Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 02:04:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako postati kuchka??  (Pročitano 39911 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
90% muškaraca je veliki broj. Smiley

Sigurna si da ih je baš toliko?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
HTC CHA CHA
Jesam sigurna. Ako ih juris ili samo zelis da provodis vise vremena sa njima samo zato sto ti odgovaraju i zato sto ti prija njihovo drustvo onda si pacenica koja ih gusi i koja nema svoj zivot. A ako si u fazonu da stalno izlazis, zezas se i druzis sa mnogim ljudima i na kraju krajeva radis sve ono sto i oni tu nastaje problem. U tebi vide konkurenta ( sto je bolesno) i sigurno si ( samo zato sto si zensko a jos i ako si lepo zensko) ,da izvines na izrazu, dala dupe za svaki svoj uspeh.
Znam slucaj gde je devojka napredovala na poslu na sta je njen bivsi momak rekao kako se ona verovatno dobro ,,pokazala''. Strasno! A on svirka u prste i zeva u nebo dan i noc. I sta je ispala njegova bivsa? Kucka!
Da nije zalosno bilo bi smesno.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N97
Nato, oprosti meni greshnom ali ne slazhem se sa tobom po pitanju izmicanja sexa pred nosom. Retki su ti koji bi je napushili i otishli, vecina bi konstatovala "ma nema veze, sledeci put je moja ... i tako do besvesti" Smile

Pricham samo ono shto sam video bezbroj puta.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


A Tpojke su Djuro sta?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1562
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Sa koje razdaljine?  Smile
IP sačuvana
social share
- A Tpojke su Đuro: šta?
- Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
HTC CHA CHA
Nato, oprosti meni greshnom ali ne slazhem se sa tobom po pitanju izmicanja sexa pred nosom. Retki su ti koji bi je napushili i otishli, vecina bi konstatovala "ma nema veze, sledeci put je moja ... i tako do besvesti" Smile

Pricham samo ono shto sam video bezbroj puta.  Smile



Mmmmmmmm moram da priznam da ima istine i u tome sto ti kazes.  Smile  Interesuje me tvoj komentar na moju teoriju o kuckama i pacenicama- curkama.
 A ajd sad odgovori nasem drugu i prijatelju 
Tpojki sa koje razdaljine si to video bezbroj puta?  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Ako ih juris ili samo zelis da provodis vise vremena sa njima samo zato sto ti odgovaraju i zato sto ti prija njihovo drustvo onda si pacenica koja ih gusi i koja nema svoj zivot.
Mmmm... kako, kako, kako?  Smile

Ima razlike, i to ogromne razlike... Da li ih juriš, nešto forsiraš... ili prosto naiđeš na nekoga ko ti odgovara - u tom slučaju, da li si paćenica ako želiš da provodiš vreme sa takvom osobom?  Smile

Hajmo malo konkretno:
ja obožavam da provodim vreme sa svojim dečkom. Ma gde bili i šta god radili, to mi je vreme uvek super ispunjeno. Da li sam ja sad zbog toga paćenica, prema tvojoj teoriji?  Smile

Znači li to da je paćenica svaka koja voli da provodi vreme sa dečkom, a kul riba (kučka, štagod) ona koja se zajebava, izlazi, itd? Ja kontam da si se terminološki spetljala, jer taj stav nije baš utemeljen u realnosti... ni najmanje. Wink

Citat
A ako si u fazonu da stalno izlazis, zezas se i druzis sa mnogim ljudima i na kraju krajeva radis sve ono sto i oni tu nastaje problem.
Nastaje problem jedino ako pod ''izlaziš'', ''zezaš se'' i ''družiš'' zapravo podrazumevaš - ''jebeš se sa kim stigneš'', ''jebeš se za pare'', ''dopuni po potrebi''... U suprotnom, šta će o tebi neko da priča i da misli, ne vidim na koji način bi bilo značajno, ako je ta osoba već obično bezvredno laprdalo, barem po tvojoj percepciji. Smiley

Citat
U tebi vide konkurenta ( sto je bolesno) i sigurno si ( samo zato sto si zensko a jos i ako si lepo zensko) ,da izvines na izrazu, dala dupe za svaki svoj uspeh.
To rade samo iskompleksirani i ljubomorni ljudi. Bez izuzetka.

Citat
Znam slucaj gde je devojka napredovala na poslu na sta je njen bivsi momak rekao kako se ona verovatno dobro ,,pokazala''. Strasno! A on svirka u prste i zeva u nebo dan i noc. I sta je ispala njegova bivsa? Kucka!
Primer koji potvrđuje ovo gore napisano: taj dečko je očito i jedno i drugo - ljubomoran zbog njenog uspeha, i iskompleksiran jer je svestan da je danguba, a njegova (bivša) devojka ne samo da ima posao, nego i napreduje na istom, kako li je samo nije sramota...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ja mislim da je natasa mislila na onaj tip djevojaka koje nadju momka koji je veci dasa nego sto su one dobre ribe, pa ih onda spopadaju, zaljubljenicki i to ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
A to je onda već druga stvar... Mada, koga to ne prođe pre 17-e godine, taj ondaK ima problem.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Pa nije, sto, imas takvih slucajeva cesto, narocito kod nesigurnih djevojaka i kod onih koje vole da ih bijes  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Jebiga, ja pričam o normalnim (šta god) slučajevima, ne o tim patološkim. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 02:04:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.