Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:40:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da joj dokazem ?  (Pročitano 10346 puta)
27. Maj 2011, 00:09:34
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Bio sam zaljubljen u drugaricu iz razreda jedno vreme, ali preko toga sam presao, rekao joj i ona je to prihvatila po mom misljenju ravnodusno, kao da je da izvinete boli uvo.  Malo me je to uvredilo, ali sta cu, proslo je i to.  Devojka je prestala da mi se dopada pre nekih 6 meseci.  Sada zelim da budem drug sa njom, ali samo drug.  Kada smo nasamo, pricamo, zezamo se, ja ne osecam nista vise, kao da se nisam ni lozio na nju.  Tako da sto se tice tih osecanja koja prevazilaze drugarstvo nema problema.  
Problem nastaje zbog toga sto je ona dosta prepredena i 'opasna', voli tako da spusti ponekad nisko da ne moze nize  :mrgreen: a ja je volim kao drugaricu i ne zelim da je izgubim, zelim da shvati da mi nesto znaci i da se stvarno ponasam prema njoj krajnje drugarski.  Ona to ne moze da ukapira, pa moram da joj kazem, sta cu.  Tu mi treba vasa pomoc, kako da joj dokazem koliko mi znaci i da cu je uvek zastiti, ali da hocu zauzvrat da i ona mene postuje.  Ona voli dosta da se svadje bez razloga, to sam prvi put u zivotu sreo upravo kod nje, sto mi je i sama priznala  :weirdface: nadam se da cu dobiti par pametnih saveta
Unapred zahvalan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ona je zena, iz mesta si najebao, nista ti ne mozes da joj dokazes, ni sam "bog" ne moze
Treba tebi sine neka malo "skolovanija" drugarica, 50-100 evra i gotovo, ovo je izgubljena borba, drugarica ili devojka it does not matter
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Probaj sa "spanskom musicom".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ona je zena, iz mesta si najebao, nista ti ne mozes da joj dokazes, ni sam "bog" ne moze

+1  Smile

Realno, zelis postovanje od nekoga ko te(iz tvoje price) ne ceni bas previse a to ces tesko dobiti. Postovanje se zasluzuje, a cak i da uradis nesto da ga zasluzis od pojedinih ljudi ga jednostavno neces dobiti.

Drugarica ti je, pricaj i zezaj se, ako ostanete doboljno dugo u tom drugarskom odnosu, verovatno ce te ceniti sa te neke drugarske strane, ali po ovome malo sto naprica, tesko cs neko postovanje dobiti od osobe koja voli da te "spusta".

Inace, budi musko pa ne dozvoli da te "gazi", spusti i ti nju poneki put. Mada, ako je sklona svadji kao sto kazes...  Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Dvoje ljudi koji su se voljeli ili bili u vezi tesko mogu da budu prijatelji... posle...svega...
No vi niste bili u vezi...
Mozda je povredilo to sto te ona smatrala drugom a ti se zaljubio u nju... Smile
Mozda si se i ti njoj svidjao...jer nikom nije bas svejedno kada mu kazes da si zaljubljen u nju njega...
koliko god to glupo zvucalo...ali svako pomisli...kako bi bilo u toj vezi...
mozda se ona nasla u tome...pa se razocarala ...sto ti nju vise ne vidis tako...kao simpatiju... Smile

Uostalom nemoj nikad da se pitas zasto zene rade neke stvari...
to ne zna niko...pa ni one same...ne mogu da objasne neka svoja ponasanja...i postupke... Smile
Ona ako ne zeli da ti bude drug, simpatija , ljubav, cura ili bilo sta..
Ne postoji nacin da je natjeras na to...
Sve sto ti mozes da uradis je ...da,  budes fin prema njoj...i na taj nacin da potvrdis to sto pricas...
Ako je njoj stalo do vaseg drugarstva...cijenice to sto cinis za nju...i bit ce ti drug...
Ali kako vec rekoh ...ako ona  ne zeli...nemoj dzaba gubti zivce ...neces biti dobar s njom...sigurno...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
@kolalenko, nisi rekao koliko godina imate vas dvoje...
 U svakom slucaju, sam kazes da te ne postuje...  cemu onda dalja prica?  Smile
Kako moze da ti bude prijatelj neko ko te ne postuje...ona te onda ne zasluzuje, prvenstveno kao prijatelja.
Koliko sam shvatio, tebi nije do svadjanja, ne mozes da izadjes na kraj s njom...ne postuje te. Zamisli kako bi tek bilo da ste se stvarno smuvali i usli u neki ozbiljniji odnos...  Smile

 Tesko jeste al' bezi od nje glavom bez obzira. Ne bukvalno, nemoj je izbegavati, druzi se ali nista ozbiljno i bez ikakvih emocija...hladnokrvno, kao s ortakom  Smile

Posle par godina, shvatices/naucices neke stvari pa ces se sam sebi smejati kako si bio glup, slep pored ociju (figurativno receno) ...
Jos si mlad, uzivaj...nemoj se lepiti za neku frigidnu klinku koja nema ni zrno graska u glavi... upoznaces jos mnoooooogo drugarica u zivotu  Smile

   Ovo sve je surovo ali realno...
« Poslednja izmena: 27. Maj 2011, 01:53:14 od Bazuka Jo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Nemojte se lozite, po slobodnoj proceni, jos jedan fejk akaunt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Nepoznat
Browser
Android 4.0
Nisi pogodio, vise srece drugi put.  Problem je sto sam ja bio glup pre, sada ima nekog najboljeg druga, kome sve prica i voli ga obozava ga, a lik je tolika picka u muskom drustvu i to me nervira.  Bio sam a i sad sam predobar prema njoj i zasluzio sam barem malo postovanja i paznje koju dobija ovaj. .  Bazuka da znas da si u pravu u nekom smislu, a i marko. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N97
Prijatelj je onaj koji tebe voli a ne onaj kog ti voliš. Neka te to vodi u životu.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Bio sam a i sad sam predobar prema njoj i zasluzio sam barem malo postovanja i paznje koju dobija ovaj. .
Po njoj... nisi.

Ako ce da te ceni kao drugara, cenice te. Ako nece, mozes da joj skidas zvezde sa neba i opet nece.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:40:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.