Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Како је студент одговорио Ћосићу  (Pročitano 7348 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Odogovor je pomalo blag.

Inače, @mrgec čika dobrica je i tebi namenio sendvič i put pod noge, za detalje vidi:
- "memorandum SANU"
- čika ćosićeva ideja "humanog preseljenja".

никакав сендвич нисам добио Smile

него...шта ти кажеш за распалу наркоманску мукицу србљановић? Smile  воли више да твитује него белим да се запрашује Smile

Istraži malo te teme koje sam pomenuo, videćeš. Nemoj da te mrzi.

Srbljanović je u pravu. Dobrica Ćosić je jedan, pa od pokretača nacionalne histerije 90tih.


наркоманка никада не може бити у праву Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy S2
Odogovor je pomalo blag.

Inače, @mrgec čika dobrica je i tebi namenio sendvič i put pod noge, za detalje vidi:
- "memorandum SANU"
- čika ćosićeva ideja "humanog preseljenja".

никакав сендвич нисам добио Smile

него...шта ти кажеш за распалу наркоманску мукицу србљановић? Smile  воли више да твитује него белим да се запрашује Smile

Istraži malo te teme koje sam pomenuo, videćeš. Nemoj da te mrzi.

Srbljanović je u pravu. Dobrica Ćosić je jedan, pa od pokretača nacionalne histerije 90tih.


наркоманка никада не може бити у праву Smile

Kažem ti lepo, istraži ideje Ćosića i nađi šta je i šta sadrži čuveni memorandum, iznenadićeš se.
Nije on tako bezazlen. Mnogi naciJonalisti ozbiljno posmatraju te njegove ideje i pisanija.
« Poslednja izmena: 29. Dec 2012, 23:20:16 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Citat
vi ste saučesnik u zločinima koji je ova država činila prema drugima i prema sopstvenim građanima. Vi ste deo intelektualne vertikale koja je podupirala genocid i etnička čišćenja.
O Boze, zar ta prica opet...

Citao Cosicevo danas u "Novostima". Covek je u pravu za neke stvari, ali odavno je taj izgubio kompas o tome sta treba da prica...

Npr. ovo mi se svidja

Citat
Životno pitanje Srbije je nedostatak i neafirmisanost sposobnih, kompetentnih i savesnih ljudi na svim rukovodećim položajima u vlasti, privredi, prosvetnim, naučnim, zdravstvenim i kulturnim ustanovama.

Ali pozivati ljude koji su tokom "odliva mozgova" otisli je idiotizam. Oisli su jer smatraju da im je tamo bolje, da drzava stvori neke uslove pa da ih "vrati" pa i ajde, ali ko ce se vracati od necega sto je vec davno napustio u potrazi za njima boljim i to bolje nasao tamo...

Ili napraviti bolje uslove da te ljude pokusaju da vrate ili naci takve ljude ovde i staviti ih na neka mesta. E, to je resenje.

Druga stvar je

Citat
Umesto pravne, prosvećene i jeftine države, stvorena je partokratska, partijsko-klanska država sa mastodontskom administracijom i političkom birokratijom koja ima feudalna prava na vlast.
Ovo se nikada nije menjalo u drzavi Srbiji. Nije stvoreno posle 5. oktobra vec je utemeljeno od vajkada a 5. oktobra se samo nastavilo sa istim bez ikakve promene toga.

Tako da, on je samo politicki licemer kao i skoro svi politicari. "Skida" krivicu za sebe a ne ume ili nece da sagleda da kada je on imao tu neku vlast nije uradio nista povodom toga niti makar pokusao.

Ovaj drugi student je jos gora sorta. Od onih koji ne vole nesto svoj narod i prodali bi se za saku pirinca pa makar i "pljuvali" po istom samo da njihovim dupetima bude bolje. NVO u najgorem smislu te reci...
« Poslednja izmena: 30. Dec 2012, 02:10:10 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Nije on pozivao nikoga, od njega je trazeno da napise pismo za studente koji studiraju u inostranstvu i on je to uradio.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Smatram da svako ko moze u inostranstvu da proda znanje za dobre pare, treba to da ucini, ali ovaj je, u nedostatku drugih kvaliteta, resio da proda dupe i to avansno.

