Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:08:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad on neće da koristi kondom  (Pročitano 32390 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ne mozes protivu ljudske prirode
a  prirodno je da imamo potrebu za seksom
i kad ga vec praktikujemo onda je najpametnije koristiti najbolju mogucu zastitu
@marniko82
da. rebrasti su bas ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
A postoji i podvarijanta sa nekim perlicama, to je jos bolje! Isto Durex.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ali koni je u potpunosti u pravu...
koliko su muskarci neinformisani, toliko su i zene.... ako on vec nece da koristi kondom, onda postoje i drugi oblici kontracepcije koji nisu toliko "vizuelni"...
Sto se tice bolesti, i dalje je to "Ne!" najsigurnije, ali nista u ovom svetu nije sigurno, pa cak ni apstinencija...

@koni
Elem, o ulozi oca - nisam rekla da iskljucivo otac mora da izdrzava porodicu, vec da on srazmerno treba da da ucestvuje u vaspitanju i izdrzavanju dece...Ovo je bila opaska na situacije kada se dete rodi u vanbracnoj vezi, prizna se ocinstvo i na tome se sve zavrsi,  ili kada dodje do razvoda, a deca pripadnu majci... znaci, nema niti alimentacije, niti bilo kakvog kontakta sa detetom... ta deca za svoga bioloskog oca kao da vise ne postoje...  
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto se same kontracepcije tice, najbolja stvar je flaster.. mesec dana deluje.. nije 100% zastita, ali nesto tipa 98% ... najjednostavnije resenje...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Kondom zastita od side?Da li znate da su pore na kondomu (sto ce reci molekuli materije od koje je napravljen kondom) 10-tine puta vece od dimenzije virusa side sto ce reci kondom nece moci sprijeciti prolazak virusa.Fora je u tome da se SIDA uopste ne prenosi polnim putem (u bukvalnom smislu te rijeci).Samo u 1 od 100 slucajeva odnosa sa osobom koja ima SIDU (ili je HIV pozitivna tj. nosiac i prenosilac istog) "zakacicete bolest" i to opet ne cisto seksualnim odnosom.Sida se iskljucivo prenosi krvlju i taj jedan sto zakaci SIDU sexom ju je zakacio zbob mikro ranica (kod jednog od ucesnika sexa) kroz koje se virus unese KRVLJU.Zasto je kod homoseksualne populacije zastupljenija bolest (i njeno prenosenje "sexom)?Iz jednostavnog razloga sto analni otvor nije predvidjen (za razliku od vagine) za sex i usled sexa nastaje mnogo mikroranica koje su "vrata" kroz koja prolazi virus za razliku od vagine koja je "fleksibilna" i namjena joj je takva kakva je. Ovo jos niko ne govori javno ali ni ne demantuje ali u naucnim krugovima je ovo vec dokazano.

PS.Ne treba se igrati sa sudbinom ali vjerovatnoca da dobijete SIDU odnosom (heteroseksualnim) je ne veca od 1%
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Imam utisak da se kako diskusija odmice sve vise udaljavamo od teme...A tema je,sudeci po prvoj poruci ne zastita od polnih bolesti (mada je to izuzetno bitno,naravno)vec zastita od nezeljene trudnoce.Onaj izraz "monogamna veza",bez obzira koliko u praksi bio redak,govori o tome.
E,sad,koliko je pitanje kontracepcije ranijih godina bilo na zeni,toliko se sada prebacuje na muskarca (govorim o nasim krajevima,na zapadu to nije bas tako).Da je ranijih godina bio vecim delom na zeni govori i to sto zena ima daleko veci izbor kontraceptivnih sredstava nego muskarac,mada za to postoje i neki drugi razlozi.Da malo nabrojim:za zenu postoje razni hormonalni preparati u vidu tableta,injekcija,implantata,flastera...postoje hemijska sredstva-spermicidi-u vidu gelova,pena,krema,supozitorija,filmova...postoje mehanicka i mehanicko-hemijska sredstva u vidu spirale,dijafragme...pa cak i zenski kondom...postoje i razni "kalendarski" metodi,plodni dani,merenje bazalne temperature...Ima jos ali trenutno ovoliko...To je nekih 14-15 nacina zenske kontracepcije.Za muskarce postoji-kondom.Samo jedan.U svemu tome je problem sto ja ne poznajem ni jednu jedinu zenu koja koristi bilo koji metod kontracepcije ali zato poznajem 4-5 koje su imale najmanje jedan abortus.Govorim o zenama 20-25 godina.Mislim da je prilicno neodgovorno ako vec postoji toliko metoda prepustiti brigu u potpunosti muskarcu i njegovom jednom jedinom-prezervativu.Posebno sto ako ste citali nesto o tome znate da kondom treba cuvati dalje od izvora toplote sto znaci maksimalno jedan dan u dzepu,novcaniku ili automobilu.A zamislite situaciju da je jadnik alergican na latex...sta mu ostaje?Postoje ovi novi plasticni kondomi ali su prilicno retki kod nas.Kondom moze i da spadne (muskarac je tu da brine o tome,zar ne?)Moze i da pukne (takodje muskarac...).Malo je i neudoban ali i to je muski problem...Naopako da bi zena koristila mozda zenski kondom-onda bi njoj bilo neudobno.Nemojte me pogresno shvatiti-prezervativ je u mnogim slucajevima najbolje resenje.Posebno za mladje ljude koji cesce menjaju partnere gde ih stiti i od polnih bolesti.Samo mislim da treba uzeti u obzir i neke druge metode-onda bi mozda bilo manje abortusa po cemu smo na vrhu u Evropi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Najbolje rješenje i 100 % učinkovito je NE. I od AIDS-a i od trudnoće.

@djwhite

Dobili smo i doktora na forum, pa on može više o tome reći, ali pri svakom spolnom odnosu nastaju mikrofrakture. Između ostalog, to je i jedan od načina dokazivanja silovanja (nečiji "...sat" ali ne znam točno). Pozovite doktora da nam pojasni.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 10
Ja od mojih partnera trazim kondom jedino zbog zastite od STD, a pilule uzimam radi sprecavanja trudnoce. Ako sam sa nekim u seksualnim odnosima duze vreme (recimo preko 6 meseci) onda ponekad moze i bez kondoma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Upravo o tome i govorim.Kondom uvek sa nekim koga ne poznajes dovoljno pa cak i sa onim koga poznajes.Medjutim mislio sam takodje i na zastitu ,recimo, u braku.Jedan moj prijatelj je u braku 3 godine,ima jedno dete i u medjuvremenu 2 abortusa (njegova zena,naravno)za koje ja znam a moguce je da mi nije rekao za svaki...Malo glupo po mom misljenju.Frizerka kod koje se sisam takodje jedan...Primera koliko hoces.Ispada da je kod nas abortus jedini nacin zastite.Strasno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ja to ne kontam
da li su to lljudi totalno neinformisani ili ih prosto mrzi da malo poedu racuna?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:08:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.