Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kad mushkarac kaze  - volim te - da li laze?
ne
da
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad mushkarac kaze - volim te - misli ...?  (Pročitano 52901 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Uh sto ne volim to volim te, volis me, jel me volis? a koliko me volis? kazi mi kazi mi ....  Smiley 1
Kad muskarac kaze volim te to moze da znaci hiljadu stvari.
Mozda zaista tako misli. Mozda ste mu se popeli na glavu, pa vam je rekao da vas skine sa slucaja, mozda mu je izletelo u napadu emotivnosti, mozda zeli da vam da do znanja da ste voljeni iz nekog razloga, mozda zeli da cuje isto to od vas, mozda zeli da vam pokaze da mu je strasno stalo do vas, ali nije bas najbolji na recima, pa mu lakse tako, mozda je nesiguran pa to ponavlja kao papagaj, ne bi li mu se uzvracalo istom merom i ulivalo mu poverenje, mozda mu je to uzrecica...etc...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
  @Nel@  Smile
 
 Nisam mushkarac,al' mozhda znam iz iskustva...

 Za dve decenije braka, muzh mi je rekao par puta da me voli.Vishe ima onog.."shta bi Ja bez tebe..gde si, nema ko da zvoca po kuci itd"
  Pre muzha imala sam nekog dechkica (2-3 nedelje) koji je kad god se vidimo, ponavljao to "volim te"
 Prvih dana mi bilo smeshno, posle mi smetalo.Jer njemu je to uzrechica Smile I, sad mi to smeshno Smile

  Shto ne znachi, da mushkarci lazhu, kad kazhu da vole.Pa valjda se to oseti Smile

 @Nel@, mene interesuje, zashto Ti to pitash Smile

   Smile

Znash shta, najiskrenije-pokrenula sam ovu temu zeleci da cujem shta misle mushkarci. Inache, nije meni lichno bitna, jer, u pravu si, u ovim godinama i sa deset godina braka iza sebe, i meni je pomalo smeshno (mada volim to da chujem, bash onoliko puta koliko chujem Smile). Ali, vidim da na bureku opstaju samo univerzalno zanimljive teme, pa sam zbog toga i zbog gore pomenutog, htela da to pokrenem. Nadam se da me razumesh!?! Smile
Ok, izgleda da sam ovoga puta malo promashila. Smile

P.S.Inache,ENIGMA. Mogla bi malo da popunish svoj profil. Ovako nije zanimljivo.Poz! Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
  @Nel@  Smile
 
 Nisam mushkarac,al' mozhda znam iz iskustva...

 Za dve decenije braka, muzh mi je rekao par puta da me voli.Vishe ima onog.."shta bi Ja bez tebe..gde si, nema ko da zvoca po kuci itd"
  Pre muzha imala sam nekog dechkica (2-3 nedelje) koji je kad god se vidimo, ponavljao to "volim te"
 Prvih dana mi bilo smeshno, posle mi smetalo.Jer njemu je to uzrechica Smile I, sad mi to smeshno Smile

  Shto ne znachi, da mushkarci lazhu, kad kazhu da vole.Pa valjda se to oseti Smile

 @Nel@, mene interesuje, zashto Ti to pitash Smile

   Smile

Znash shta, najiskrenije-pokrenula sam ovu temu zeleci da cujem shta misle mushkarci. Inache, nije meni lichno bitna, jer, u pravu si, u ovim godinama i sa deset godina braka iza sebe, i meni je pomalo smeshno (mada volim to da chujem, bash onoliko puta koliko chujem Smile). Ali, vidim da na bureku opstaju samo univerzalno zanimljive teme, pa sam zbog toga i zbog gore pomenutog, htela da to pokrenem. Nadam se da me razumesh!?! Smile
Ok, izgleda da sam ovoga puta malo promashila. Smile

P.S.Inache,ENIGMA. Mogla bi malo da popunish svoj profil. Ovako nije zanimljivo.Poz! Smile

 Mislim da je tema OK. Isto mislim, da ce mushkarci uchestvovati u temi Smile
 
 Moj profil..Ne bi nishta menjala.Promenim po nekad potpis, i to je to Smile

 @MunkaZe  Smile Ti si lepo objasnila shta mozhe da misli mushkarac.

    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ali dobro je Bane pitao. Sta misli zena? I to nije zanemarljiv momenat  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
Munkaze, stvarno ti je ok prva poruka
Uh sto ne volim to volim te, volis me, jel me volis? a koliko me volis? kazi mi kazi mi .... Smiley 1
Kad muskarac kaze volim te to moze da znaci hiljadu stvari.
Mozda zaista tako misli. Mozda ste mu se popeli na glavu, pa vam je rekao da vas skine sa slucaja, mozda mu je izletelo u napadu emotivnosti, mozda zeli da vam da do znanja da ste voljeni iz nekog razloga, mozda zeli da cuje isto to od vas, mozda zeli da vam pokaze da mu je strasno stalo do vas, ali nije bas najbolji na recima, pa mu lakse tako, mozda je nesiguran pa to ponavlja kao papagaj, ne bi li mu se uzvracalo istom merom i ulivalo mu poverenje, mozda mu je to uzrecica...etc...


A sho se tiche ovog drugog, ja teshko da mogu da ti odgovorim. Znam samo da kad ja to kazem , mislim najiskrenije! :-$Ali zato to retko govorim (osim, mojim klincima)! Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
  Da, Bane je pita shta misle zhene Smile

  Verovatno ono shto si Ti navela da misle i mushkarci Smile

  Ja zaista ne znam, nemam potrebu da kazhem to.Kad bi rekla, moj muzh bi pao u nesvest Smile Smile Smile

   Umem da napishem sms :[115]:Koji on chuva Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
Zanimljivo! Pa, zar ne ostaje duze ono shto se napishe??? Smile
Mislim, ako je u pitanju strah da ce se neshto promeniti!
Uvek moze da ti poturi poruku pod nos! Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zanimljivo! Pa, zar ne ostaje duze ono shto se napishe??? Smile
Mislim, ako je u pitanju strah da ce se neshto promeniti!
Uvek moze da ti poturi poruku pod nos! Smile

 Nisi me razumela Smile

 Zashto bi se "gurala"porukicu pod nos, pa mi nismo deca Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
Mislim, ako ne zelish da kazesh ili ne volish to da priznash na takav nachin, zar napisano nije josh "gore"?!? Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 To Ti mislish Smile

 Ti si 10 godina u braku, Ja sam josh plus 10.

 Nemam naviku da mu tek tako saopshtim da ga volim, i nemam potrebu.Ja umem da pokazhem Smile

 Da mu pricham svaki dan, to mi je van pameti Smile

 Uostalom, sachekajmo mushkarce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.