и овим је све речено. Може катанац.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Партизанске комесаре презирем.
Ћосићевом позиву се придружујем.
Додајем му, не само студенте, већ и све ОСТАЛЕ ГАСТАРБАЈТЕРЕ.
На голобраде студенте не вреди трошити речи.

П.С. Уз Позив би требало да иде и Обавештење о ''преиспитивању свих диплома и звања'' стечених последњих четири десетлећа.
« Poslednja izmena: 30. Dec 2012, 11:31:52 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy S2
Smatram da svako ko moze u inostranstvu da proda znanje za dobre pare, treba to da ucini, ali ovaj je, u nedostatku drugih kvaliteta, resio da proda dupe i to avansno.

и овим је све речено. Може катанац.

Sunce im njihvo oce iPad, iPhone, dobar auto i NIKE a nece da bistre srBstvo i da se zrtvuju za
oligarhiju narod.



Otac i tajkun nacije: Dobrica Ćosić i Miroslav Mišković, Vukov sabor u Tršiću
Photoarhiva: Vukov sabor

Izvor: e-novine.com
« Poslednja izmena: 30. Dec 2012, 12:28:38 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
ти си змаје превелики оптимиста Smile

какве девојчице,какви бакрачи Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy S2
Etos dublji od erosa
Prostudirale: e-Novine

Učestvovao sam u svemu što nam je došlo glave, ali se toga ne sećam: Dobrica Ćosić, zaboravan
Photo: FoNet/Aleksandar Koković
Dobrica Ćosić, nekadašnji državni polupisac na Titovom brodu “Galeb”, koji je nekada pisao mudrosti tipa “Biti Titov sledbenik znači imati titovski stav prema životu, titovski misliti, titovski se boriti u svome vremenu, u svojoj sadašnjosti, uvek”, da bi nešto kasnije staljinistički šinjel zamenio nacionalističkim kožuhom, uvek je ostao veran totalitarnim idejama i državnoj sisi. Od socrealizma napredovao je do nacrealizma, ideologije etničkog čišćenja i humanog preseljenja, da bi na tim pozicijama ostao do dana današnjeg. Duboko razočaran srpskom omladinom pisao je u dnevniku “U tuđem veku”: “Na temu, koji narod čime misli, može se bez preterivanja i cinizma reći da mladi srpski naraštaji misle kurcem”, što mu nije smetalo da se obrati studentima van zemlje, na njihov poziv, prigodnim pismom u kojem je potpuno zaboravio na svoju ulogu u uništenju svega što se moglo uništiti (što mu se uvek isplatilo), ali zato iz dubine svog mračnog uma poručuje mladima da nastave sa borbom protiv neprijatelja. Ovaj ratoborni uradak “borbenog pesimiste” Ćosića prenosimo u celini, sa pacifističkim međunaslovima


Ketman walk: Dobrica na putu u zaborav

POČASTIĆU VAS SA NEKOLIKO SVOJIH DB SAZNANJA, PA KO ŽIV – KO MRTAV: Pretpostavljam da vi očekujete od mene istinu o stanju srpskog naroda danas i viziju njegove budućnosti. Želim odmah da vam kažem: nisam spokojan što ću vam izgovoriti neka svoja iskustvena saznanja i ideje koje želim kritički da primite, posebno one koje svrstavam i u vašu odgovornost za sudbinu Srbije.

PATRIOTSKI ETOS, MOJ JEDINI EROS: Ako ste čitali moje romane i “Piščeve zapise”, mogli ste da zaključite da je pisac koji vam govori po uverenju skeptik i borbeni pesimist. Kao čovek takvih uverenja i patriotskog etosa osećam intelektualnu i moralnu odgovornost za sudbinu Srbije i njenog mladog naroda, pa se odavno mučim za razumnu nadu u vašu spokojnu budućnost.

