Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati TV i monitor na jedan racunar?  (Pročitano 1642 puta)
18. Apr 2013, 19:56:30
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Pozdrav svima, imam jedno pitanje.  Da li je moguce povezati TV i monitor na racunar.  Imam TV LG 32LG20, zelio bih na njemu gledati npr.  nesto sa YouTube-a, a da na monitoru igram neke igrice, ili gledam film.  Zanima me da li je to moguce, nije mi bitan kvalitet slike na TV, samo me zanima da li bi bio odvojen zvuk, posebno na TV, i posebno na zvucnike od PC i da li treba mozda neki program, mislio sam povezati TV i PC preko HDMI ulaza.  Racunar spec.  intel i3, 8GB Ram, ATI RADEON HD7750 1GB DDR5.  Hvala svima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Nikakav problem. TV ti je koliko vidim HD, tako da će imati izvanrednu sliku, daleko bolju nego tv tako da ti preporučujem da na TV-u furaš igre a na monitoru YouTube i sl. Sve što treba da uradiš jeste da TV preko HDMI kabla povežeš na grafičku u kompu, a preko monitora na desktopu pristupi screen resolution i tu ćeš se već lako snaći, samo treba prvo na TV-u da promeniš izvor signala sa antene na HDMI. Jasam na taj način povezao moj TV i komp, e sad, to je bilo prošle godine pa ne mogu da se setim da li sam na desktop-u ili u igri podešavao da li će da mi se prikazuje na monitoru ili na TV-u. Uglavnom, lako ćeš provaliti, nije komplikovano Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Citat: mimago link=topic=603749. msg10993354#msg10993354 date=1366313515
Nikakav problem.  TV ti je koliko vidim HD, tako da će imati izvanrednu sliku, daleko bolju nego tv tako da ti preporučujem da na TV-u furaš igre a na monitoru YouTube i sl.  Sve što treba da uradiš jeste da TV preko HDMI kabla povežeš na grafičku u kompu, a preko monitora na desktopu pristupi screen resolution i tu ćeš se već lako snaći, samo treba prvo na TV-u da promeniš izvor signala sa antene na HDMI.  Jasam na taj način povezao moj TV i komp, e sad, to je bilo prošle godine pa ne mogu da se setim da li sam na desktop-u ili u igri podešavao da li će da mi se prikazuje na monitoru ili na TV-u.  Uglavnom, lako ćeš provaliti, nije komplikovano :)

Druze hvala na pomoci, samo je problem HDMI kabal, jer TV mi je udaljen 4 metra od PC.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Nema na čemu Smiley Preporučujem ti da kupiš Hama HDMI kabl. Nisu skupi a skroz su ok  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Imam novi problem, povezo sam TV i monitor, ali na TV imam samo zvuk i sliku sa desktopa, a na monitoru imam normalnu sliku ali nemam zvuk na zvucniku. kako da namjestim to sve da radi odvojeno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
SonyEricsson W950, Z1010
To nisam siguran. Pokušaj preko podešavanja zvuka u igri da namestiš izvor zvuka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Evo cijeli dan pokusava ne moze nikako, neko kaze moze odvojeno radit neko kaze ne moze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
SonyEricsson W950, Z1010
U Control panel-u u Sounds podešavaš default playback device, odnosno gde će se reprodukovati zvuk. Pokušaj u podešavanjima za grafičku da isčačkaš nešto i u okviru sounds settings-a igrice. Ništa drugo mi ne pada na pamet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Sve sam namjestio samo zvuk ne mogu odvojeno da napravim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.