Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako prevazici prolazno neraspolozenje  (Pročitano 11274 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mozda ga zna kakav je?  Smile Smile

inace mirjana lepo ti rece macak nadji nekog decka Smile sex moze da pomogne Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
svako vece sanjam more.
ubjedjena sam na momente da ga i cujem Smile
prijatelji ne pomazu mnogo u tom smislu,jer mi salju poruke koje u toj mjeri raspiruju moju ceznju,da sam euforicna neko vrijeme...a to bas,bas crpi Smile

u gradu sam koji jos uvijek ne osjecam kao svoj,gdje je nacin zivota toliko drugaciji od onog na koji sam ja navikla,ali je zato otkrivanje tog grada nesto u cemu uzivam...pa i na plus 35.

ali mislim da emotivna ispunjenost anulira bilo kakve okolnosti koje mogu da ne idu na ruku....i mislim da je to na cemu bi trebala da poradis,a to nikakve veze nema sa morem.

obrati paznju na naslov koji si sama stavila na temi.
akcentovala sam ono "prolazno" cim sam temu ugledala.

kada se god osjecam "izguzvano",znam da to nisam ja,da je prolazno....i u medjuvremenu radim nesto sto bih ja inace i radila....dok se ne vrati onaj dobar osjecaj ispunjenosti i samozadovoljstva u sopstvenoj kozi Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
jeste, prolazna neraspolozenja imaju tu lepu osobinu- da su prolazna  Smile
miro, imaj to na umu, i radi nesto sto ti prija, ugadjas sebi, obraduj sebe... organizuj svoje slobodno vreme tako da se osetis lepo i ispunjeno, i prolazno neraspolozenje ce zbrisati glavom bez obzira  Smile
meni pomaze da se ispavam i negde odskitam, ili odem u soping, ili uradim nesto sto sam zelela a stalno odlagala, iz ovog ili onog razloga  Smile
u svakom slucaju, u doba prolaznog neraspolozenja ne treba raditi nista sto je drasticno, ne treba pokusavati nikakve velike promene (od frizure pa nadalje)- treba sebi ugoditi, da bi se sto pre ponovo osecala cakum-pakum u svojoj kozi, sto rece sesirce  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
evo me na poslu, svi otisli na pauzu ... u normalnoj situaciji bi mi bilo super sto sam sama ... izaci cu pola sata ranije s posla ... sad ... prvo me nervira sto ja nisam otisla na pauzu, drugo ne mogu da izadjem pola sata ranije, jer je vecina na odmoru, i u slucaju da se nesto desi ... ...

znam otprilike sta bi trebala raditi u ovakvim situacijama, i radim to .. kupujem sebi sitnice, idem u teretanu, evo danas sam konacno otvorila kotno u svojoj banci, sto sam odlagala vise od pola godine ...

znaci radim sve, ali: Eto vidis, radis to samo zato sto si u bedaku, i hoces da izadjes iz njega ... i onda se jos vise ubedacim ...

pa jos kad mi dodju ovde na poslu i pita jel sve u redu, najradije bi vrisnula ...

tesim sebe s onim: sutra je novi dan i govorim sebi da ne gubim veru u sebe, da ce sve biti u redu ...
ali ja se ovako osecam i kad vidim druge kako im je ...... a znam da je to glupo i da ima i gorih stvari od ovoga ... ...




IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Miki trk na jedno ulepšavanje, manikiranje, masažu. A onda u kafanu sa kokoškama na ogovaranje pivskih stomaka koji kipe preko kaiša i trospratnih podvoljaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Veruj mi proci ce to sigurno...Ako gledas na to kao nesto sto ce se zavrsiti vrlo brzo bice ti lakse...E da vidis u kakav sam ja bedak sebe znao da ubacim sa 22 godine(tolko imam sad), a na svakom planu sam bio uspesan...Ono sto mislim da me najvise moze poljujati jeste devojka, veza itd... Faks resavam,posao resavam, zivotne i porodicne probleme resavam.

Ako imam devojku moram da imam dobar odnos sa njom, ili da je uopste nemam. Ne volim neke polovicne stvari, sve guram do kraja...

Ja verujem da bi jedan normalan muskarac u tvom zivotu resio brdo problema...

Kuliraj malo nemoj da dozvolis da ti se tuzne misli gomilaju...Pa jbt sta je jedno leto u poredjenje sa celim zivotom...Eto sledece godine se pobrini da isplaniras more na vreme da ne bi dosla u ovu situaciju...

@Simijon

Ma pokusao sam sve i seo sam sa njim, on je nju izvredjao posle toga...rekao je da samo preko njega mrtvog moae da bude sa mnom...Kaae meni super si ti decko, ali necu da raskines posle nekog vremena sa njom i da se izgubi nase prijateljstvo...Neke gluposti price, vrlo je sujetan i tvrdoglav u nekim stvarima i idiot...a ja i njegova sestra odlepili jedno za drugim...

Ali sam resio da ne odustajem od nje sve dok mi je toliko lepo...ne radimo nista lose i necu da dozvolim da patimo zbog njegove sujete...Bas mi je stalo donje kao nikad u zivotu...Jbg!!!

Ovaj zivot ne bi bio ni tako lep da nema ovakvih teskih situacija...kako bi inace znali da cenimo lepo i dobro ako ne upoznamo lose...

Ajaoooooooooo ja bih je ozenio...

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Veni, vici,vidi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3639
Zastava Sarajevo BIH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia 
evo me na poslu, svi otisli na pauzu ... u normalnoj situaciji bi mi bilo super sto sam sama ... izaci cu pola sata ranije s posla ... sad ... prvo me nervira sto ja nisam otisla na pauzu, drugo ne mogu da izadjem pola sata ranije, jer je vecina na odmoru, i u slucaju da se nesto desi ... ...

znam otprilike sta bi trebala raditi u ovakvim situacijama, i radim to .. kupujem sebi sitnice, idem u teretanu, evo danas sam konacno otvorila kotno u svojoj banci, sto sam odlagala vise od pola godine ...

znaci radim sve, ali: Eto vidis, radis to samo zato sto si u bedaku, i hoces da izadjes iz njega ... i onda se jos vise ubedacim ...

pa jos kad mi dodju ovde na poslu i pita jel sve u redu, najradije bi vrisnula ...

tesim sebe s onim: sutra je novi dan i govorim sebi da ne gubim veru u sebe, da ce sve biti u redu ...
ali ja se ovako osecam i kad vidim druge kako im je ...... a znam da je to glupo i da ima i gorih stvari od ovoga ... ...

sad kad bi mene pozvala da dodjem ja nebi nista imao protiv Smile ma nigje veze evo ti prijedlog imas fore da nadjes nekog(ako vec nemas)i da skupljas lovi i ti budi sponzor,a onda u sebtembru odes u Pariz na nekih 10 dana ,grad svjetlosti nikad ga obicii( to cu ja uraditi kad pocnem raditi bio sam jednom ali ...) do tada sanjaj o tome
IP sačuvana
social share

sve ce to narod pozlatiti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC trophy
Glavu gore ...
Ima i gorih stvari u zivotu od dosade ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N97
Ako je verovati Duchicu, nema. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Ako je verovati Duchicu, nema. Smile

ako cemo po ducicu , gore stvari nema od  zene  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.