Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Како је студент одговорио Ћосићу  (Pročitano 7347 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy S2
ја би реко да је урађен ко и списатељица.

Pa takvi su umetnici, konzumiraju ili legalan narkotik - alkohol ili nesto jace. To im valjda omogucava da
prosire vidike.

Uzmimo na primer popularne "oceve" roka.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
zato vi hoćete da zabranite pečenje rakije.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy S2
zato vi hoćete da zabranite pečenje rakije.

Ko to mi ? Iskreno, nisam ljubitelj rakije, ali volim da popijem koju domacu u drustvu.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
ја би реко да је урађен ко и списатељица.

Pa takvi su umetnici, konzumiraju ili legalan narkotik - alkohol ili nesto jace. To im valjda omogucava da
prosire vidike.

Uzmimo na primer popularne "oceve" roka.

Кад ти немаш шта да прошириш, џаба ти и упаривање врхунског апсинта са ручно браном коком из незагађених џунгли Колумбије.  Smile Овако се самопрогласиш за умјетника да људи не би прво рекли: "Гле ове распале наркоманчине", него: "О, па он je тако алтернативан, екпериментише са разним опојним средствима". Једнима је бело средство, другима циљ.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
zato vi hoćete da zabranite pečenje rakije.

Ko to mi ? Iskreno, nisam ljubitelj rakije, ali volim da popijem koju domacu u drustvu.
u jbt  Smile  piješ domaću pored viskija.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
LG Nexus 5
Pa zar bar ti ne vidis Crowz na sta su Srbi kolektivno sveli.  Kao narod koji je vecinom bio topao, posten, ljubazan, kulturan, i kojima je stalo do zemlje i produzetka identiteta svoga naroda, pogledaj gde smo sada.  To se sve povelo prema zapadnjackim bez-vrednostima i retardacijama svake vrste.

To je samo privid, bas zbog onih koji svakodnevno kukaju da je za njihov bedan i bezvredan zivot kriv neko drugi. U zadnjih 100 godina su prisutne podele na ljoticeve, nediceve, komuniste, cetnike, pa se to pretvorilo u slobine ili vukove, a u novije vreme u tadiceve, nikoliceve, cedine, mesiceve i pederske srbe. DA ne govorimo o uzjebanim manjinama.

Ja bar mislim, da postoji ikakva shansa da se dobije normalan posao, posao koji ce ti pokriti racune i dozvoliti da zivis kao covek, a ne non stop da bedujes, posao koji je u tvojoj struci, ono sto volis i zelis da radis, ono za sta si se znojio i mucio da postignes, ljudi bi se vratili bez obzira na sve (ne svi, ali bar oni kojima je stalo).

Kao sto sam napisao, sumnjam da vecina nasih koji odu rade bas posao u struci. Ima ih ali je vise onih koji rade nesto drugo. Za celo moje radno iskustvo, nikada nisam radio posao za koji sam skolovan. Krivo mi je ali mi nije Sloba kriv.

I kazi mi iskreno, da li ti stvarno uzivas u trenutnoj situaciji u Srbiji?  Da li zelis ista bolje za sebe, i za svoju zemlju?

Ponasam se u skladu sa sposobnostima. Ni moj otac, ni moj deda, ni moj pradeda se nisu bas posebno nauzivali, ali dobro, mozda su oni bili glupi i zaostali. Treba da postanemo bolji ljudi, da bi bilo bolje, a ne da se konstantno kunemo kako je u dvoristu do nas bolje i da svega tamo ima.  

Pa posle svega sto se izdesavalo, ja ne vidim da je ostala neka inteligencija, barem ne ako vidis politicku scenu, stanje u zdravstvu, prosveti itd.  Tu se samo gluposti redjaju, ali dobro, ako ti ne mislis da je dosta mudrosti napustilo zemlju, ti to misli, niko ti ne brani, ali pogledaj samo par tema u kojima imamo bezbroj primera gde su ljudi, Srbi, napustili zemlju jer vlada nije htela njihove patente i izume, niti je narod bio dovoljno pametan da to skapira.  Ali dobro, vazno je da se gleda Pink i Grand Parada, da se fura Gangam stajl, da se oblaci ko Kardashijan i da se jebe ko Jelena Karleusa, jer to su modeli ponasanja naroda, osim ako ja nekoga nisam propustio, jer ja nesto ne vidim tu preostalu "mudrost" o kojoj ti zboris, da vodi ovaj narod na pravi put prednjaceci svojim razumom.

Opet je krivica u ljudima. Ne postajes glavni jebac u drustvu ako procitas najvise knjiga, vec ako imas snimak kako ti drugarica iz odeljenja pusi u WC-u. Nisi kul tip ako se bavis folklorom, vec ako pevas kod Sase Popovica. Svi hoce pare, a da po mogucstvu nista ne rade. Kultura i disciplina je nesto na sta ne moze da utice Tadic, Cosic ili Milosevic.

Pogledaj ovog studenta. Smile Pravi fashion TV guy, koji se hrani samo najfinijom testeninom sa bolonjeze sosom, pije samo jeger, a ne domace smece, stalno gasi svetlo kad izlazi iz Srbije, pred njim je savrsena karijera ali mu Nikolic, Cosic i Mira Markovic sede na kicmi. Jbg.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Srbljanovicka je, takodje, precenjena... Ponvaljvaju se i ponavljaju..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Citat
Srbljanovicka je, takodje, precenjena

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
 Smile

IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
ала се окотило писама доконом ћосићу...пишу студенти све у шеснаест Smile

сад баш читам писмо једног студента које је објављено у мени омиљеним е-новинама Smile ...у писму је бар 10 пута споменуо "богату европску културу" ...кад то прочитам одмах ми се присере Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.