Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime mali beli zeka  (pregledi profila: 5740 puta)
Profil
Ime: mali beli zeka
Poruke: 59 (0.011 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 07. Jan 2009, 05:03:19
Poslednja poseta: 19. Maj 2010, 03:10:14
Ukupno online: 18 sati i 25 min.
Godine: 40 Pol: Žena
Datum rođenja: 12. Jun 1983. Gemini
Telefon: SonyEricsson
Lokacija: novi sad
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
JA SAM COVEK MEDJU LJUDIMA,STVARAM U SVETOJ USAMLJENOSTI.....SVOJU SRECU SAMA LAGANO OSVAJAM,UZ VELIKU DOZU OPTIMIZMA...I BEZIM OD LJUDI KOJI SU PESIMISTE I UBICE RASPOLOZENJA... p.s. emili ije visoka 1.70m bez stikli hehehehe i bespomocna je samo dok joj se ne osusi lak na noktima ;)
Lični tekst: u cutanju je sigurnost.....
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 170 cm
Tezina: 50 kg
Zanimanje: magistar elektroenergetike
Zaposlenje:
Obrazovanje: Magistrat
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Plava
Boja očiju: Plave
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Drugo
Potpis
•&freedom;•๑۩۞۩๑ﺴ۩๑•°º¤яє∂ вυℓℓ¤º°•๑۩ﺴ๑۩۞۩๑•&freedom;•
Tesko curi koja je postena kad ostari nema uspomena!!!!!

'u dobru je lako dobar biti,na muci se poznaju junaci,a verujte nema veceg od mene junaka'
Komentari
(0)
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.