Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako devojke gledaju na...muskarce koji nisu imali devojku ??  (Pročitano 78425 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
HTC Wildfire S
Bottom line je bio: To je lepo, ali ja se nikada ne bih druzila sa njim. iliti WTF is wrong with you, man?!
To je bilo u scenariju u kojem priđeš sa očajničkim izrazom lica, kao uplašena srna 3 sekunde pre nego što je udare kola, i sa rečenicom: E imam (dopisati po želji) godina i najbliži kontakt sa ženom sam imao kad sam se nakačio na komšikin wireless.     Smile

Da. U tom slučaju je bitno.  Smile


Protip: Nemojte ovo raditi. Smile
« Poslednja izmena: 03. Nov 2011, 13:27:58 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
trebas se opustiti..nisu one tako strasne...
mada vole takve da ismijavaju...
sigurno se malo uplasis...i pitas sebe...
sta ako me odbije...sta ako..sta ako..i postavis sebi takvih hiljadu pitanja...
i to te i sprecava da im pridjes..opusti se ...normalno se ponasaj...i ne pitaj se... sta ako..
jer ako te i odbije...i iskulira...ides dalje...cura ima koliko hoces....
samo budi kulturan i fin prema njima...i ne brini...
jednom kad probijes led..posle je sve lakse...
vjeruj mi da ima djevojaka i tvojih godina pa i starijih...
koje nisu imale ni jednog momka..ili mozda najvise jednog... Smile

sretno...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Zanima me kako devojke gledaju na nekoga ko sa 23 god jos nije imao devojku ? kakvo je generalno misljenje u vezi takvog lika ? Da li ga smatraju glupim, smotanim, stidljivim ili kakvim vec ?? i da li devojke, ako neko nije bas pricljiv kad je sa njima u drustvu, prvo pomisle da je stidljiv ili mozda da je nezainteresovan ili prosto nezanimljiv ?? Voleo bih da mi zenske osobe daju odgovore na makar neka od ovih pitanja jer ce odgovori biti merodavniji ako ih napise zenska ruka. . . . logicno Wink

Sandraa  Smile Smile

znaš šta me zanima-ovako kad si sam sa sobom i obuzmu te neke misli,kreneš da analiziraš konkretno ovo stanje stvari: šta ti misliš da je razlog što do sada nisi imao curu? kakav si lik generalno i šta te omelo da ostvariš vezu?
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
Goa, tekst objasnio neke stvari Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone SE 2020
Bottom line je bio: To je lepo, ali ja se nikada ne bih druzila sa njim. iliti WTF is wrong with you, man?!
To je bilo u scenariju u kojem priđeš sa očajničkim izrazom lica, kao uplašena srna 3 sekunde pre nego što je udare kola, i sa rečenicom: E imam (dopisati po želji) godina i najbliži kontakt sa ženom sam imao kad sam se nakačio na komšikin wireless.     Smile

Da. U tom slučaju je bitno.  Smile


Protip: Nemojte ovo raditi. Smile

Ma, ne.. ne mislim samo na pristup... Moze neko da izigrava smekera, da odaje vibe da ima iskustva, da zna sta radi... ali uskoro se ta sarada fino razbije...

Been there, done that...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia krntija
A šta ako je on sa 23 godine jebo više puta, a eto nije imao ozbiljnu vezu?


Citat
Ali Žena je u pravu – ribe su kao Vulverhempton, znaju da će dati bulju Mančesteru, ali hoće da je što skuplje prodaju čisto da ih ne bi zezali po kraju.

 Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone SE 2020
Imaginarne devojke i seks sa njima ne ulaze u zbir...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
A šta ako je on sa 23 godine jebo više puta, a eto nije imao ozbiljnu vezu?
Mozda su u sumi? Smile

Pa procitaj sta je napisao... Ozbiljne veze su skroz druga stvar od imanja devojke Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia krntija
Pa možda je na to mislio, neam pojma. Uglavnom, ja ne pročitah da je napisao da nije jebo.

Elem... posle onog nevinog ginekologa od 30 dina što je kukao, meni više ništa nije čudno.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Citat
Kvantitet rađa kvalitet, pa i Mare Pantelić ubode gol iz desete šanse. Sigurno ste čuli za fantastičnu ekskurzijsku računicu: „Na ekskurziju ide šest odeljenja po trijes, to je 180 ljudi. Polovina su ribe. Od tih 90, dvajes je grobova, ispod časti čak i pijanom srednjoškolcu, a dve su mi ortakinje. Ako budem uporan i startujem preostalih 68 – pristaće bar četiri. U prevodu – jebem svako veče!“
ahahahahahahaha.  Smile Smile Smile Smile


Moze neko da izigrava smekera, da odaje vibe da ima iskustva, da zna sta radi... ali uskoro se ta sarada fino razbije...

Tja, zavisi. Moj jedan drug bio ovakav do 24-25 godine(bio stidljiv, cimao se oko svake, nervirao se mnogo kada ga odbiju) pa je tada smuvao prvu(i to smo ga jedva naterali jer nije hteo zbog nekih stvari a bilo je ocigledno da joj se svidja). Trajalo neku nedelju i odmah posle toga smuva dve za dve veceri(jednu samo za vece a sa drugom bio i to cini mi se jedno godinu dana). Nasao samopouzdanje i terao a ne verujem da im je smetalo i da je on u tom trenutku uopste delovao kao neko ko je, da kazemo "smotan" sto se tice toga.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.