Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako prevazici prolazno neraspolozenje  (Pročitano 11275 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N97
Zapravo serotonin, ali sushtina je ista ... izvin'te shto upadam. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



bitno je da se luci   Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
LG Google Nexus 5
ma nemam volju ni zasta ...

pre mesec dana nije mi ni palo na pamet da bih mogla ovako da se osecam ...
pre samo 2 nedelje sam isla na suncanje, na gril sa drustvom, na odbojku, na vecere, sad .... nista ne mogu .. juce ... sunce, lepo vreme, ja lezim u krevetu ...  Smile

nocas sanjam more, plazu, ljude, guzva, i u svemu tome tetku sa svojom malom unukom koja ima vaske ... mislim, cemu to? sta treba da znaci taj san???
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N97
Nekako kapiram da je zhivot borba na nekoliko frontova, i nekad nam je potreban psihichki odmor hteli mi to da priznamo ili ne, potrebne su nam promene. Ja prvi sebe forsiram da sam uvek u pokretu i da uvek radim barem na jednom aspektu zhivota, ali evo vecheras sam iskulirao sve i ostao kod kuce. A chak nisam ni u minus fazi, vec jednostavno ocu da ispraznim mozak vecheras.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Miro mnogo je nas koji ćemo sa tobom deliti ovu kafanu celo leto. Počeli su remonti, nikad ne odem na odmor u julu ili avgustu. Ali mogu ti reći da je početak septembra lepši i prijatnioji i da čak i kad bih mogla da odem na odmor sutra ostavila bih to za septembar.

Druga dobra opcija kad se osećam loše je da sebe bombardujem humorom i duhom. Recimo Teri Pračet veoma pomaže. Nekad ako mi se baš vrišti i besni odvalim Dženis Džoplin (moj omladinac ima neke svoje metalce za tu svrhu) i dozvolim emocijama da izađu. I od toga se osećam bolje.

Generalno mi prija da smislim neki plan koji će mi odgovarati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
nadji momka  Smile

e prvo sto mi je palo na pamet je stih iz jedne stare pesmice ' sada, kad imam para, a ne mam s kim potrositi...'  Smile

mislim da si samo usamljena, u emotivnom smislu, da nije toliko more u pitanju  Smile

na tvom mestu, meni nista ne bi smetalo da i sama zapalim na more i ostanem ceo septembar  Smile
citaj: ni ja ne idem na more (ni) ovog leta  Smile
 
« Poslednja izmena: 08. Jul 2008, 00:16:39 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Uh i meni se slicna situacija desava...

Ja sam jedini od mog drustva koji radi (ne zalim se ima to svoje), svi studiraju, bleje...ponekad i meni dodje da sve batalim i jos malo budem student, al ne vodi to nikuda...

Upao sam u gadan bedak jer se nisam uspeo sa drustvom dogovoriti nista za more, necu nigde otici...a svi samo o moru pricaju!

E sad pocinjem da ludim, devojka mi ide kod svojih u BiH na 2 nedelje, nakon toga se vraca i ide na more...Ona je jos uvek student ( i ja sam ali radim).
Nekad mi dodje da oteram sve u pm i da se izgubim negde.

Ostacu u Beogradu, devojka mi ode na more, pocinjem da tripujem da ljubomorisem...Ne znam gde bijem Smiley !

Najteze mi je kad ustanem ujutru i dodjem na posao, dok se moje drustvo i devojka probudi ja provucem hiljade misli kroz glavu, razmisljam o svemu...nista pametno...

Jedva cekam da prodju ovi odmori, da se sve vrati na svoje, da mi se devojka vrati sa tih putovanja, da mi se drustvo skupi...

Sve u svemu, lepo vreme, mnogo dobrih razloga za raspolozenje a ja u nekim depresivnim razmisljanjima...

Da li je moguce da mi se ovo desava, pocele su da me hvataju neke depresije i to od trenutka kad sam poceo da plivam konstantno u obavezama oko faxa, posla...a druzim se sa ljudima koji imaju mnogo, mnogo slobodnog vremena...

Bas sam ovih dana smoren...Moracu nesto da uradim po pitanju svega, moram malo da se trgnem  Smile !

Poz ljudi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
ako si devojka i prijatelji sebe častili počasti i ti sebe. Idi u spa na masažu, izađi negde solo, momački. Koncerti i kafane prosto zovu. Otputuj za vikend na Zlatibor, Kop, Srebrno jezero ili gde god voliš. Onda će i tebi biti lepše a i devojka će verovatni čuti poruku da te je ostavila previše samog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Ja cu i definitvno negde otici, ali ne znam da li je ona mene previse ostavila...eto ona je svake godine bila odsutna celo leto(tada nismo ni bili zajedno), a sada ce se to skratiti na samo neophodno...Ne bih ni hteo nesto da je ogranicavam, ako je ljubav prava nece jedan mesec a ni mnogo vise da napravi problem...(eh voleo bih i sam da verujem u ovo... Smiley )

Ja cu svakako uzeti jedno 15 dana odmora, da malo iskuliram...inace sam dosta aktivan sto se tice izlazaka (vise puta nedeljno), tako da me malo i Beograd sa tim svim izlascima smorio...treba se skloniti negde malo...

Sve sto vise razmisljam na ovu temu shvatam da me vise stvari muci...

Pored toga sto razmisljam o poslu i o tome sto sam jedini u drustvu koji ozbiljno radi, muci me jos neke stvari...

Sta da vam pricam kad mi je devojka sestra najboljeg druga, koji se ne slaze sa tim uopste i pravi joj pakao od zivota...Trenutno smo zajedno u tajnosti, a pored svega sada cemo malo biti i razdvojeni...Zajedno smo a krijemo se...Ona ponekad se rastuzi poklekne pod celim pritiskom, ali opet se izvucemo, volimo se mnogo i jednostavno tesko cemo jedno bez drugog... Nisam pametan, ali dobro je znati izvuci se iz nekih situacija u zivotu...trenutno se kod mene mnogo toga zakomplikovalo(pored navedenog ima jos mnogo nekih porodicnih stvari), eto ja se nadam da cu izaci normalan, nemam pojma, mislim da tu dosta brige povlaci ova situacija sa devojkom...moram da radim na svojoj glavi jos mnogo Smiley !

Uh jel moguce da sam toliko komplikovan Smiley !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Komplikovane situacije se rešavaju. Prvo sedi sa drugom i direktno ga pitaj:

Mi smo ortaci, navodno me gotiviš i veruješ mi. Zašto onda ne dozvoljavaš vezu između mene i tvoje sestre.

Pritisni ga. Sredi bar jednu stvar u životu. Kakav ti je to ortak majku mu ako ti ne veruje. Za druge probleme ne znam, ako ispričaš možda i smislim nešto. A ovo raščisti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.