Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ste za to da se u kafićima u sklopu zgrada zabrani muzika posle 22h a rad ograniči na 00h?
Da
Ne
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kafići „gluvi” od 22 sata posle praznika  (Pročitano 16471 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Policijski čas.

Lično, nemam ništa protiv, ionako retko izlazim jer moje nežne uši ne podnose komercijalno sranje od muzike koje vlada po klubovima i lokalima u gradu mi rodnom.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Stvar je sto se ovo odnosi na lokale koji se nalaze u stambenim zgradama... Ovi ostali mogu da dernece koliko god hoce...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Da, ja razmišljam progresivno  Smile  Smile , jer ćemo doći i do toga da niko ne sme da bude na ulici posle 22h.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.6
mob
I-mate 30 Pro
Ih....pa to je onda posebna prica...imas kafanu u zgradi.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Čini mi se da je ograničenje točenja alkohola za sve lokale koji ne kupe posebnu dozvolu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Samsung SGH-E590
Čini mi se da je ograničenje točenja alkohola za sve lokale koji ne kupe posebnu dozvolu.
To valjda postoji odavno.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Dometi i efekti odluke o kafićima

Beograd -- Nakon odluke da kafići u stambenim zgradama u Beogradu rade do 24, vikendom do 1, neki od ugostitelja smatraju da će pretrpeti štetu, a buka se neće smanjiti.

Skuptina grada odlučila je da ugostiteljski objekti u u stambenim zgradama radnim danima mogu raditi do ponoći, a petkom i subotom do jedan sat posle ponoći.

Takođe, muziku će gasiti radnim danima u 23, a vikendom u ponoć. Kazna za nepoštovanje radnog vremena i puštanje muzike iznosi od 50.000 do million dinara.

Kafići nemaju druge do da odluku grada poštuju.

Bane Nešić, vlasnik “Rakia Bara”, kafića upravo u stambenim zgradama na Dorćolu i Vračaru, ne očekuje da će doći do velikih promena za one kojima smeta buka i gradska vreva.

“Što se tiče odluke grada Beograda da u vezi sa radnim vremenom ugostiteljskih objekata i jačinom muzike u njima, odnosno mogućnosti puštanja muzike samo do 23 časa, smatram da je ta odluka, ukoliko je zaista donesena u interesu građana, u redu, s tim da se definitivno nanosi šteta radu ugostitelja i definitivno se nanosi šteta pozicioniranju Beograda kao mesta za dobar noćni provod”, kaže Bane Nešić.

“Ono što takođe mislim da je problem u ovoj odluci jeste što je, koliko sam ja razumeo – ako sam dobro razumeo, ostavljeno pravo gradonačelniku ili određenom krugu ljudi iz gradske vlasti da određenim uredbama neke lokale prosto odvoje od drugih”, rekao je on.

“Sve u svemu, mislim da je ovo jedan pokušaj da se Beograđanima omogući normalniji život, s tim da će to pasti na teret uostitelja, ali, potpuno iskreno govoreći, mislim da ona neće mnogo promeniti. Pre svega, jer ukoliko imate stambenu i poslovnu zgradu jednu do druge i dva lokala – vi time ništa niste uradili”, naveo je Nešić.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
"Pašće na teret ugostitelja.." A i to me zabole. 

Hoću bre da spavam kad legnem a ne da mi tandrčete svako veče kako otopli Smile Smile Smile


« Poslednja izmena: 10. Feb 2011, 00:01:53 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
 Popustili su lobijima i popustili su barabama Smile

  Muzika u kafićima ipak do 23 sata

U nastavku 29. sednice Skupštine grada, započete 30. decembra prošle godine, usvojena je Odluka o radnom vremenu ugostiteljskih, zanatskih i trgovinskih objekata . U odnosu na Nacrt odluke, izmena je da će kafići i ugostiteljski objekti u stambenim zgradama moći da puštaju muziku do 23 sata radnim danom, umesto do 22 kako je bilo prvobitno predviđeno. Ova odluka stupiće na snagu tek za 90 dana, a odnosi se na 10 opština iz užeg gradskog jezgra.



Vikendom će ugostiteljski objekti u stambenim zgradama moći da puštaju muziku do ponoći, a radno vreme je do 1 sat iza ponoći.
Usvojenom odlukom regulisano je radno vreme ne samo ugostiteljskih već i zanatskih i trgovinskih objekata na teritoriji grada.
Usvojen je i amandman kojim se predviđa da Gradsko veće utvrdi kriterijume po kojima će neki ugostiteljski objekti moći da rade i duže.

 Izglasana je i odluka o zabrani prodaje alkoholnih pića od 22 sata do šest sati ujutru u prodavnicama, samouslugama, diskontima, robnim kućama, specijalizovanim prodavnicama za prodaju štampe i duvana, kioscima, trgovinskim centrima i benzinskim stanicama.

....

Ceo tekst ovde.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.