Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:48:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da je glasanje danas,kako bi glasao/la?

Glasanje završeno: 16. Avg 2007, 02:07:23

Srpska radikalna stranka
24.8%  (33)
Demokratska stranka
21.1%  (28)
Demokratska stranka Srbije
13.5%  (18)
Liberalno Demokratska Partija
17.3%  (23)
Socijalistička partija Srbije
1.5%  (2)
Srpski pokret obnove
6%  (8)
G17+
3.8%  (5)
Nije na listi
1.5%  (2)
Ne glasam ni za koga
10.5%  (14)
Ukupno glasova: 133
Idi dole
Stranice:
1 ... 71 72 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako biste glasali sada?  (Pročitano 35758 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Не желим да ти рушим илузију о великом вођи и највећој нади Србије...

Не желим да пљујем по њему више јер је мртав. Шта сам имао да кажем о њему рекао сам...

Само знам да га је у фебруару 2003. мрзело 90% Срба! Сада га диже у небеса и у богове пола Србије. Е ја само питам где су ти мишеви који мењају мишљење у зависности од квалитета испирања мозга са телевизије?


Ja ga nisam volio ni tada ni posle,znam da su ga gde god se pojavio gadjali jajima i zviždali mu!Covek je došao na vlast zahvaljujuci Koštunici da njega nije bilo bilo nikada ne bi bio premijer!
To što je ubijen je vec nešto drugo,tu je ubijana funkcija i sa tog stanovištva to  treba gledati!
A ovi što misle danas ovako a sutra ko zna kako su ništa drugo do poltroni i ulizice kojima je samo stalo do svoje licne koristi te pri tom ne biraju nikakva sredstva gazeci i po leševima ako treba!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
  Ne vredjaj čoveka pokojnog premijera-nema smisla tako govoriti.
Ako si video ljude kako su potreseni i onoliki broj njih na ispraćaju ne bih rekao da su došli zbog šlihtanja ili straha.Ja sam jedva čekao da čujem njegove vesele doskočice i metafore kojima je ismejavao lenje političare(priča o trutu i sl.)....Gde god da je bio priman je otvoreno i bez foliranja.Meni je dovoljan dokaz njegove političke a i vrednosti kao čoveka to,što je bio satanizovan za vreme a i posle bombardovanja jer se sklonio iz Srbije zbog ozbiljnih upozorenja da može biti ubijen.Ta upozorenja dobijao je i Ćuruvija medjutim,on je misllio da neće otići tako daleko a to je i napisao u svojoj knjizi "Oni ne praštaju"...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jel ti to meni?A gde sam ga ja to vredjao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia E50
Ajde za promenu pisite nesto vezano za temu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa da su sad izbori a i u narednih 6 meseci sigurno na republickom nivou bi glasao za DSS posto su se dobro pokazali tj. pokazuju da nacionalizam i demokratija mogu zajedno, jednom recju cuvaj svoje, svoju tradiciju, istoriju, zemlju a sa druge strane otvaraj se prema EU i evropskim integracijama.
Sto se tice lokalnih koji ce uskoro i biti, slicno bi glasao mada mozda bi glasao i DS i njihovog kandidata za gradonacelnika odnosno Knezevica koji je podigao moj grad i privukao dosta investitora kao i zavrsio i otvorio mnoge gradske objekte koji su ili podizani novi ili se vrsila rekonstrukcija, renoviranje i modernizovanje. Mada ne mogu zaboraviti da je DSS skinuo sa zgrade skupstine opstine onu nakaradnu plavu autonomasku zastavu i nabio je u dupe Kostresu a umesto nje se vijore dve Srpske zastave. Jedino sto DSS nema dobar kadar u mom gradu, tj. nisu bas svi uceni ljudi. Svejedno ove dve stranke moraju biti u koaliciji zajedno i jos sa G17-om kako bi pobedili radikale koji imaju veliku podrsku i LDP koji je na proslim izborima u procentima, na moju a i mnogih ljudi zalost najvise glasova bas dobio u opstini Zrenjanin.
Sto se tice predsednickih izbora nemam bas nekog favorita. Sigurna dva kandidata su Toma i Tadic, Toma neobrazovan takvi su nam vec vodili drzavu i upropastili je a i nisam njegov ljubitelj, dok onaj Tadic je mekan i nema neko svoje misljenje vec samo slusa cas evropu pa onda malo domace stranke. Ne znam mozda bi glasao za nekog neutralnog kandidata ili ne bi ni glasao.
Ne znam dal ce na predsednickim izborima ucestvovati predsednik opstine Svilajnac?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Koštunica zna se! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Pa da su sad izbori a i u narednih 6 meseci sigurno na republickom nivou bi glasao za DSS posto su se dobro pokazali tj. pokazuju da nacionalizam i demokratija mogu zajedno, jednom recju cuvaj svoje, svoju tradiciju, istoriju, zemlju a sa druge strane otvaraj se prema EU i evropskim integracijama.
Sto se tice lokalnih koji ce uskoro i biti, slicno bi glasao mada mozda bi glasao i DS i njihovog kandidata za gradonacelnika odnosno Knezevica koji je podigao moj grad i privukao dosta investitora kao i zavrsio i otvorio mnoge gradske objekte koji su ili podizani novi ili se vrsila rekonstrukcija, renoviranje i modernizovanje. Mada ne mogu zaboraviti da je DSS skinuo sa zgrade skupstine opstine onu nakaradnu plavu autonomasku zastavu i nabio je u dupe Kostresu a umesto nje se vijore dve Srpske zastave. Jedino sto DSS nema dobar kadar u mom gradu, tj. nisu bas svi uceni ljudi. Svejedno ove dve stranke moraju biti u koaliciji zajedno i jos sa G17-om kako bi pobedili radikale koji imaju veliku podrsku i LDP koji je na proslim izborima u procentima, na moju a i mnogih ljudi zalost najvise glasova bas dobio u opstini Zrenjanin.
Sto se tice predsednickih izbora nemam bas nekog favorita. Sigurna dva kandidata su Toma i Tadic, Toma neobrazovan takvi su nam vec vodili drzavu i upropastili je a i nisam njegov ljubitelj, dok onaj Tadic je mekan i nema neko svoje misljenje vec samo slusa cas evropu pa onda malo domace stranke. Ne znam mozda bi glasao za nekog neutralnog kandidata ili ne bi ni glasao.
Ne znam dal ce na predsednickim izborima ucestvovati predsednik opstine Svilajnac?  Smile Smile
bidza je vec imao prebrojavanje....pocistio smece i leskari u fotelji Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li se neko seca onog matorog politicara sto se svake godine kandidovao za predsednika i tako uzimao silne pare, a nijednom nije imao vise od 2%. Svaki put ga predlagala grupa gradjana, mator celav... pravio se da je malo lud...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Šacirovski!Nije se pravio... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šacirovski!Nije se pravio... Smile Smile Smile
E jeste to je taj ludak.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 71 72 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:48:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.