Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:25:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ga preboleti vec jednom???  (Pročitano 30157 puta)
08. Jun 2009, 01:07:13
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Bili smo zajedno god i 7 meseci, raskinuli smo jos u oktobru, ali smo bili u kontaktu sve do kraja januara i stalno se nesto vukli, on cas hoce da se pomiri, cas nece. . . Jedno noci se izdesavalo sve i svasta i tu smo odlucili da prekinemo sve izmedju nas. . . . Ja sam ga i tad volela kao niko, bukvalno umirala za njim, ali nije moglo dalje. . . I vremenom sam se oporavila, sve do skoro, dok opet nismo zapoceli kontakt, iako on ima devojku. . . Nju je prevario 2 sa mnom, culi smo se svaki dan, vidjali, po 130 poruka dnevno i tako naredne 3 nedelje. . . Njegova devojka saznala za prevaru, ali mu je oprostila jer joj on znaci ( a ona mi je inace najbolja drugarica iz osnovne skole iako sada nismo u kontaku). . . I ja opet izadjem slomljena iz svega ovoga, uspem za 3 nedelje da povratim sva osecanja koja sam imala. . . Uspeo je opet da me poremeti celu sada kada treba da spremam prijemni za fakultet, uneo je opet haos u mom zivotu,opet razmisljam o njemu po ceo dan, izlazim u grad da bih ga srela i ja ne znam kako dalje. . . Mnogo je vremena proslo, ja i dalje mislim na njega, volim ga kao pre i ne zna vise nacin kako da ga prebolim. . . . Ako imate neki savet bila bih vam zahvalna
IP sačuvana
social share
Kada se vrata srece zatvore… neka druga se otvore,
ali cesto se desi da mi toliko dugo gledamo u ta zatvorena vrata… da ne vidimo ona koja su nam se otvorila… “.

Istina je da nismo svesni sta imamo, sve dok to ne izgubimo,
ali je takodje istina da ne znamo sta nam je nedostajalo u životu… dok to ne pronadjemo… “.

I ne tugujte jer… mozda i treba da upoznamo nekoliko pogresnih osoba u zivotu da bismo,
kada upoznamo onu pravu… znali da cenimo taj dar...Wink)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
B@mbin@ hocesh ti?

P.S. trebalo bi da imash defoltne odgovore....
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Djevica - Lav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
BlackBerry 8800
prekini svaki kontakt sa njim, nemoj da dozvoljavas da te iskoristava
ako mu je devojka oprostila znaci da je i trazio oprostaj ako me razumes,jasno je, ma kako bilo tebi bolno, da mu ona ipak znaci vise  Smile
treba da se koncentrises na ono sto ne zelis opet da prodjes stoga moj savet je prekini kontakt, promeni broj ako treba. i sama znas kako ide taj period patnje jer si ga vec prosla... radi neke lepe i korisne stvari za sebe ma kako to zvucalo sablonski, misli pozitivno i nauci da cenis sebe. iz iskustva ti kazem ni jedna patnja nije veca.
srecno  Smile
IP sačuvana
social share
Living on my own
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
I nikako vidjenja koja u sebi imaju rechi: kafa, shetanje, razgovor... ustvari nikakva vidjanja...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
B@mbin@ hocesh ti?

P.S. trebalo bi da imash defoltne odgovore....
Trebalo bi, potpuno si u pravu. Ali nemam. Smiley

Ostaje mi jedino da uradim copy/paste onoga što sam napisala na onoj drugoj temi, jer je situacija prilično slična. 
« Poslednja izmena: 08. Jun 2009, 02:25:40 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
B@mbin@ hocesh ti?

P.S. trebalo bi da imash defoltne odgovore....
Trebalo bi, potpuno si u pravu. Ali nemam. Smiley

Ostaje mi jedino da uradim copy/paste onoga što sam napisala na onoj drugoj temi, jer je situacija prilično slična. 

Ma isto je sve to Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Ako imate neki savet bila bih vam zahvalna

Nauči taj prijemni za fax...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Svako će ti reći 'nađi drugog' ali je na tebi da to uradiš. Posveti se nečemu, učenju ili hobiju, pravi pare...uradi nešto novo što će da ti odvue pažnju i promeni život. U svakom slučaju svaka osoba je svet za sebe i u istoj situaciji će drugačije da odrauje.

Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
@pilot

Postoji ipak nešto univerzalno i zajedničko za sve nas... vremeSmile

Potrebno je vreme.
Najbolji lek.
Vremenom sve to dođe na svoje.







« Poslednja izmena: 08. Jun 2009, 07:26:41 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
He vreme.... to spada u istu kategoriju kao i vazduh, voda i da ne nabrajam dalje. Vreme- ona budala Mojsije je vodio četrdeset godina izrailjce kroz pustinju a da je krenuo dobrim pravcem pregazio bi je za šest meseci. Dakle jeste kroz vreme se sve desi ali ako odmah izaberemo pravi put onda sve ide bolje i brže.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:25:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.