Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:48:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako blokirati ip?  (Pročitano 6501 puta)
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 2700 classic
Zone Alarm ima podesavanja za blokiranje IP adrese.

Mozes da ga ubacis u zabranjene IP adrese i nece moci da pridje tvom kompjuteru, ali ces zato sa ostalima iz mreze moci da se vidis.

Pretpostavljam da ti to treba.

Sa postovanjem. Snajp

Ok je to, ali sam cuo da zone alarm ima neke propuste. Instalirao sam kasperski antihacker i mnogo me nervira . Cas ono cas ovo. Stalno neshto blokira. a i internet mi je usporio sa njim brooka. Probacu da nadjem neshto jednostavnije. Hvala u svakom slucaju. 
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


One more round

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Siemens 
Probaj Bit Defender - on ne usporava kao Kasperski, a sasvim je solidan antivirus.

Takodje mozes da probas Nod32 ili tako nesto.

Pozdrav
IP sačuvana
social share
One more round
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Jos jedan ispad sa AV-ovima i ode tema pod kljuc.
Imate Top temu
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Kakve veze ima AV?

Recimo da taj tip ima IP u lokalu 192.168.1.7, FOTL blokira tu IP. Taj smarac onda lepo promeni IP, recimo stavi 192.168.1.10 i opet moze da vidi njega u mrezi. FOTL, mozes ti da izmenis IP i da kazes samo nekima u mrezi. Nije resenje ali moze i to da posluzi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


One more round

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Siemens 
Jos jedan ispad sa AV-ovima i ode tema pod kljuc. Imate Top temu

Ako sam ja napravio neki ispad sa mojim odgovorom - nenamerno je napravljen, obzirom da sam nov na ovom forumu nisam detaljno upoznat sa svim pravilima. Pretpostavljam da mislis na moj odgovor o zameni antivirus-a (nisam hteo da kritikujem kasperski niti mi je to namera, ima dosta ljudi koji ga koriste i koji ga hvale, jednostavno Freak je rekao da zeli da zameni AV i ja sam mu napisao odgovor).

Da se ne upustam u dalje obrazlaganje, ako je zabranjeno pisati o antivirus programima van odredjenih tema - zabranjeno je - pretrazicu kasnije u kojim temama je dozvoljeno pisanje o njima.

Sa postovanjem. Snajp

IP sačuvana
social share
One more round
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Pravilnik mozes da procitas ovde.
Sto se  tice AV-ova Crowz je lepo napravio top temu gde je istestirano nekoliko njih i postavio je ovde iz razloga sto se u svakoj drugoj temi koja se otvarala posle odr.vremena pocela prepirka na osnovu istih.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
kao sto drug crowz: rece lik moze da zamjeni ip u neki dr ip i onda ti ta zabrana nista ne znaci

probaj neku zabranu po MAC adresi.
Koristi pretrazvac malo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                -a zašto bi mu blokirao ip adresu,pa šta ti može,iskreno  mislim  da  su sve te stvari vezane za razne vrste hakovanja,ulaženja u tuđ komp. itd. malo više   napumpane nego što stvarno predstavljaju pravu pretnju,to što je neko na netu pročitao kako da ishakuje nečiju ip adresu,ili nešto slično,neznači da taj neko kada to i uradi zna šta bi  ti dalje uradio,i kako bi ti  još nekako"napakostio",čisto sumnjam da na svom računaru imaš neke mnogo važne podatke,pa da su one neka strogo čuvana tajna.
                -čim odeš na net tvoja privatnost je ugrožena,zato čuvaj se ti trojanaca,crva i virusa,a likovi koji se hvale kako će da ti uđu u komp,pa da ga rasture,malo previše gledaju "matrix",i sam si rekao kako si stavljao razne zaštite i programe za blokiranje ip adrese, ali da ti one samo usporavaju komp.zato najbolje  ostavi samo KAV ili neki drugi sličan programčić i nemoj mnogo da brineš za likove koji nemaju pametnija posla nego da ugrožavaju sigurnost drugih(uglavnom samo rečima,jer za nešto drugo treba imati i malo pameti)!
                  -p.s- a , za onu štanglu i mrak,pa to ti nebih preporučio,možda i pogrešiš u tom mraku! :peace:
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Citat
-a zašto bi mu blokirao ip adresu,pa šta ti može

Sem uploada trojanaca direktno ili preko drugih spojenih lica u LAN-u, valda nista.

Pitanje je da li zna, u sta licno sumnjam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
hehe
psi koji laju ne ujedaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:48:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.