Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:07:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako postati fudbalski trener?  (Pročitano 15433 puta)
17. Maj 2011, 15:48:43
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Da li je moguce postati fudbalski trener i kako ukoliko nemam iskustva "na" terenu?
Trenutno idem u privatnu gimnaziju u Novom Sadu..
Razmisljao sam o DIF-u, ali koliko cu znanje tamo pokupiti i da li postoji neki smer za trenera?
Koji bi bio najkavlitetniji način?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Mene je zanimalo kako mogu postati pilot...pa sam cuo da za to treba upisati vojnu akademiju...
I upisao sam i primili su me... Smile
Naravno da nisam postao pilot... Smile zato sto sam zivcan i nisam imao strpljenja a ni volje ,
da slusam i da ucim razne stvari koje me uopste nisu zanimale...
I ostao sam na zemlji...i dali su mi pusku... Smile
Sto je jako opasan zajeb....No  mnogo bolje po  sve i svasta  ...nego da su mi dali avion... Smile
Mada sam ja i dan  danas ubijedjan da bih ja bio dobar pilot i da ja to sto posto znam  voziti... Smile
jer ja sve znam voziti... Smile
Al' ne da mi niko..da vozim... Smile Jesam jednom pitao jednog ciku brkatog i smrknutog...
da  meni malko da ja provozam jedan mali helikopter...magarac se previo da me nije cuo... Smile

A ti zelis da postanes fudbalski trener  Smile...lijepo nema sta....a nemas pojma o fudbalu ...
uostalom kao ni ja o avionima...ne znam ga voziti al ga znam pokvariti... Smile
da ga vise niko nikad ne moze popraviti.... Smile

Probaj da upises neku akademiju fudbala... Smile toga danas ima na svakom koraku...probaj ukucat u googl..
Akademija Fudbala... Smile
I mozda ces postati trener - ako ne bude zivcan... Smile a mozda i postanes poznati menađer... Smile
Mada ja mislim da ti je bolje da upises neku normalnu skolu i da postanes covjek- a ne fukara...
Sta god odlucis ...Neka ti je  sretno.... Smile


IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Mene je zanimalo kako mogu postati pilot...pa sam cuo da za to treba upisati vojnu akademiju...
I upisao sam i primili su me... Smile
Naravno da nisam postao pilot... Smile zato sto sam zivcan i nisam imao strpljenja a ni volje ,
da slusam i da ucim razne stvari koje me uopste nisu zanimale...
I ostao sam na zemlji...i dali su mi pusku... Smile
Sto je jako opasan zajeb....No  mnogo bolje po  sve i svasta  ...nego da su mi dali avion... Smile
Mada sam ja i dan  danas ubijedjan da bih ja bio dobar pilot i da ja to sto posto znam  voziti... Smile
jer ja sve znam voziti... Smile
Al' ne da mi niko..da vozim... Smile Jesam jednom pitao jednog ciku brkatog i smrknutog...
da  meni malko da ja provozam jedan mali helikopter...magarac se previo da me nije cuo... Smile

A ti zelis da postanes fudbalski trener  Smile...lijepo nema sta....a nemas pojma o fudbalu ...
uostalom kao ni ja o avionima...ne znam ga voziti al ga znam pokvariti... Smile
da ga vise niko nikad ne moze popraviti.... Smile

Probaj da upises neku akademiju fudbala... Smile toga danas ima na svakom koraku...probaj ukucat u googl..
Akademija Fudbala... Smile
I mozda ces postati trener - ako ne bude zivcan... Smile a mozda i postanes poznati menađer... Smile
Mada ja mislim da ti je bolje da upises neku normalnu skolu i da postanes covjek- a ne fukara...
Sta god odlucis ...Neka ti je  sretno.... Smile




