Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako do zaposlenja ~ Posao preko Interneta  (Pročitano 186574 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
       Gospodo iz najboljeg foruma, nadam se da sam se obratio na pravu adresu. Imam dosta podataka o jednoj velikoj poslovnoj prevari, koja nije uopšte nova, ali se o njoj ne piše, a to je jedini način da se ljudi spasu od nje. Radi se o "firmi" GEM COLLECTION,  FF SA sa Gibraltara i njihovom paravanu za srbiju MAGNA CARTA. Ako ste zainteresovani da razotkrijete javnosti ovu veliku, a izgleda legalnu  (samim tim još opasniju) prevaru, hajde da razmenimo iskustva o tome.
Zar je moguće da niste čuli za ovo i da vas ne interesuje tema? Ipak da znate, ako vas neki vaš poznanik pozove da snjim radite nešto vrlo unosno, a ne kaže šta i još vam traži 1300din da prisustvujete prezentaciji na koju će on da vas odveze. Pritom neće da vam kaže gde je prezentacija, znajte da je reč o prevari i dobro se pazite. Inače sastaju se  u hotelu u Velikoj Plani


IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Širok spektar poslova za studente

Aktuelni su dnevni poslovi (od fizičkih poslova, do rada u bankama), a dnevnice se kreću od 1.200 do 1.500 dinara

Ako je suditi po ponudi povremenih poslova za mlade, ali i onih na duži vremenski period, radno raspoloženi u ovom trenutku još uvek nemaju razloga za brigu. Posredstvom omladinskih i studentskih zadruga čiji su članovi i dalje mogu zaraditi neki dinar za dopunu budžeta ili solidan džeparac, piše "Politika."

Prema rečima Ljubomira Vidovića iz beogradske Omladinske zadruge ”Tragač” sad je aktuelno angažovanje zadrugara na duže vreme.

Spektar poslova je širok: obezbeđenje firmi, vozači za banke za kurirske službe, u magacinima (pakovanje, deklarisanje robe, utovar, transport…), pomoćni radnici u supermarketima, operateri u kol centrima u bankama (periodično od mesec pa do godinu dana), rad u knjižarama.

Na pomenutim poslovima prosečna mesečna primanja kreću se u rasponu od 18 do 26 hiljada dinara, dok je neto satnica u bankama od 110 do 150 dinara.

Vidović ističe i da su uvek aktuelni dnevni poslovi (od fi –zičkih poslova do rada u bankama) a dnevnice se kreću od 1.200 do 1.500 dinara, ali i najavljuje nove poslove za koje studenti već sada mogu da se javljaju ovoj zadruzi.

Na prvom mestu reč je o velikom broju promoterki sa teritorije čitave Srbije, potrebnih za velike kampanje koje kreću ovog meseca. U pitanju je rad od četiri do šest sati na dan za dnevnicu od 1.000 do 1.800 dinara. Neophodno je da devojke poseduju sanitarnu knjižicu i da se direktno jave u "Tragač”.

Mnogo novih radnih mesta (klubovi, bioskop, prodavnice) za studente otvara se od marta meseca kada kreće sa radom poslovni centar "Ušće”, a prijavljivanje je u toku.

U aprilu je Sajam automobila u Beogradu, a mi već sada za potrebe naših klijenata primamo prijave i vršimo odabir devojaka zainteresovanih za posao hostese. Sve u svemu, ponuda poslova i dalje je dobra, i zadovoljstvo nam je što je i interesovanje studenata zaista veliko. Naravno, uvek ima onih koji biraju i očekuju mnogo veće plate nego što realno mogu da se zarade u Srbiji, kaže Vidović.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ccccc

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1034
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6234
Jel zna neko nesto o zaposlenju na naftnoj platformi?Ja sam cuo da je posao tezak,a zarada dobra,da se radi u fazonu 7 dana tamo 7 kuci,ili 14-14...Cuo sam isto tako da je tesko otici iz Srbije.Ja bih rado isao,pa ako neko nesto zna nek posalje.Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung i5700 + D880
Ja procitah neki oglas u novinama isto za te naftne platforme, navodno je zarada 4 hiljade evra mesecno. Jebote, pa ja cu za 4 hiljade golim rukama da im iskopam naftnu busotinu... a ne znam ni da plivam...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson K510i
Za te pare ima da pisham naftu.
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
evo vam sa jednog domaceg sajta:
------------------------------------------------



Zdravo ljudi, evo ja radim na naftnoj platformi i vidim da se ovde dosta pisalo o tome, nisam citao sve iz pocetka, al voleo bih da dam moje vidjenje stvari i nekoliko informacija.

