Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 13:09:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da smuvam drugaricu iz razreda????  (Pročitano 10453 puta)
24. Nov 2012, 11:20:49
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 13
Zastava Pancevo
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Nokia 5800
Citao sam ranije neke diskusije na netu o ovoj temi, ali bih voleo kada bi od vas dobio neki savet.  

Evo, ovako.   Prva smo godina gimnazije i nismo se poznavali od ranije.   Nikada nisam bio zaljubljen i nikada nisam imao devojku, dok je ona u proslosti imala decka.   Nismo nesto posebno biliski i to problem jer ne mogu da joj pridjem da bilo o cemu razgovaramo.   Jedino smo pricali kada su nas vodili u BG da obidjemo Kalemegdan i planetarijum :P Takodje oko nje su uvek tona njenih drugarica.   Raspitao sam se malo i cuo sam da trenutno nema decka, kao da joj se niko ne svidja (pomislio sam da krenem u akciju, pa sam se dosetio ovog foruma :P ) Nikada se nisam ovako zaljubio, stvarno bih voleo da budemo zajedno, ali ne znam kako da pocnem.   Jedino sto znam u zivotu je da pisem neke romanticne pesmice ( ne znam koliko bi to bilo od pomoci).   Vasi predlozi?? Molim vas za pomoc.
« Poslednja izmena: 24. Nov 2012, 11:21:33 od nb97 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
Nikako...
Drugarica iz odeljenja se ne pipa... osim na ekskurzijama a to je skroz druga pricha...
Elem, razmisli da li je toliko vazno da sledece chetiri godine budesh u razredu sa devojkom kod koje cesh mozda a mozda i necesh da uspesh...
Pa razmisli o tome da li vredi ako ostanete zajedno biti na svakom odmoru minimum 6 chasova dnevno sa njom. A ako ne ostanete zajedno razmisli o tome koliko ce neprijatno da bude da svaki dan vidjash osobu sa kojom bio...

Isto se odnosi i kasnije kad porastesh... Onda ne dirash koleginice sa posla, osim na tim bildingu ali opet to je druga pricha...

Uglavnom, primeni staru narodnu poslovicu: "ne se*i tamo gde jedesh..."
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Суштина
Citat
Drugarica iz odeljenja se ne pipa... osim na ekskurzijama a to je skroz druga pricha...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Bolji savet stvarno nisi mogao da dobijes! Smile
Znaci teraj dalje, sto je pre zaboravis to bolje po tebe Smile
Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Nikako...
Drugarica iz odeljenja se ne pipa... osim na ekskurzijama a to je skroz druga pricha...
Elem, razmisli da li je toliko vazno da sledece chetiri godine budesh u razredu sa devojkom kod koje cesh mozda a mozda i necesh da uspesh...
Pa razmisli o tome da li vredi ako ostanete zajedno biti na svakom odmoru minimum 6 chasova dnevno sa njom. A ako ne ostanete zajedno razmisli o tome koliko ce neprijatno da bude da svaki dan vidjash osobu sa kojom bio...

Isto se odnosi i kasnije kad porastesh... Onda ne dirash koleginice sa posla, osim na tim bildingu ali opet to je druga pricha...

Uglavnom, primeni staru narodnu poslovicu: "ne se*i tamo gde jedesh..."
Bas ovo...+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 13
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Nokia 5800
Mislim da sam pitako kako da je smuvam.  Znam ja sve ovo i svestan sam posledica ako nam veza ne uspe.  Mnogo mi se dopada i stvarno bih bio presrecan ako bi bili zajedno.  Molim vas za pomoc.  :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
Dobro ti kaže Ler prijatelju..to je glupa rabota  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Nemoj da je pipas, onda je na ekskurziji napij i iskoristi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Mislim da sam pitako kako da je smuvam.  Znam ja sve ovo i svestan sam posledica ako nam veza ne uspe.  Mnogo mi se dopada i stvarno bih bio presrecan ako bi bili zajedno.  Molim vas za pomoc.  :(

Па прво да не будеш педерчић. Писањем песмица и пичкастим жена ставом према овој ситуацији можеш доћи максимум до популарне ,,френд зоне".

Дакле да би ти мрсила јаја мораш да се истакнеш. Први си разред и прави је тренутак да се поставиш и докажеш као вођа мушка...дечака из твог разреда. Буди јак. Буди алфа. Не буди педерчић који пише песмице и носи ер макс и шушкавце.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
Iako mogu da se slozim sa lerom i to da je "pipati" drugaricu iz odeljenja mnogo nezgodna rabota(zbog "onkward" momenata kasnije  Smile ), moj savet ti je da probas. Proba ne boli, a svake sramote par dana dosta pa iako se osramotis ili uspes pa ne bude nista od toga kasnije, bice ti mozda nezgodno neko vreme ali to je to. A mozes da mozda napravis i nesto kako treba pa da ti bude lepo i sve to bude vredno necega...

Mada vidim problem u tome da iako ste isto odeljenje nisi ostvario neki poseban kontakto sa doticnom pa pocni od toga ako se odlucis na akciju. To znaci da pricas sa njom(o bilo cemu, cujem ovih dana popularne turske serije pa mozes i otome ako hoces  Smile ), vidis kako reaguje na tebe, sta ti kaze, kako se ponasa prema tebi pa ako mislis da imas sanse da i eventualno probas nesto vise od same price. Ako vidis da nemas sanse, batali i trazi neku drugu i ajd zdravo...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 13:09:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.