kretenom u klubu.
Naravno da bi bilo bolje da se ta energija potroši u teretani, gde bi se smanjili bes i tenzija (a pri tom ćemo i bolje izgledati), ali dan posle raskida niko ne razmišlja o tome. Drugim rečim, čini se sve kontraproduktivno. Nedelju dana kasnije, ispuštamo uzdahe poput “uh” dok razmišljamo o onome što nas je snašlo. Umesto huktanja svakako bi bolje bilo otići na splavarenje, ali kako se pokrenuti iz letargije u koju upadamo razmišljajući o tome zbog čega smo ostavljeni? Ipak, bilo bi dobro izbeći očajavanje. Prijatelji u ovom periodu zaista mogu da budu više nego dragoceni. Mi se najlakše oporavljamo kroz druženje, a ne kroz ispredanje priča sa prijateljima.

A mesec dana po raskidu veze upadamo u problem poznatiji pod imenom “poziv u stanju pijanstva”. Najveći broj nas poklekne i dohvati telefonsku slušalicu posle nekoliko čašica. Umesto toga, pametnije bi bilo zapisati sve što bi ona u tom trenutku čula i zadržati te rečenice za sebe. Činjenica je da ćete se uvek osećati lošije nakon što kontaktirate sa bivšom, i tu nema zabune…

Izvor
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.