Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:40:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako da postavim language bar?  (Pročitano 22154 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Sony xperia
Ma ovi bre namerno sjebu komp,  Smile samo da bi im se Munka javljala.  Smile  Te ovamo, meni se ne dize, kao taskbar,  Munka pomagaj !!!  Smile Smile Te ja ga razvuko,  Smile preko pola ekrana.  Smile Smile 
Pa sta bi bilo da kuler neki  zeza ??  Eheeej Munka, zavrti, zaglavio se pa nece da mrdne.  Smile Smile  Sramote jedne.  Smile Smile A ovamo kao aplaudiraju, resila im problem.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1256
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Sony Xperia P
I umesto da zajebu sa instaliranjem kojekakvih patcheva i raznih gluposti, mogu da naprave jedan backup samo sa windowsom i osnovnim driverima, i jedan sa ponekim programom i kad nesto zajebu urade restore za 5 min. a ovako ce oni da "zakrpe i poprave windows"  Smile Smile Smile, i gube i svoje i tudje dragoceno vreme nepotrebno.
E reko sam vam  Smile

A Zemunki svaka cast na trudu i znanju  Smile
« Poslednja izmena: 29. Feb 2008, 23:48:22 od prema »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
HTC Diamond
. a ovako ce oni da "zakrpe i poprave windows"  Smile Smile Smile, i gube i svoje i tudje dragoceno vreme nepotrebno.
E reko sam vam  Smile

Ma tebe niko i ne tera da pomazes nekome...Ako hoces,hoces,ako neces,ne moras...Pa da nije problema ne bi ni postojao forum...Jebote,ala ima ovde svakojakih ljudi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1256
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Sony Xperia P
Dobro, izvini sto sam i pokusao da ti pomognem na bilo koji nacin, ali ti covece si se pre 4 dana pojavio sa tim problemom i jos ga nisi resio zbog neke nebitne stvari koju nisi ni morao da instaliras, umesto da si instalirao windows i sve sto ti treba na jos 4 kompa za tih 4 dana, eeej  Smile Smile
Necu da se raspravljam, samo hocu da me shvatis i da resis problem koji je izgleda neresiv Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
HTC Diamond
Brate,problem je resen...Nisi procitao moj predposlednji post...Ako je tema bila..popravka language bara...ne razumem zasto ne bi opisao svoj problem...Inace,sa pacherom sam zadovoljan,jer windows mnogo bolje radi sa njim,nego bez njega(uveri se i sam ako ne verujes)...A ja ne radim u firmi pa da non-stop instaliram windowse..Tako da imam vremena na pretek...I nisam se pojavio sa problemom pre 4 dana nego sam se pojavio juce..Necu da se raspravljam ali mislim da sam u pravu... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1256
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Sony Xperia P
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Cao ljudi!

Imam slican problem.. Skoro sam instalirao Win XP SP2 i pojavio mi se dupli taskbar iz nekog razloga. Koristio sam ovu aplikaciju, ali svaki put kad restartujem komp ponovo mi se duplira taskbar.

Znam da je do nekog programa koji sam instalirao, jer sam skinuo update za sve koje koristim, al ne znam koji od njih je bugovan.. Hteo sam da pitam dal ima jos neko slican problem.

Medju programima za koje sumnjam da kenjaju su: Crap Cleaner 220, NET Framework 3.5, Firefox 3.0.11, foobar2000 0.9.6.8, Foxit Reader 30, K Lite Codec 490, Winamp 5552, i kao glavni osumnjiceni... Yahoo messenger 9.0.0.2162.

Ako imate neku ideju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6120
Otvori novu temu... Wink


[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:40:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.