Trenirao sam 6 godina fudbal  Smile
Kako si doneo taj zakljucak da nemam pojma o fudbalu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Razmisljao sam o DIF-u, ali koliko cu znanje tamo pokupiti i da li postoji neki smer za trenera?
DIF ima fudbal kao predmet i u te nauce o nekim osnovama a tebi bi za fudbalskog trenera trebala "Trenerska Skola". Mislim da mozes da je upises posle srednje ali se raspitaj gde to ima i kakvi su uslovi upisa posto Fudbalski Savez ima svoju ali ti treba 6 godina "fudbalskog iskustva".  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Razmisljao sam o DIF-u, ali koliko cu znanje tamo pokupiti i da li postoji neki smer za trenera?
DIF ima fudbal kao predmet i u te nauce o nekim osnovama a tebi bi za fudbalskog trenera trebala "Trenerska Skola". Mislim da mozes da je upises posle srednje ali se raspitaj gde to ima i kakvi su uslovi upisa posto Fudbalski Savez ima svoju ali ti treba 6 godina "fudbalskog iskustva".  Smile

Ja sam igrao 2 godine u "seoskom" klubu koji nije bio registrovan kao klub zbog dugova itd...
Tako da za tu skolu koju ima Fudbalski Savez propada Smile
Slušao sam svašta o nekakvim a,b licensama.... Ako bi neko mogao da mi pojasni?
Da li znaš nekog trenera u novijoj istoriji fudbala da nije ima "veliku" fudbalsku karijeru pre trenerske?
« Poslednja izmena: 18. Maj 2011, 14:47:02 od Bloomzor »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Iskustvo je neka vrsta pojma o bilo cemu...a ti nemas iskustva...
i ja sam se vozio stotine puta avionom i svim ostalim letecim objektima sem cepelina i svemirskog broda..
pa ne znam nista od toga voziti... Smile

Kazem ti lijepo - postoje akademije fudbala... Smile
Koje kad zavrsis - dobijas neke medjunarodne licence...bez kojih ne mozes da budes fudbalski trener...
ili fudbalski menadzer...bilo gdje sem zemlje gdje zivis...
(srbija, i bosna- tu mozes biti fudbalski trener i sa vanredno zavrsenim cvjecarskim kursem)
I za razliku od drugih nekih trenerski skola...ne treba ti iskustvo kao igraca...
niti trenaera...jednostavno to su trogodidnji ili cetvorogodisnji "fudbalski fakulteti"  Smile
Dakle ozbiljne i ugledne  skole - sirom sveta ...imaju  svoje akademije...eto neke od njih imaju svoje nastavne centre i u Srbiji  Smile
I to nisu  neki seoski kursevi fudbala... :shock:koje zavrsavas tek onako iz zajebancije..
da mozes pametovat o fudbalu....u kafani... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Iskustvo je neka vrsta pojma o bilo cemu...a ti nemas iskustva...
i ja sam se vozio stotine puta avionom i svim ostalim letecim objektima sem cepelina i svemirskog broda..
pa ne znam nista od toga voziti... Smile

Kazem ti lijepo - postoje akademije fudbala... Smile
Koje kad zavrsis - dobijas neke medjunarodne licence...bez kojih ne mozes da budes fudbalski trener...
ili fudbalski menadzer...bilo gdje sem zemlje gdje zivis...
(srbija, i bosna- tu mozes biti fudbalski trener i sa vanredno zavrsenim cvjecarskim kursem)
I za razliku od drugih nekih trenerski skola...ne treba ti iskustvo kao igraca...
niti trenaera...jednostavno to su trogodidnji ili cetvorogodisnji "fudbalski fakulteti"  Smile
Dakle ozbiljne i ugledne  skole - sirom sveta ...imaju  svoje akademije...eto neke od njih imaju svoje nastavne centre i u Srbiji  Smile
I to nisu  neki seoski kursevi fudbala... :shock:koje zavrsavas tek onako iz zajebancije..
da mozes pametovat o fudbalu....u kafani... Smile

