Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako buducem poslodavcu objasniti otkaz u prethodnoj firmi?  (Pročitano 3093 puta)
23. Apr 2011, 19:51:53
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
LG KU990
Opet imam razgovor za posao sljedece sedmice. Do prije godinu dana sam radio u struci, medjutim stanje je bilo jako lose. Nije bilo place, premalo ljudi, nevjerovatno radno vrijeme, mobing sa vise nivoa... Odlucio sam otici.
Dobio sam jako dobre preporuke od mog shefa. Na proslom razgovoru su me pitali zasto sam otisao iz te firme ako su me smatrali tako dobrim radnikom. Nisam htio ogovarati bivseg poslodavca, pa sam rekao da su otpustili tehnoloski visak. Ovo nije bilo najbolje rijesenje.

Dakle, kako da se izvucem, a da ne ispadne kako sada sirim tracheve o bivsoj firmi. Iako je sve sto bi rekao istina, a imao bi dosta za ispricati. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...batice,vrati se ti kod starog gazde,placuci.na kolenima ga moli da te primi nazad,ponudi mu i jedan felacio,prihvati i da budes tetkica,postani pauk u firmi....normalno neka ti jos smanji lovu.i samo na taj nacin nece se misliti da opanjkavas bilo koga,cak naprotiv.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Mogao si jednostavno da kazes da zelis da steknes iskustvo i na drugom mestu i da mislis da si tamo naucio sve sto si mogao.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Iz mog iskustva..iskrenost je najbolja opcija.
Ne moraš zalaziti u detalje, ali možeš sročiti jednu, dve rečenice koje neće biti ogovaranje, a ipak neće biti laž.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
kazi da je firma propala i da nisu radnicima isplacivali plate  Smile . ako je ta firma u kojoj konkurishesh ozbiljna , to ce im biti dobar i validan razlog . ako su neke jajare koje i same kubure sa platama , barem cesh sebe poshtedeti gubljenja zivaca .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 
Peder. Hteo seksualno da te iskoristi.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Veoma glupo to sa tehnoloskim viskom. Sta taj novi gazda misli? Pa da si valjao, zadrzali bi te, u tehnoloski visak kod novokomponovanih privatnika obicno spadaju stariji radnici, neudate zene, losiji radnici ili radnici koji se ne uklapaju vise u dalju poslovno-kadrovsku politiku. Nisi star, nisi zena, logicki zakljucak sledi.

Zlatno pravilo je da trazis posao dok jos imas stari i da obavezno u intervjuu navedes to. Time ispada da nisi dosao po sistemu: "daj sta das", nego si neko ko zeli vise i bolje, vizionar. Smiley

Trebao si da malo izoblicis istinu. Ne pljuj po firmi, reci da smatras da je vreme za novi posao, jer zelis da se usavrsavas, da napredujes, a ako nije posao iz tvoje struke, napomenes da te je to sto taj novi posao nudi interesovalo jako dugo, pa si odlucio da napravis korak dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Нека ти бивши послодавац напише ново писмо где ће после његових оцена о теби ,да напише како су"нажалост приморани да се одрекну твојих услуга због реорганизације и систематизације".
Ако ти је већ дао одличне препоруке,учиниће ти и ту малу допуну референци.
Шта ти имаш да лупаш главу око тога?
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Opet imam razgovor za posao sljedece sedmice. Do prije godinu dana sam radio u struci, medjutim stanje je bilo jako lose. Nije bilo place, premalo ljudi, nevjerovatno radno vrijeme, mobing sa vise nivoa... Odlucio sam otici.
Dobio sam jako dobre preporuke od mog shefa. Na proslom razgovoru su me pitali zasto sam otisao iz te firme ako su me smatrali tako dobrim radnikom. Nisam htio ogovarati bivseg poslodavca, pa sam rekao da su otpustili tehnoloski visak. Ovo nije bilo najbolje rijesenje.

Dakle, kako da se izvucem, a da ne ispadne kako sada sirim tracheve o bivsoj firmi. Iako je sve sto bi rekao istina, a imao bi dosta za ispricati. Smile

a kome objasnjavas, gazdi ili "HR frustriranim kučkama menadzerima" ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat
a kome objasnjavas, gazdi ili "HR frustriranim kučkama menadzerima" ?

Nemoj tako...to mi je bio posao.Ima nas i finih i razumnih ....i skromnih. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.