Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:40:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kafa smanjuje ženske grudi  (Pročitano 30529 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nikad necu izaci iz puberteta i srecan sam zbog toga Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
A meni zameriš što nisam izašao sa svojih 47 godina iz puberteta , pubertet je zakon ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Ima jedna stvar koju zene nikad nisu razumele, bar vecina iz mog zenskog imenika a pritom ne mislim na fuxe vec prosecne devojke, i ta stvar je kamen temeljac svih rasprava izmedju muskaraca i zena kad su u pitanju ovakve teme.  Smile

Kolko god mrzeo ove generalizacije reci cu da postoje 3 nacina muskog razmisljanja u vezi zena.

Tesko je sastaviti sledecu recenicu da bude iole pristojna a pritom kaze poentu i ne bude neshvacena, potrudicu se.  Smile
Svaki muskarac, vas decko, muz, drug, komsija, pekar lekar apotekar, nebitno kol'ko ga poznajete i mislite da nije takav... svaki muskarac ce pozeleti da kresne skoro bilo koju zenu bez razmisljanja o njenoj lepoti, sisama, dupetu, dushi, stajlingu i hiljade gluposti koje zene primecuju kod drugih u roku od 0.39 sekundi jer mu to prosto... nije bitno  Smile
Ima jedan vic koji bi to mnogo bolje opisao, iako je vic ima skrivene istine u njemu:

Šta je žena?
Izraslina oko vagine za koju se muškarac pridržava za vreme sex-a  Smile


S obzirom da je ovo prva stvar koja im padne na pamet a uglavnom je zadrzavaju za sebe cesto se pomesa sa drugom.

Druga je sto se tice zabavljanja, veza, i sl. i ne zelim da polemisem o njoj jer cemo daleko omashiti temu ali treba reci da tu vec dublje uocavaju sitnice koje zene stalno primecu na muskarcima.

Treca je brak. I to je kranja etapa o kojoj se razmislja vrlo retko za razliku od zena koje cesto razmisljaju o ovome jos u prvom stadijumu upoznavanja muskarca (ne mora da bude bukvalno rech brak, moze biti i simbolika za duze vezivanje ili mashtanju kako bi se taj par slagao). Stariji muskarci naprednije razmisljaju o braku posmarajuci ga sa vise aspekata (o nacinu na koji bi ta zena vaspitala decu, nacin na koji bi se brinula za kucni budzet itd...) mladji muskarac do 30 godina kad kaze: Ovu bih zenio... ustvari zeli da kaze: Ova devojka je "chista".  Smile (ne pitajte me sta ovo znaci em vecina ne zeli da zna, em sam daleko odmakao od teme  Smile )

Poenta je da sam sve ovo napisao da bih pitao Putnicu...
Citat
Dokaz da ljudi ne tragaju za estetikom, nego je prihvataju kako im se daje (: I da...muskarci definitivno ne  kontaju koncept proporcionalnog i neproporcionalnog..

... dal sti normalna?!  Smile Kakvo crno traganje za estetikom...  Smile


( Smile )


A sto se tice ovih grudi, sisa, bombi, "dojku za odbojku", sisica, tobleronica i ostalih sinonima za mlechne zlezde zelim samo da kazem:

Lepota je u oku posmatrača...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Citat
Ima jedna stvar koju zene nikad nisu razumele, bar vecina iz mog zenskog imenika a pritom ne mislim na fuxe vec prosecne devojke

Imaš i njih u imeniku.... Smile

Ma slažem se s tobom. Tvoja teorija proverena je u praksi. Zašto je to tako, ne znam, ali svi muškarci misle na seks.
Neko mi skoro reče, i ima istine u tim rečima...muškarci su više "vizuelni" tipovi, i kad vide neku , pa i ne mora baš da bude sisata, odmah je zamišljaju u svom krevetu....
« Poslednja izmena: 29. Okt 2008, 23:14:34 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Imaš i njih u imeniku....
pa neke brojeve zna napamet Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Qq, kuda ide ova omladina..... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ima jedna stvar koju zene nikad nisu razumele, bar vecina iz mog zenskog imenika a pritom ne mislim na fuxe vec prosecne devojke, i ta stvar je kamen temeljac svih rasprava izmedju muskaraca i zena kad su u pitanju ovakve teme.  Smile

Kolko god mrzeo ove generalizacije reci cu da postoje 3 nacina muskog razmisljanja u vezi zena.

