Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da integrisem tv program i horoskop na xoopsu?  (Pročitano 6995 puta)
02. Feb 2007, 20:49:36
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6500 slide
Pozz ljudi. Pravim sajt u xoopsu i ono mislim da sam ga dosta dobro savladao (xoops) jer sam ukapirao kako da napravim temu-design i ono da menjam template sto je jako jednostavno ali ga treba ukapirati. Do sada sam pravio nekoliko sajta HTML ali to ono amaterski cisto da bih koliko-toliko naucio html i css.
Sta mene tacno muci. Ovaj novi sajt u xoopsu predvideo sam kao neki "portal" ili tako nekako, postavio sam vesti, horoskop, download, tv program i jos mnogo toga. Sada recimo "stanje na putevima" nasao sam iframe i integrisao ga na stranici, ali nigde da nadjem dobar horoskop sa belom pozadinom jer bi mi se ona slagala uz ostale boje.  Isti problem je i sa "TV programom". I tu sam puno radio ali nikako da ukapiram. Teazio sam pomoc na http://www.banjalukalive.com/ mejlom ali nece da mi kazu. Kada uzmem onaj njihov frame u mozzili mi prikaze u uglu samo "logo" sajta http://phazer.info/. Molim Vas ako neko zna da resi moj problem da mi ovde kaze jer bi mi uno znacilo jer nemogu svaki dan ujutru u 7 sati da osvezavam npr. horoskop jer u 6.30 ustajem za skolu Smiley. Da nemoze drugacije ne bih ni pravio sajt, jer kad ne mogu redovno da ga odrzavam bolje i da ga ne pravim, ali kad znam da moze da se resi preko iframe sto da ne pokusam.

Hvala Vam unapred. I jos nesto pozdrav SerbianFighter-u  na ovim tekstovima sto je pisao jer su svima potrebni. Samo tako nastavi. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6500 slide
Brz si. hehe. Znam ja i za naslovi i za onaj box za tv program, ali jer si pogledao ono na www.banjalukalive.com kako su oni to uradili. Ja mislim da su oni onaj iframe napravili nekako na nekoj stranici jer vidis da je ona postavljena preko komponente wrapper. Meni bi nesto tako trebalo. Slao sam im nekoliko puta e mail da mi kazu ali nece. Ja sam nasao puno toga, rezultati uzivo, stanje na putevima, imenik Srbije, vreme (weather2umbrella) i kursna lista, jos mi je ostalo  ovo tv program posto si mi dao link ka horoskopu i hvala ti.    Zaboravio sam ovo pogledaj ovaj horoskop i ako znas i mozes objasni mi jer ga oni svaki dan uploaduju ili se on nekako automatski uploaduje sa nekog sajta.  http://www.vojvodinacafe.com/horoskop/horoskop.php
« Poslednja izmena: 02. Feb 2007, 22:26:03 od zdaki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Kontaktiraj autora tog servisa sa molbom da ti omoguci isto sto i tom sajtu, i verovatno ces dobiti odgovor.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6500 slide
POslao sam i email. Nadam se da ce mi pozitivno odgovoriti. Izvini sto ti dosadjujem ali moram jos nesto da te pitam. Moze li da se iframe nasteluje da prikazuje samo deo stranice a ne celu stranicu. Primer. http://www.radiosombor.co.yu/read_url.php?n=kursevi&cp=1    kursna lista i mogu  li je ja preuzeti a da se ne vidi onaj njigov meni  ili ovaj njihov horoskop  http://www.radiosombor.co.yu/read_url.php?n=horoskop&h=1&cp=1 . Jos jedno izvini ako ti dosadjujem ali su mi potrebni ti odgovori i za dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Potrebno ti je da obezbedis sopstveni sadrzaj. Ubacivanje tudjih stvari kroz frame-ove je zaista besmisleno, glupo, zastarelo, bespotrebno.. time niti se moze manipulisati, niti se na to moze covek osloniti, niti je to realno govoreci bitno, jer takvih sajtova ima stotine i svi rade iste stvari...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6500 slide
Ok u pravu si tu i znam ja to, ali gde svaki dan da ubacujem kursnu listu kad tu ima 1000 brojki, a pored toga ne mogu ja da je izmenim kad se ona tamo promeni nego tek kada se vratim iz skole ili kad se probudim. Valjda kapiras sta hocu da ti kazem. Zbog toga ja pokusavam da koristim frame. A kasnije kada budem imao vremena na pretek menjacu nije meni tesko. Ja i za ovo planiram vesti da ubacujem svakog jutra (ako idem popodne) ili kada idem prepodne oko 13h jer ne mogu ranije. Ali vesti su kratke i brzo se zavrsi. 
A sta mislis oko ovog webmail-a. Besplatan je pa da te pitam za misljenje.Znam da ima onaj bigmailbox (valjda) ali skoro kada sam isao da vidim taj sajt nije htela da se otvori stranica.Ako imas nesto preporuci.

What Does Our FREE Services For Webmasters Include?

    * You can create unlimited number of mailboxes


    * 4 MB storage limit per mailbox


    * You control 50% of the advertising space which your users view


    * Email access is restricted to the web based version only (POP/SMTP is not enabled)


    * Global email signature applies



« Poslednja izmena: 03. Feb 2007, 09:43:14 od zdaki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Tebi treba tvoj sadrzaj, ne ono sto mogu na svakom drugom sajtu da nadju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6500 slide
Imam ja i svoj sadrzaj a ovo su samo kao neki informacijski servisi(kursna lista, horoskop, tv program, sportski rezultati...) a imam ja download, viceve, sms poruke, recepte, mms slike galeriju slika... Ovo cu  da osvezavam stalno mozda na dan dva cu da ubacujem novi sadrzaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 121
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6500 slide
pitao sam ovog za tv program i on je njima dozvolio pristup celom programu. i rekao je da ce da razmisli da li ce i meni dati pristup
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.