NIJE LOŠE IMATI ILUZIJE I ZABLUDE, POGOTOVO KAD VAM SE DEBELO ISPLATE: Iluzije i zablude u kojima sam živeo, dovele su me pred vas, srpske studente u nedoumice: šta da ne kažem vama koji ste u težnji za naučnim znanjem, uspešnim životom, stvaralaštvom i patriotskom službom svom narodu, otišli u svet sa razvijenom naukom i bogatom kulturom?
MOJA SENKA JE MASOVNA GROBNICA: Moje životno iskustvo me opominje da vam ja, čovek 20. veka, dakle prošlosti, ne treba da imenujem vaše ciljeve i odgovornosti. Duga je senka za mnom, a pred tom senkom nisu vedri horizonti.

U KOJU GOD IDEOLOGIJU JA UĐEM, TU TRAVA NE RASTE: Vi, mladi ljudi, treba da imenujete svoje i nacionalne ciljeve, jer vaš naraštaj i onaj koji vas sledi, stvoriće društvo u kome će da živi, radi, stvara i bori se za ličnu sreću. Sve ideologije prošloga veka u porazima su okončane. Ne samo političke. Ako i Srbi imaju tešku sadašnjicu i neizvesnu budućnost, oni imaju burnu i bogatu prošlost koja se mora kritički, savesno da sagledava i uviđaju zablude i greške u nacionalnoj i državnoj politici koje danas uslovljavaju vašu sudbinu.

REČENICA MI JE MALO INVALIDNA NE ZATO ŠTO SAM NEPISMEN, NEGO ZATO ŠTO SAM SE DO KOSKE IDENTIFIKOVAO SA INVALIDNOM SRPSKOM DRŽAVOM: Prošlost niti može, niti treba da se u bilo kom vidu vrati, ali mora da se dobro zna i razume kako bi se zasnovao kolektivni istorijski razum i građanska samosvest.

MOJ VRCAVI KETMAN WALK: Istorijska i životna kriza srpskog naroda i njegove danas invalidne države, nije uzrokovana samo konačnim slomom Jugoslavije i njenog titoističkog poretka, iako ti porazi i danas posledično deluju na sveukupni život srpskog društva. U poretku Titove Jugoslavije nisu postojale slobode za istine o njenoj stvarnosti. Funkcionisao je totalan ketman, osobito srpskih komunista.

NACIONALIZAM JE LEGITIMAN KAO GENOCID: Poredak neslobode, laži i hipokrizije mogao je samo silom i diktaturom da se održava. Čim je umro vlasnik te sile, njegova država je ušla u agoničnu krizu i vreme propadanja. Titoizam i njegov samoupravni poredak, nije rušen antisocijalističkim argumentima, nego njenim imanentnim energijama, životno neodrživom ideologijom i državnim ustrojstvom pravno zasnovanim na brionskom ustavu 1974. godine, a rušen je legalnim, duboko ukorenjenim nacionalističkim ideologijama.

DA VAM ČIKA GEDŽA KAŽE: Petooktobarski prevrat 2000-te godine, izveden narodnim gnevom i sa snažnom podrškom stranih obaveštajnih službi, bio je ideološki heterogen i sa nekompetentnim vođstvom. Jedan autarhičan supružnički režim, prožet korupcijom i kriminalom, a izolovan od evropskih i svetskih političkih tokova, smenio je poredak koji se samoproglasio “novom demokratskom vlašću”.

NAROD BEZ MANA SKLON JE OBMANAMA: Taj poredak nije ispunio očekivanja i nade izmučenog i osiromašenog naroda Srbije. Brzo se uvidela nova velika obmana srpskog naroda.

NIJE SVE TAKO CRNO, BELI MI SE FRIZURA: Najpozitivniji ishod te neostvarene demokratske revolucije je izlazak iz međunarodne blokade i politički povratak Srbije u svetsku zajednicu naroda. Drugi pozitivni ishod petooktobarskog prevrata je ostvarenje značajnih političkih sloboda u javnom govoru, štampi i televiziji.



