Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako magneti uticu na zdravlje?povoljno ili nepovoljno?  (Pročitano 7337 puta)
17. Jan 2009, 07:40:53
Ucesnik diskusija


u cutanju je sigurnost.....

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson 
pa ovu temu zapocinjem iz puno razloga. . . .

prva prica:
kaze da magneti izazivaju ni manje ni vise nego rak. navodno je neki covek dobio leukemiju. . . . . . izazvanu magnetom,za koji je on i znao da se nalazio u njegovom krevetu 3 ili 4 godine,a kad mu je uspostavljena dijagnoza raka,lekar ga je izmedju ostalog pitao i to da li je postojao neki magnet. . . . u blizini gde spava. . . . . i on se setio da jeste. . . . ali bilo je kasno . . . .


druga prica:
vec znate da je navala prodaje magneta u jeku,magneti kao narukvice,kao lanac za oko vrata za oko noge,pa ne znam ako ga nosite oko desne noge leci bol u ledjima,oko leve ruke leci migrene. . . . i ti magneti se prodaju i ljudi ,posebno penzioneri to naveliko nose. . . . evo prodaje se i na netu:
hxxp:|| www. teleshop024. com/product/biomagnetna-narukvica/

tu pise da je bezopasno,naravno jer se prodaje po dobroj ceni,ali bezopasno nikako ne moze biti. . . . .
zato sto se bavim elektrotehnikom i dokazano je da magnet moze usmeriti krvna zrnca i da se krv ponasa kao elektrolit!!!!

treca prica:
postoji lanac koji u isto vreme moze biti narukvica,ali je od magneta ,sluzi kao nakit. . . . pa pitam se zbog ove prve price smem li da ga nosim?nije mi bas zapelo,ali bas me zanima lekarsko misljenje,strucno na ovu temu. . . .
IP sačuvana
social share
•&freedom;•๑۩۞۩๑ﺴ۩๑•°º¤яє∂ вυℓℓ¤º°•๑۩ﺴ๑۩۞۩๑•&freedom;•
Tesko curi koja je postena kad ostari nema uspomena!!!!!

'u dobru je lako dobar biti,na muci se poznaju junaci,a verujte nema veceg od mene junaka'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


u cutanju je sigurnost.....

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson 
Oprez:
Ne preporučuje se nošenje magnetnog nakita osobama s pacemakerom, stavljanje nakita na otvorene rane te kontakt s predmetima osjetljivima na magnetno polje (kreditne kartice npr.).
ali da li zaista magnet moze izazvati rak kod zdrave osobe?
verovatno postoje razlike u jacini magneta koji se nosi,tj.jacini magnetnog polja koje stvara.....
ali kako zaista utice?
meni je logicnije da je opasan po zdravlje nego da nesto leci bilo kakav  magnet
IP sačuvana
social share
•&freedom;•๑۩۞۩๑ﺴ۩๑•°º¤яє∂ вυℓℓ¤º°•๑۩ﺴ๑۩۞۩๑•&freedom;•
Tesko curi koja je postena kad ostari nema uspomena!!!!!

'u dobru je lako dobar biti,na muci se poznaju junaci,a verujte nema veceg od mene junaka'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


u cutanju je sigurnost.....

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson 
evo kako izgleda ta ogrlica narukvica u jednom ,koja moze dvojako da se koristi....kao nakit
ali smem  li je koristiti?
ako zaista magneti izazivaju rak???

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_0001.JPG
(33.88 KB, 564x423)
IP sačuvana
social share
•&freedom;•๑۩۞۩๑ﺴ۩๑•°º¤яє∂ вυℓℓ¤º°•๑۩ﺴ๑۩۞۩๑•&freedom;•
Tesko curi koja je postena kad ostari nema uspomena!!!!!

'u dobru je lako dobar biti,na muci se poznaju junaci,a verujte nema veceg od mene junaka'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.158 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.