Postoji kod nasih ljudi mnogo zabluda u vezi ovoga posla i hteo bih da razjasnim neke od njih.

Prvo da kazem da postoje dva osnovna nacina da radis na platformi - jedan je da radis za firmu koja ima naftnu platformu, znaci da si clan posade - to su ti pominjani rastabouti, rafnekovi, asistent driller, driller, toolpusher, OIM, elektricar, mehanicar, blal bla .... e sad sto se tice ljudi iz Srbije, ja licno ne znam nikoga ko je u osnovnoj posadi platforme, mada vidim na ovom forumu da ima i njih... iz Hrvatske ima dosta ljudi, idu preko nekih agencija, i imali su iskustvo ranije, uglavnom sa brodova, iz INE ili sa italijanskih platformi...mislim da ljudi iz Srbije jako tesko mogu da dobiju ovakav posao, jedina formula za upadenje po meni je ETF+dobar engleski+ZNAS NEKOGA DA TE UBACI, plus iskustvo...drugacije jako tesko

Ima dosta ljudi koji su u fazonu aj da odem da odradim nekoliko smena fizikalije i da uzmem lovu pa cu da batalim...Izuzetno je tesko, da kazem nema sansi da se ode na fizikaliju, jer to uglavnom radi lokalna ekipa, u zemlji u kojoj se busi busotina...

Plata za posadu platforme - prilicno visoka, racunam da elektricar ima na primer 5000 evra mesecno, e sad ne znam da li su placeni i kad su kuci, al to vam sve zavisi od firme...busac ima negde 300-400 usd dan, opet moze i vise, OIM ima mozda i 1000 usd dan, al i 30 godina na naftnoj platformi...

Opet kazem, Srbi, tesko u ovome...

Razne agencije - mozda je neka i OK, al to su uglavnom sve prevare, posebno placanja unapred...

Drugi nacin, a tu ima pun buljuk Srba, i tu smo mi da ne kazem postali skoro glavni, je prica preko mudlogging kompanija, koje su poslednjih nekoliko godina pocele da ragrutuju po Srbiji uglavnom sa Rudarsko geoloskog faksa, mada ima i masinaca, tehnologa itd...Geoservis, ILO, Geolog...e sad tu je prica- upadate dovoljno je da znate malo engleskog...al plata je mala , mislim ok je za Srbiju, radi se 2/2 il 4/4 nedelje, i u proseku pocne se sa nesto vise od 1000 eur mesecno al vrlo brzo dogura do nekih 2000 - 2500, zavisi kako se snadjete...posle toga nastavljate karijeru, mozete da predjete u Shlumberger na primer, radite MWD, LWD, plata raste, prolaze godine, ide sa na wirleine, Directional drilling...tu znam lika koji radi za 2000 usd na dan, al ima 20 godina pa platformama, ili geolog na platformi, to je isto jako placeno...al treba imati i mnogo srece za sve to pa upasti...sve ovo su inzenjerske pozicije...

To vam je struktura poslova na platformi - posada + servisne kompanije

Servisnih kompanija ima jako mnogo i rade razne stvari, ima tu i kuvara, sobara, al nikad cuo da neko nas radi taj posao, opet kazem uglavnom lokalci, mada je moguce, vido sam jednom oglas u Politici za kuvare za Nigeriju, al sa nekim ludackim smenama tipa radis 10 meseci godisnje, pa ko voli...

Posao na platformi je uglavnom naporan za posadu, fizikalce, drillere, elektricari imaju mnogo posla...za servisne kompanije je fizicki uglavnom lagano, veci deo vremena se provede uz igrice na kompu, osim ako bas nemas neki problem, i sve u svemu, najveci problem posla na platformi je - DOSADA

Eto to vam je ukratko...
--------------------------------------------
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Dal ima neko ko je nasao posao preko interneta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ccccc

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1034
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6234
Znam ljude koji su nasli posao preko interneta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je pocelo...

Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Zna li neko za part-time poslove preko interneta za strane kompanije, tipa sredjivanje sajtova, unos podataka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je pocelo...

Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Da li je neko imao iskustva sa part-time poslovima preko interneta koji se rade od kuce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.