Otac i tajkun nacije: Dobrica Ćosić i Miroslav Mišković, Vukov sabor u Tršiću

OVO MI JE DIKTIRAO MOJ VELIKI PRIJATELJ MIŠKOVIĆ: Ali ta “nova demokratska” sloboda, nije bila sloboda samo za ljudsko dobro i društveni razvoj nego i sloboda za nepoštenje, korupciju, pljačku društvene i državne imovine.

EVO ZAŠTO SAM SVEČANO OTVORIO DELTA CITY: Stupili smo u tranziciju titoističko-socijalističkog poretka u pljačkaški, kriminalizovan kapitalizam, u kome je brzo stagnirala i opadala proizvodnja u industriji i poljoprivredi, a tržište se liberalizovalo na postulatima neoliberalističkog kapitalizma koji je stremio u globalizam.

KAD GOD SRLJAMO U PROPAST, MENI JE TOPLO OKO SRCA: Umesto pravne, prosvećene i jeftine države, stvorena je partokratska, partijsko-klanska država sa mastodontskom administracijom i političkom birokratijom koja ima feudalna prava na vlast. Srbija je brzo siromašila, primitizovala se, nezaustavivo padala u ponor biološkog, ekonomskog, kulturnog i moralnog propadanja. Društvom je zavladala nezaposlenost, korupcija, nerad i bekstvo u svet za posao, normalan, radan, stvaralački i kvalitetan život.

UČINIO SAM SVE ŠTO JE U MOJOJ MOĆI DA TALENTOVANI LJUDI POBEGNU U INOSTRANSTVU, TAKO DA I DALJE MOGU DA GLUMIM VELIČINU: Danas u svetu živi i radi više od četvrtine srpske populacije, u kojoj su stotine hiljada visokoobrazovanih mladih ljudi, a statistike pokazuju da danas većina školovane mladeži želi da se iseli iz Srbije. To odlivanje pameti, znanja i mašte, što u razvijenim zemljama predstavlja intelektualni kapital koji u strukturi kapitala zauzima visoko mesto i preovlađujuću ulogu, predstavlja, možda, najveći poraz u poslednjim decenijama Srbije.

PREPOROD, MOJ OMILJENI ROD VOJSKE: Te i druge još drastičnije negativne činjenice sa zastrašujućom demografskom regresijom, ubedljivo dokazuju da se srpski narod, sa kulturom starom osam vekova, nalazi na putu svog nestajanja ako što pre i svim snagama ne stupi u preporod.

SRPSKI NAROD JE NA SAMRTI, ALI SE JA I DALJE DOBRO DRŽIM: Imenujući, po svom uverenju, glavne uzroke životne krize srpskog naroda, činim to sa neskromnom namerom da vas zamislim i podstaknem na zasnivanje svog pogleda na stanje Srbije i prevazilaženje njene zaostalosti i nihilizma koji obuzima mladi narod Srbije.

BIO SAM JUGOSLOVEN I STALJINISTA DA BIH DOBIO VILU NA DEDINJU, ODAKLE SAM POSLE PODRIVAO NEPRIJATELJA IZNUTRA: Osnovni činioci srpskog nazadovanja i poraza u 20. veku su ideologije jugoslovenstva i boljševičko-staljinističkog socijalizma.

ZAŠTO NIKO NEMA RAZUMEVANJA ZA ETNIČKO ČIŠĆENJE, HUMANO PRESELJENJE, MASOVNA SILOVANJA, PROTERIVANJE I GENOCID – PITAM SE VEĆ VEKOVIMA: Političko, ekonomsko i civilizacijsko nerazumevanje sveta u kome smo postavljali i nameravali da rešimo svoje nacionalno i državno pitanje, izrazilo se u nerealnoj politici, u neuvažavanju odnosa snaga u svetu i vlastitih mogućnosti.

AKO NE RAČUNAMO MOJE ROMANE, ČITAV DVADESETI VEK MOŽEMO SLOBODNO DA IZBRIŠEMO: Neuvažavanje vremenskih uslovnosti i istorijske konstelacije sveta u kome smo pokušavali i morali da rešimo svoja životna pitanja, izrazilo se u nenadoknadivom kašnjenju za rešavanja neodložnih nacionalno-državnih i društveno-civilizacijskih problema; dakle, kasnilo se u svemu što je trebalo učiniti za opšte dobro. Tako se gubilo istorijsko vreme i izgubio čitav 20. vek nacionalnog razvoja i civilizacijskog preporoda.



