Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кад другарица преотме дечка  (Pročitano 7835 puta)
20. Maj 2009, 09:53:05
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
У истом тренутку „изгубиш” двоје драгих људи, тешко можеш да им опростиш, а мораш да наставиш даље и доказујеш свима да си јака и да те нису много повредили. Како?
„О овоме просто мораш да пишеш. И то само због тога да би упозорила све жене шта може да им се догоди”, видно узбуђена замолила ме је недавно породична пријатељица Дара. И поред „брда обавеза” које сам имала у роковнику, одлучила сам да је саслушам, јер се нисмо дуго виделе, а сазнала сам да је раскинула са дечком после 10 година забављања.

И онда чух причу за коју сам мислила да се дешава само у филмовима. Укратко речено, вољени ју је оставио и после неколико недеља се венчао са њеном најбољом другарицом. Оном која је знала њене тајне, са којом је делила добро и зло, коју је звала телефоном да јој се пожали на нешто што је мучи, одлазила на заједничка летовања, делила последњу цигарету...

– Не могу да верујем да сам била тако наивна! Када сада вртим филм живота уназад, видим да се у свим сценама битним за мој љубавни живот појављује она, а никад нисам посумњала да има нешто са њим – каже Дара и додаје да никад у животу више неће моћи да верује ниједној жени у потпуности.

Заиста тешка ситуација. У истом тренутку „изгубиш” двоје драгих људи, тешко можеш да им опростиш, а мораш да наставиш даље и доказујеш свима да си јака и да те нису много повредили... Постоји она стара теорија да није та другарица крива ако је дозволила момку да улети у њену „мрежу”, већ да је он одговоран, јер то није смео да дозволи. Можда је ова „одбрана” женског рода делимично тачна, али, будимо реални, ни мушкарци нису тако наивни! Некима је довољно једно намигивање да полете у загрљај друге жене, па макар то била и другарица њихове драге. Најновије истраживање показује да је 12 одсто мушкараца признало да је спавало са најбољом пријатељицом своје девојке. Они на то очигледно гледају мало другачије од нас жена. Код њих, једноставно, није битно да ли је неко из друштва већ био у вези са неком „рибом”, а већина њих је спремна на зажмури на чињеницу да је дама већ спавала са њиховим другом. Иако се догађа да понека другарица заврши у загрљају заузетог момка, ипак изгледа да међу дамама стоји неписано правило да је дечко другарице забрањена зона, у коју, нажалост, понека уђе. И тада настаје хаос у љубавном троуглу... А да не причамо о слатким осветама, типа „огребала сам му ауто”, „бацила сам му омиљене ствари”, „избацила сам га из стана”...

Дара није била осветољубива у овој причи, цивилизовано је кренула даље пожелевши им срећу напомињући да не жели да их види никад више, али жене у оваквим ситуацијама и те како знају да врате мило за драго. Тако је једна дама после преваре дечка са другарицом села за компјутер и поставила његове интимне слике на Интернет. У данашње време је тешко наћи доброг младића, али је још теже остварити право пријатељство са неком другарицом. Зато ми се чини да је у овој причи идеална добра стара пословица – „Немој да радиш оно што не желиш да теби неко учини”.

Izvor Politika
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Pa drugarice to rade jedna drugoj kao dobar dan.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Pa drugarice to rade jedna drugoj kao dobar dan.  Smile
tako si procitao a?  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
naravno  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Pa drugarice to rade jedna drugoj kao dobar dan.  Smile
tako si procitao a?  Smile

Ja znam 4 takva primera i to bas najboljih drugarica. To je na prvu, kada bi se prisecao verovatno bih izvukao jos neki broj.

Ubedljivo najdrasticnija varijanta je bila kada je tip paralelno bio sa "glavnom" ribom i n jenom najboljom drugaricom. Toliko su bili maloumni da je sve postalo kristalno jasno kada smo bili na rodjendanu "glavne" ribe. Lik se sa "zamenicom" negde u sred zurke odvojio u sobu gde smo svi trpali jakne i tamo su u jednom momentu zateceni u sred teskog petinga  Smile Posle se saznalo da su poprilicno dugo zajedno, a ove dve nerazdvojne, spavale jedna kod druge, zajedno letovanja, zajedno zimovanja... eh, zene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC trophy
.. mene su cesto preotimle ..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
.. mene su cesto preotimle ..  Smile


Ajde sad skokni do Burek marketinga da platis reklamu  Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 11:58:55 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
hahha uvek se radujem takvom razvoju situacije jer iz toga izlaze najbolji chicken fightovi  Smile . uvek se radujem kad vidim 2 devojke kako jedna drugoj cupaju kosu oko nekog lika koji stoji sa strane i smeje im se. olicenje gluposti.
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 12:02:15 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
.. mene su cesto preotimle ..  Smile


Ajde sad skokni do Burek marketinga da platis reklamu  Smile

ili da burek plati njemu...ipak je to čast, imati takvog u svojim redovima Smile


meni se to lično, nije nikad desilo....mada postoji mogućnost da jeste a ja nisam znala Smile
uvek je svaka šetala svog.....
i uvek nam je veći značaj imalo prijateljstvo među nama nego tamo neki frajer...
a i ukusi su nam bili različiti Smiley
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
To je okej ako imas 15 godina... Kasnije je samo sinonim za idiotluk.
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 12:27:00 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.