Tesko je sastaviti sledecu recenicu da bude iole pristojna a pritom kaze poentu i ne bude neshvacena, potrudicu se.  Smile
Svaki muskarac, vas decko, muz, drug, komsija, pekar lekar apotekar, nebitno kol'ko ga poznajete i mislite da nije takav... svaki muskarac ce pozeleti da kresne skoro bilo koju zenu bez razmisljanja o njenoj lepoti, sisama, dupetu, dushi, stajlingu i hiljade gluposti koje zene primecuju kod drugih u roku od 0.39 sekundi jer mu to prosto... nije bitno  Smile
Ima jedan vic koji bi to mnogo bolje opisao, iako je vic ima skrivene istine u njemu:

Šta je žena?
Izraslina oko vagine za koju se muškarac pridržava za vreme sex-a  Smile


S obzirom da je ovo prva stvar koja im padne na pamet a uglavnom je zadrzavaju za sebe cesto se pomesa sa drugom.

Druga je sto se tice zabavljanja, veza, i sl. i ne zelim da polemisem o njoj jer cemo daleko omashiti temu ali treba reci da tu vec dublje uocavaju sitnice koje zene stalno primecu na muskarcima.

Treca je brak. I to je kranja etapa o kojoj se razmislja vrlo retko za razliku od zena koje cesto razmisljaju o ovome jos u prvom stadijumu upoznavanja muskarca (ne mora da bude bukvalno rech brak, moze biti i simbolika za duze vezivanje ili mashtanju kako bi se taj par slagao). Stariji muskarci naprednije razmisljaju o braku posmarajuci ga sa vise aspekata (o nacinu na koji bi ta zena vaspitala decu, nacin na koji bi se brinula za kucni budzet itd...) mladji muskarac do 30 godina kad kaze: Ovu bih zenio... ustvari zeli da kaze: Ova devojka je "chista".  Smile (ne pitajte me sta ovo znaci em vecina ne zeli da zna, em sam daleko odmakao od teme  Smile )

Poenta je da sam sve ovo napisao da bih pitao Putnicu...
Citat
Dokaz da ljudi ne tragaju za estetikom, nego je prihvataju kako im se daje (: I da...muskarci definitivno ne  kontaju koncept proporcionalnog i neproporcionalnog..

... dal sti normalna?!  Smile Kakvo crno traganje za estetikom...  Smile


( Smile )


A sto se tice ovih grudi, sisa, bombi, "dojku za odbojku", sisica, tobleronica i ostalih sinonima za mlechne zlezde zelim samo da kazem:

Lepota je u oku posmatrača...

bruka dobar post

 Smile Smile Smile

svaka chast

vidim da su barbike pomogle Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Citat
Imaš i njih u imeniku....
pa neke brojeve zna napamet Smile

Ne bas, za njih imam posebnu karticu.  Smile Ne zelish bas svako da te zove dok pijesh kafu sa "normalnom" devojkom.  Smile (sta god "normalno" znacilo)

Citat
Zašto je to tako, ne znam, ali svi muškarci misle na seks.

Ko sto rekoh. Mrzim ove generalizacije, posebno sto na forumu kad nesto napisesh uglavnom izgleda prenaglaseno, preforsirano, prenapucano, pre pre pre... ovi smiley-ovi kol'ko tol'ko pomazu komunikaciji ali ... da. Moze se reci da muskarci vise razmisljaju o seksu, mada zene ne kaskaju previse. Samo okruzenje ne gleda isto na jedne i druge.

Moja teorija je da je to zbog toga sto su muskarci jos od malih nogu priviknuti da koriste svakodnevno polni organ pri mokrenju. Ali to je vec neka druga tema za psihologiju. Tema je: Zenske grudi i uticaj kafe na zenske moderatore i forumashice.  Smile  Smile

Ma slažem se s tobom.

Ma mi Vojvodjani se u potpunosti slazemo.  Smile    Smile


@Dzuksi
Svrati na kafu da ti pokazem nesto lepo, i roze... Smile  Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2008, 23:45:39 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Moja teorija je da je to zbog toga sto su muskarci jos od malih nogu priviknuti da koriste svakodnevno polni organ pri mokrenju. Ali to je vec neka druga tema za psihologiju.
Čik otvori temu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Imaš i njih u imeniku....
pa neke brojeve zna napamet Smile

Ne bas, za njih imam posebnu karticu.  Smile Ne zelish bas svako da te zove dok pijesh kafu sa "normalnom" devojkom.  Smile (sta god "normalno" znacilo)
Ja iskljucim telefon ili kazem sta oce ovaj smarac i odbijem poziv Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:40:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.