Ilustracija: diskoteka3d.blogspot.com
NEŠTO MALO O MOM PRIRODNOM OKRUŽENJU: Razorenost društvenog i duhovnog bića i nacionalnog etosa, izrazila se u opštoj korupciji, patriotskoj i socijalnoj neodgovornosti građana - pojedinca prema svojoj zajednici i svemu što je opšte, društveno i državno. Antropološka i mentalitetska dekadencija, ispoljila se u lenjosti, bahatosti, prostaštvu, nemoralu i hedonizmu bogatih.

MRZIM KULTURU, NAUKU I PROSVEĆENOST, SAMO NE SMEM NIKOME DA KAŽEM: Zapanjujuće je dugotrajno neuvažavanje kulture, nauke i prosvećenosti kao prvorazrednih činilaca društvenog razvoja i kvalitetnog duhovnog života ljudi.

NE MOGU NI JA SVE SAM: Životno pitanje Srbije je nedostatak i neafirmisanost sposobnih, kompetentnih i savesnih ljudi na svim rukovodećim položajima u vlasti, privredi, prosvetnim, naučnim, zdravstvenim i kulturnim ustanovama.

NAROD KOJI PROPADA, MOJA JEDINA SPISATELJSKA NADA: Završavam ovo pismo vama, studentima koji studirate u inostranstvu, sa ubeđenjem da ste saglasni sa mnom da srpsko društvo treba da postane prosvećeno, kulturno, stvaralačko. Ako to ne postanemo, nestajemo kao značajna evropska nacija.

DOZVOLITE DA VAM KAŽEM JOŠ NEKOLIKO BANALNIH REČENICA O NEČEMU: Prijatelji, nadam se da ste saglasni sa mnom da preživljavamo duboku istorijsku krizu sa neizvesnom budućnošću. Ali, još nismo saglasni i spremni kako da zaustavimo svoje nazadovanje i krenemo u napredovanje i preporod. Na početku ovog mog obraćanje vama, srpskim studentima koji u inostranstvu studirate, obećao sam vam da neću ideološki i paternalistički da vam imenujem opšte, društvene i nacionalne ciljeve kojima treba da težite da biste pobedili sadašnjicu i osvojili nešto spokojniju budućnost od budućnosti koju su imali vaši očevi i dedovi. Ali ne mogu da oćutim iskustveno saznanje: vreme krize je vreme i najgorih i najboljih ljudi. Vreme krize i poraza je i vreme ljudskih podviga i pobeda. A oni se nalaze u velikim i razumnim ciljevima i kretanjem na daleke i teške puteve. Najduži trenuci ljudske sreće su u tim ciljevima i na tim putevima.



Photo: diskoteka3d.blogspot.com
OKRUŽENI SMO NEPRIJATELJIMA KOJI NAM POMOĆU KLETIH ČINJENICA RADE O GLAVI: Univerzalni postulat ljudskog bivstvovanja i našeg opstajanja je borba. Borite se! Organizujte se u bratstvo istine za širenje istorijske istine o svom narodu koga je demonizovao i ozločinio neprijatelj. To je uslov našeg časnog opstajanja. To je vaša životna misija, ljudska, intelektualna, patriotska. Hleb i istina isto su nama danas.

SUNCE TUĐEG NEBA NE OSTAVLJA OPEKOTINE KAO OVO NAŠE: Sto pametnih i hrabrih, obrazovanih i poštenih Srba, ako se organizuju i žrtvuju za opšte dobro, mogu da preporode i spasu Srbiju. Vratite se u otadžbinu da se borite za preporod i spas Srbije!

*Svi citati preuzeti u mahnitom originalu iz “Večernjih novosti”; međunaslovi privatno vlasništvo UG “Odrodi nacije”

Izvor: E-novine
« Poslednja izmena: 30. Dec 2012, 12:32:37 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
не знам касти дали више сере Ћосић или овак квази студент
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.