Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako podignuti voltazu na ati radeon hd4650  (Pročitano 4871 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
ako lepo radi ne diraj nista (ne cackaj mecku u p****)jer posle ako zajebes nesto nema leba da proradi ponovo(moras da kupis novu grafu) Smile Smile  imam 9600gt i sve savrseno radi i bez clocka(cak i kad sam malo klokovao 5-7% seckao je crysis i josh neke igre a sa default je lepo radio)a za temp od 60-65 to je prevruce (morash da odma pazarish hladjenje) tako da je default najbolja varijanta i ne zanosi se da cesh da imash performanse kao 9600gt i sl...nije to procesor pa da mozesh da radis svasta sa njim....to je zaebana tehnologija crkne ti chip za memoriju ili se pregreva nesto i za cas ode ko nista pojave se kockice 2-3 posle 20-30 i na kraju ode chip .....suvisno je to sto ti hoces....to sam ja radio nekada sa ati 9550 otkljucavao pipes i ostalo pravio ko 9600 ali je na kraju crkla i zaebao slot i morao sam da menjam sve.....ceo komp.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Ok thnks.Nisam ni mislio da lemim,kad nista ne radim stavicu na default a kad igram far cry2 i criss stavicu core na770 mem 550 jer sam testirao i sistem je stabilan.Temp je ok ne prelazi 60c(posle igranja) a nekima je na default preko 55c(bez igranja). Smile Jel neko zna sta sam u*ro ne radi mi ni jedna igrica od kad sam na ati tray tools stavio pixel shader (sa 3.0) 2.1 i nesto 2.0 nemogu da vratim na default ni manuelno da podesim i trt. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
pa to je softverski problem reinstaliraj program i drajvere i sva podesavanja izbrisi (registar) nekim registry proramom i sve ponovo instaliraj....nadam se da ce da pomogne... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.266.0
pa to je softverski problem reinstaliraj program i drajvere i sva podesavanja izbrisi (registar) nekim registry proramom i sve ponovo instaliraj....nadam se da ce da pomogne... Smile
Programe za oc cu da izbrisem  :mrgreen:drajvere ne mogu da izbrisem skroz,to sto sam bio izbrisao sam opet instalirao ali  negdje na70-80 posto se zvrsi i pise da su se javljala upozorenja (vjerovatno zato sto nemogu da izbrisem drivere skroz)Sa kojim programom ih mogu izbrisati i kako da izbrisem registar i cime jer o tome pojma nemam. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Driver Cleaner iz Safe moda.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.266.0
Izbriso programe za oc i drivere sa driver swiperom i opet instalirao(bez problema) i nista.Pes 2010 mogu na low
cod 4  isto na low a instalirao sam silent hill5 i  nemogu da udjem pise Silent hill failed to create pihel shader...

Da li bi pomoglo vadjenje kartice i reinstalacija cijelog sistema??  Smile Smile Ne znam sta mi bi uopste da o ovome jadu radim uh  Smile Smile  Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 16:20:38 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Reinstalacija pomogla.Vratio komp sa viste na xp i sve radi normalno.Tek sad vidim koja je xp masina za razliku ad viste!Bolje preformanse cak i izgled i sve!
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 18:24:49 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Sorry sto pisem poruke zaredom,kako da izbacim bios na desktop.Nasao sam modovani bios.Sa ati toolom probam i pise ne podrzava ovu opciju na r5xxxx plocama.Moja je asus p5n-mx.???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Ne bih se ja zezao sa time...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Ustvari ne bih ni ja.Htio bih da ga modujem tj malo da podignem voltazu gpu-a.Stock je 1.75 a najvise je 1.275.Mislio sam da je podignem na 1.2 tj povecam za 0.25 i da je jos malo kloknem.Sad imam 1 cooler(fabricki) i jos 2 ventilatora.I to obadva od starih procesora rade na 3 000 obrtaja.
« Poslednja izmena: 27. Dec 2009, 14:42:35 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.