Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada je bolestan, budite mu žena, a ne majka  (Pročitano 3486 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Nokia 6220
Toliko muskaraca ima na planeti?
Plus casne sestre.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Nokia 
Toliko muskaraca ima na planeti?
Plus casne sestre.

Sa sve andjelima i svetim Petrom na celu parade nema tol'ko Smile
A nesto mi govori da casne sestrice ne vole da se prskaju  Smile Smile


ps. prestani da me vuces za "jezik" Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Sve, sve, ali kakve veze imaju nove genitalije sa staranjem o partneru.  Smile

No:

Nezgodna stvar. Za nekoga ko ne moze da podnese to da mora da bude i zena i majka(ili i muz i otac) mozda cak i nemoguca. Zahteva konstantnu paznju i mnogo jake zivce. Imam primer mog komsije. On doktor elektrotehnike ona lekar ali obolela od multiple skleroze. Dok su se zabavljali je bila koliko toliko u redu. Dobise dete i bila je opet u redu ali se stanje pogorsavalo do momenta kada je morala da koristi kolica. Ostao covek uz nju sve vreme, radio posao i starao se o njoj i malom detetu. Evo pre neki mesec ode Bogu na istinu.  Smile

Uglavnom, on je jak i dosta stabilna licnost. Covece, uvek kada se videsmo(pre njene smrti) nikada da se pozali, uvek onako prijatan pa i poneki put nasmejan. Covek je stvarno sve to podneo i vise nego herojski. Za to vam trebaju zivci, ogromna nervna snaga kao i ogromna briga za drugu osobu. Ne dao Bog nikome da mora da prodje tako nesto. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Nokia 1800
Citat
Nove genitalije, što da ne

 Smile Smile Smile

E prdnuo sam od smeha kad sam ovo procitao... Mislim, nisam ocekivao nesto tog tipa u ovakvom tekstu
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad se samo setim rekacija - Ja da ga podsetim da uzme lek?!!! Pa nisam mu ja majka?!!!


Iskreno... sto se tice ovih lakih bolesti, meni nije problem ni da ga stavim u taksi i posaljem lekaru, pozovem lekara, izmerim temperaturu, podsetim da uzme lek, skuvam supu, namestim jastuk, pokrijem,... tresnem po glavi ako ripa kao magarac i nece da popije nesto za kasalj...

Jednostavno.. nije... to radim i sebi, i svojim roditeljima... i svojim prijateljima...

To je za mene suzivot i bliskost...

Sto se tice tezih bolesti... ne znam da li bih bila sposobna da sve to radim... Ja sam osoba koja voli da pobegne od svega u neki imaginarni svet... bar na sat dnevno, tako da bi strucnija lica... tipa negovateljica ili sl... Na duze staze se ne bih odrekla svog zivota, a mislim da bi to bilo i u suprotnom smeru... Bila sam na tom mestu i nesto mi se ne dopada... Tako da... ako bi stanje postalo neizdrzivo, usledio bi ozbiljan razgovor... Ja ne mogu vise, izvini... moramo nesto da menjamo...

Inace... meni se redovno desava da kada imam nekoga pored sebe... ili je to u nekom procesu... i kada kazem - lose mi je, boli me glava, bolesna sam... ta osoba odgovori - Doci cu, sta treba da ti donesem?
I ja onda kazem - Hvala, ne treba... ili Hvala, moze li da doneses to i to?


Znaci.. briga.. medjusobna briga... nista vise... nikakvo epsko zrtvovanje... Neko o tebi da brine i ti o njemu da brines...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
 Мајка сам својој деци, а мужу сам најпре жена, пријатељ који је ту за све, као и он мени. Ваљда је то за ове године брака изграђено.
Читајући  ову тему пролази ми кроз главу неко озбиљније оболење, никако неки грип или нешто пролазно.
Жртва нисам била ни деци, тако да ни мужу не бих била.Не бих га никад оставила, и снашла бих се за неку помоћ од стручног лица. Јер ја нисам мед сестра, а и да јесам морам да имам неки "луфт"Знам да бих се снашла и избегавала бих да оптерећујем децу.Кад више не бих могла,(оболела и ја) постоје установе, како за мене, тако и за њега.Није онај био луд што је отворио домове за старе и инвалиде.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Moj muž je 6 meseci bio nepokretan, još skoro 6 na rehabilitaciji.
Teško je, ali je i lepo moći nekome biti pomoć i uteha. Teško je izdržati i fizički i psihički, ali kad sve prođe..povezanost koja se uspostavi je neverovatna.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.