Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako da otvorim igricu ako je rzr-hpbp  (Pročitano 5908 puta)
12. Feb 2010, 10:06:42
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Igricu ne mogu da otpakujema jer je rzr-hpbp.  Kako pomagajte?      Unapred puuuuuno zahvalna.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 10:12:54 od Laus Daniela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
To je hari poter igrica?
Moraš naći prvi fajl, desni klik na njega pa idi na open whit pa otvori sa win rar programam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 
Imam i ja problem oko igrice tacnije rarove koje sam dobio raspakujem win rarom i dobijem fajlove bez ekstenzije njih sastavim sa HJsplitom i dobijem jedan od 7,5gb sta s njim da uradim, promenio sam mu exstenziju u rar i vidim da se unutra nalazi ISO file kad probam da ga izvucem trazimi rar 00 kojeg nema nigde...smori me dva dana vec ako neko zna nek pomaze....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
m
Imam i ja problem oko igrice tacnije rarove koje sam dobio raspakujem win rarom i dobijem fajlove bez ekstenzije njih sastavim sa HJsplitom i dobijem jedan od 7,5gb sta s njim da uradim, promenio sam mu exstenziju u rar i vidim da se unutra nalazi ISO file kad probam da ga izvucem trazimi rar 00 kojeg nema nigde...smori me dva dana vec ako neko zna nek pomaze....
ako si spojio u jedan fajl, raspakovao si. Sad mount-uj taj fajl sa daemon tools-om ili alcoholom 120
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
m
Imam i ja problem oko igrice tacnije rarove koje sam dobio raspakujem win rarom i dobijem fajlove bez ekstenzije njih sastavim sa HJsplitom i dobijem jedan od 7,5gb sta s njim da uradim, promenio sam mu exstenziju u rar i vidim da se unutra nalazi ISO file kad probam da ga izvucem trazimi rar 00 kojeg nema nigde...smori me dva dana vec ako neko zna nek pomaze....
ako si spojio u jedan fajl, raspakovao si. Sad mount-uj taj fajl sa daemon tools-om ili alcoholom 120

U jbt, kako sad pakuju te igrice.
Jel to skidano sa nekog trackera ili preko rapidshare.

@aleksxx

Trebalo bi da je u tools/folder options/ wiev odčekirana stavka Hide ekstensios for known file types.
Treba da se zna koja je krajnja ekstenzija ili je nema.

Ako nema ekstenzije ni tada dodaj ekstenziju .iso i radi kao što je  zamlata rekao.
Ako ništa ne postižeš sa ekstenzijom .iso več moraš dodati .rar da bi video taj iso unutra, onda je sve verovatno fake čim ti traži taj rar 00 ili ga uploader uopšte nije ni postavio.

Ps
verovatno ima ekstenziju iso.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 14:50:25 od Manzarek »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 
Kad sam raspakovao nije bilo nikakve ekstenzije a kad dodam iso Deamon ga neprepoznaje kao iso a kad stavim rar i otvorim unutra ima iso i kad pocnem da ga otpakujem on mi trazi rzr-bio2.000 a nemam ga nigde ...Mislim pravo smaranje i sto je najgore sad se dosta igrica tako pakuje i dosta sam ih skinuo i na kraju obrisem iz razloga sto nemogu da skapiram kako da izvucem iso...... Smile

Skidano sa rapida *premium*

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture.PNG
(18.39 KB, 629x181)
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 21:50:11 od aleksxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Kad sam raspakovao nije bilo nikakve ekstenzije a kad dodam iso Deamon ga neprepoznaje kao iso a kad stavim rar i otvorim unutra ima iso i kad pocnem da ga otpakujem on mi trazi rzr-bio2.000 a nemam ga nigde ...Mislim pravo smaranje i sto je najgore sad se dosta igrica tako pakuje i dosta sam ih skinuo i na kraju obrisem iz razloga sto nemogu da skapiram kako da izvucem iso...... Smile

Skidano sa rapida *premium*

Jbg, sigurno je fake. I samo arhiviranje je sumnjivo tako da moraš paziti kad skidaš tako velike igre odakle i od koga ih skidaš.
Našao sam tu igru na par mesta i stvarno nema nigde 000 fajla.

Najbitnije je da je igra sa nekog velikog foruma gde ima puno komentara za igru i znaćeš onda da je dobra.

Poslao sam ti na PP linkove za tu igru i adresu foruma pa se registruj i vidi komentare. Linkovi su dobri po komentarima i  aktivni za sada.


Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 
Hvala....ova trenutna ide u kantu a ova nova ce biti tu za par sati......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 
Istooooo  Smile Smile i sta sad svi nahvalise linkove jedino se ja j....m ko indijanac ...tri puta skinuo igricu u tri dana .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
jesi probao sa hj split-om da ga spojis?
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 
1.skinuo igricu...(bioshock 2)
2.raspakovao Win rarom i dobio 79 fajlova bez ekstenzije
3.Tih 79 fajlova spojio sa HJsplitom i dobio jedan fajl od 7.35gb
4.Stavio eks.ISO i deamon ni alkohol neprepoznaju
5.Stavio ekstenziju RAR i vidim da ima unutra ISO tezak skoro 8gb
6.Pokusao da izvucem taj ISO napolje krene da ga raspakuje ali mi trazi r00 koji nepostoji...
7.Idem da se samoubijem  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

rar.PNG
(49.58 KB, 436x419)
« Poslednja izmena: 13. Feb 2010, 12:50:14 od aleksxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 

Manzarek resio problem ...predlozio mi je da skinem program Universal Extractor i bez problema  raspakovao i dobio sam ISO ....instalacija prosla bey problema

Hvala Manzareku i ostalima na pomoci... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.175 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.