Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada cu se stideti Srebrenice  (Pročitano 18707 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slažem se, bosna je prvo bila srpska i hrvatska, oni su je naseljavali i u njoj živjeli a muslimani su izmišljeni, poturčeni pripadnici hrvata i srba a danas kao neki novi narod

samo oni su sada činjenica i ne može se nikako preko njih prijeći i bojim se da će nas nadjačati (nas već jesu)
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
a po cemu smo to okupatori? i moj otac, djed, pradjed je kao i tvoj zivio na ovim prostorima...pa sta ako sam musliman? ako tebi smeta necija religija, zapitaj se malo...nema istorije? bosna se u jednom ili drugom pogledu spominje vec 1000 godina, skoro kao i srbija...a to sto se ti ne stidis srebrenice, jer si imao 10 godina; ja se stidim 9/11 zato sto ljudi koji su to uradili se izjasnjavali kao muslimani, sto misle da su iste religije kao i ja, a pobili su toliko neduznog naroda...tako ocekujem da se i ti stidis "Djenerala" koji je u Srpsko ime pobio "poturice", tacnije 5-10 hiljada njih...samo radi imena...samo radi religije...radi toga se treba stiditi...

edit:
@umorni
izmisljeni? nikako...uostalom, ako je bosna bila srpska ili hrvatska, zasto se ne zove Hrvatska 2 ili Srbija 2? slazem se sa tvojim misljenjem kako hrvatski narod, tj. bosanci katolici trebaju imati ista prava kao i ostala 2 naroda/religije, ili 3. entitet, ili ukidanje dosadasnjih...
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 17:21:55 od Dinooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
зато им ми нећемо дати...

ви сте сами криви тј. ваша власт јер су направили савез са муслиманима а то никако није могло да изађе на добро...
но полако, ако Р.С. добије независност, остали део Босне ће природним процесом припасти Хрватској јер неће опстати другачије, што због географског облика, што због привреде....

хрвати би требало да имају велики интерес за независну Српску....али....још да се ми питамо, решили би проблем лако....

дино, али већ твој чукундеда је или био србин или хрват и јео је прасетину охо хо
Босна је позната 1000 година искључиво по Србима и Хрватима који су ту живели...гори сте од јевреја бре....сви сте потурице...
имате широм света много муслиманских држава, па не треба вам још једна и то у Европи која никад није била муслиманска (осим турских Окупационих периода и то не цела) чујем да у Авганистану ионако имају вишка простора, па што тамо не правите државу....

не стидим се сребренице...био је рат....погледај слике шта су твоје балије радиле....моји се бар нису сликали са отсеченим главама
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 17:24:17 od bambyle »
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
ko kaze da mi zelimo muslimansku zemlju? ne, vi zelite cisto NEMUSLIMANSKE zemlje, a zasto? sto vas je strah islama? sta i da jest moj cukundeda bio hrvat/srbin? kakve to veze ima? hmm kazes da bosna nema historije, a sada kazes da ipak ima? sta ce biti onda, ima ili ne?

edit:
to sto su ti ljudi uradili je strasno, ali to nisu bili ljudi sa ovih podrucja, to su bili islamski radikali iz afganistana/pakistana itd...alijina greska je bila sto je dopustio dolazak tih jedinica u bih, misleci da ce oni prevagnuti u ratu...mozda i jesu prevagnuli, ali cijena po kojoj su to uradili je prevelika...
a srbi? KOMSIJE srbi, sa kojima si zivio, samo jednog dana su uzeli puske i poceli pucati po tebi...radi cega?
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 17:30:01 od Dinooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zove se bosna isto kao što se dalmacija zove dalmacija a ne hrvatska 2 ili 3 ili 4
a ko u njoj živi? to je druga stvar, to su povijesna imena.

mene nitko neće uvjeriti, nikada i nikako jer puno znam o tome, da je prije dolaska turaka itko drugi živio u bosni osim srba i hrvata
to je nepobitna činjenica od koje počinje svaka druga rasprava

mene npr. nije strah islama, pročitao sam kuran i ako čovjek živi po kuranu ne može biti loš čovjek ali zašto vi ne bi bili hrvati ili srbi muslimanske vjeroispovijesti?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
нема муслиманске историје....

па ти ниси ни чист муслиман, ти си "потурица" то би било као када бих ја не дај Боже, прешао у ислам и правио се већим муслиманом од Алаха, то не иде бре....

ценим и признајем све остале муслимане осим "вас" самозваних бошњачких муслимана, никада нисам имао проблема са муслиманима а био сам и у Турској (у Анкари,Истанбулу) , Либији, Тунису, чак сам и бројаницу носио, нико ми ни реч није рекао...док сам најгоре прошао у Сарајеву....а видим да вас ни они тамо нешто претерано не фермају....знају и они од којих сте настали...

браво уморни....то је прави одговор
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 283
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Muslimani su posebna priča. S jedne strane plaču da nemaju džamije, da im nitko ne poštuje vjeru, traže prava i slično. No bogami nisam ni u jednoj muslimanskoj zemlji vidio crkve, bilo katoličke ili pravoslavne.

Ja poštujem njihovu vjeru, no njihov način života nije normalan. Gaženje žena, kamenovanje, širok raspon smrtne kazne, netolerancija...

Što se tiče Srebrenice, tu je situacija jasna...izvršen je akt genocida od strane bosanskih srba (inače mama mi je srpkinja iz bosne).

No nemojmo zaboraviti činjenicu da su njihovi mudžahedini  bili ohole okrutne zvijeri. Uvijek me sablažnjavalo to što muslimani u ratu ritualno ubijaju protivnika. Zašto neće pucati u borbi i gotovo, nego to klanje, upotreba hladnog oružja.

Sjebano je sve to..dosta bolesno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
куран је на жалост подложан фанатичним тумачењима, у суштини није лош (доста је копирана библија) али је доста злоупотребљен од стране самих муслимана... ево ти чист пример са вехабијама, погледај шта раде сами себи, пуцају, бију се, запишавају џамије једни другима по Новом Пазару, ипак је то болесно...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Svima sam vam veoma zahvalan sto ste mi konacno svojom diskusijom dali razloga (i presli granicu tolerancije) da konacno uradim ono sto sam odavno nameravao.

LOCK.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.