Da pojasnimo  Smile rekao si da nemam pojma o fudbalu a ne da nemam iskustva Wink
Ako bih mogao da biram radio bih u Srbiji  Smile ovo ti govorim da znaš šta bi mi bio neki "cilj"..
Inače hteo bih da zavrsim akademiju na kojoj bih naučio nešto Wink znaci ne da platim dobijem nekakvu diplomu sa kojom mogu da se slikam  Smile


Citat
Dakle ozbiljne i ugledne  skole - sirom sveta ...imaju  svoje akademije...eto neke od njih imaju svoje nastavne centre i u Srbiji  Smile
Da li bi mogao da mi daš link od sajta akademija? od nekih i koji su uslovi da se upiše akademija?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Iskustvo je neka vrsta pojma o bilo cemu...a ti nemas iskustva...
i ja sam se vozio stotine puta avionom i svim ostalim letecim objektima sem cepelina i svemirskog broda..
pa ne znam nista od toga voziti... Smile

Kazem ti lijepo - postoje akademije fudbala... Smile
Koje kad zavrsis - dobijas neke medjunarodne licence...bez kojih ne mozes da budes fudbalski trener...
ili fudbalski menadzer...bilo gdje sem zemlje gdje zivis...
(srbija, i bosna- tu mozes biti fudbalski trener i sa vanredno zavrsenim cvjecarskim kursem)
I za razliku od drugih nekih trenerski skola...ne treba ti iskustvo kao igraca...
niti trenaera...jednostavno to su trogodidnji ili cetvorogodisnji "fudbalski fakulteti"  Smile
Dakle ozbiljne i ugledne  skole - sirom sveta ...imaju  svoje akademije...eto neke od njih imaju svoje nastavne centre i u Srbiji  Smile
I to nisu  neki seoski kursevi fudbala... :shock:koje zavrsavas tek onako iz zajebancije..
da mozes pametovat o fudbalu....u kafani... Smile

Da pojasnimo  Smile rekao si da nemam pojma o fudbalu a ne da nemam iskustva Wink
Ako bih mogao da biram radio bih u Srbiji  Smile ovo ti govorim da znaš šta bi mi bio neki "cilj"..
Inače hteo bih da zavrsim akademiju na kojoj bih naučio nešto Wink znaci ne da platim dobijem nekakvu diplomu sa kojom mogu da se slikam  Smile


Citat
Dakle ozbiljne i ugledne  skole - sirom sveta ...imaju  svoje akademije...eto neke od njih imaju svoje nastavne centre i u Srbiji  Smile
Da li bi mogao da mi daš link od sajta akademija? od nekih i koji su uslovi da se upiše akademija?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Pa kakvog pojma mozes da imas  o fudbalu sa 17 -18 godina...i dve godine treniranja jbn fudbala Smile
Jedno je znat sutat loptu i trvcat gdje ti kaze trener...
asasvim je nesto drugo znati da prepoznas mogucnosti jednog fudbalerra i da ga naucis nesto..
i da mu kazes u kojem pravcu i gdje treba da trci... Smile

Nemam nikave linkove - covjece...imas jbn googl...ukucaj akademija fudbala...kako postati fudbalski trener u _srbiji... Smile
u Holandiji ili na Mjesecu i Saturnu...ili bilo gdje...vaze ista pravila ...ista skola je potrebna... i iste licence...
i svi rade po skoro istom programu od najpoznatijih i najboljih skola fudbala...Ajaxa i Barselone.... Smile
Tu ces nauciti o fudbalu... sve sto je ucio i Mesi...ili Marco Van Basten...i Rud Gulit...i Bojan Krkic ...Smile
I kad to naucis...sve o fudbalu...pa mozda i naucis  i da igras fudbal... Smile
Tek Onda ces uciti kako nekog da naucis,
sve to sto si naucio.... Smile

Nemogu ti ja traziti linkove... Smile
Nemam ja  vremena ...Ja imam pametnijeg posla - moram zajebavati narod.... Smile
« Poslednja izmena: 19. Maj 2011, 17:49:47 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Završi se DIF ili neka privatna škola... a onda na časove u fudbalski savez za licencu... i onda se zoveš trener.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:07:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.16 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.