Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako jedan srpski ''poslodavac'' zamišlja posao iz snova  (Pročitano 2000 puta)
05. Dec 2016, 16:55:54
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Morao sam da otvorim temu jer me je ovaj gospodin (koji već mesec dana spamuje internet kontakte svojim oglasima) prosto oduševio svojim viđenjem ''posla iz snova''  Smile

Elem, prvi oglas je glasio ovako :



Pa je nakon tri nedelje neuspešne pretrage promenjen u ovo:



(Izostavljeni iznos plate i količina radnog vremena, ubačene patetične priče o darežljivosti i dobrim namerama  Smile)

Da bi na kraju posle 2 meseca nejavljanja i nezainteresovanja ljudi gospodin postao kivan i ubeđen kako mu se ljudi ne javljaju jer su lenji i glupi. Te je postavio ovo umesto oglasa :



U njegovoj glavi, nije problem u njegovoj ponudi nego u ljudima. Zamislite, ljudi nezahvalni i lenji, ne dele njegovu ideju da je čamljenje 8 sati svakog dana pred ekranom za 20.000 DIN san snova...  Smile  Smile


Tako da... kad vas sledeći put neko pita kako izgleda posao iz snova, da kažete - 8 sati svakodnevnog rada za 20 hiljada!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Taj posao se kod nas običnih smrtnika zove "bolje išta, nego ništa."
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Хкј...а какав је то посао што нуди тај господин? Неко лајковање на Фејсбуку по цео дан и сличне глупости? Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2016, 13:21:48 od Мргец »
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ovo je neki multilelvel... nista novo... Mada, za to moras da budes bas poseban da se prijavis...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Ili je multilevel, ili je neko botovanje i/ili internet marketing. Ali je meni fascinantno što čovek sebe vidi kao darežljivog sveca koji ljudima nudi posao iz snova, a oni ga odbijaju jer su eto, lenji i razmaženi. To često viđam ovde u Srbiji. Taj stav nisam ja loš biznismen, nego su kupci/kandidati loši. Primera radi, odeš u radnju da vidiš šta ima, odma doleti prodavac da te smara (i time te samo iritira i odbija od kupovine), ti mu kažeš da samo gledaš i on odma kreće da se duri i da te psuje u sebi što ništa ne kupuješ. Ili na sajtovima za prodaju stvari - tip traži 3000 din za stvar koja realno vredi 300. Naravno niko ne uzima. I umesto da tip shvati da je cena prevelika, i smani je... on postavlja oglas 20 puta zaredom, tripujući da ako bude dovoljno uporan, neko će to jednom kupiti. I ubeđen je da je on super prodavac, nego ljudi izvoljevaju, zamisli neće da daju 3000 za stvar od 300 dinara. Sram da ih bude.
Tako i ovaj. Nudi sranje posao i sranje zaradu i posle 2 meseca failovanja, umesto da stavi prst na čelo i razmisli gde greši, on pljuje po ljudima što mu se ne javljaju. Prosto fasciantno.

Хкј...а какав је то посао што нуди тај господин? Неко лајковање на Фејсбуку по цео дан и сличне глупости? Smile

Ne znam, nije napisao. Meni smrdi na neko botovanje ili internet marketing.
Inače tip se bavi (pre)prodajom opreme za obezbeđenje. A tako i izgleda. Ali u njegovoj glavi, on je srpski Voren Bafet, samo što drugi to još nisu shvatili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ludilo...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.