Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:01:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad dobijate signale za "trojku"  (Pročitano 6677 puta)
24. Jun 2006, 11:03:30
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kad dobijate signale za "trojku"

S partnerom se zabavljate već neko vreme i lepo vam ide. Čini se da se u svemu bitnom dobro slažete, nema nikakvih većih sukoba, oboje uživate u vezi. Nije ni da je veza bez strasti - imate redovne i strastvene seksualne odnose. U jednom trenutku desi se nešto što vas prilično iznenadi. Vaš partner ima najboljeg prijatelja, znaju se "sto godina", već odavno vas je upoznao s njim i vama se taj čovek dopao. Ne u smislu da ćete ostaviti svog partnera i pobeći s njegovim najboljim prijateljem, ali čovek dobro izgleda, inteligentan je, duhovit, šarmantan, čini se i da je dobar prijatelj, jasno vam je zašto se vaš partner druži s njim. Odnedavno vam se čini da se ni vaš partner ni taj njegov prijatelj (koji, inače, nema devojku) ne bi bunili da vas troje oformite trojku. Nije da su njih dvojica seksualno zainteresovani jedan za drugog, barem vam ne izgleda tako, ali kao da jesu zainteresovani za to da vas "podele". Naravno, osećate se veoma zbunjeno i ne znate šta da radite.

Neke žene bi se na samu ideju osetile užasnuto i zgađeno. U tom slučaju jasno je šta uraditi - reći partneru da takav odnos ni pod kakvim okolnostima ne želite. Ipak, izvestan broj žena bio bi i zaintrigiran idejom - ne znači da će je sigurno i prihvatiti, ali bile bi radoznale zbog same ideje i nesigurne kako da postupe. Jeste, zgodan je i ovaj drugi muškarac, ali nije sve u tome - u njega niste zaljubljene, a u svog partnera jeste. Iako vaš partner sam inicira celu stvar, ako bi se ona realizovala, da li bi vaš odnos ostao isti? Ili bi vas on krivio, ili...

Jedno je sigurno: ukoliko prihvatite odnos s partnerom i njegovim ortakom, svakako da odnos između vas i vašeg partnera neće ostati isti. Neki parovi, koji su uveli trećeg u kombinaciju, ustanovili su da im je odnos postao bolji, da su se tako još više zbližili - ali to je redak ishod, i onda kada se desi, najčešće je situacija među partnerima bila takva da između njih nikakve duboke emocije nisu postojale. Bilo je tu i određene doze ljubavi i poštovanja i mnogo zajedničkog uživanja, ali ništa stvarno duboko. Tada ovakve igre nisu nemoguće.

Međutim, u većini situacija, uvođenje trećeg u kombinaciju samo unese konfuziju u vezu. Ko tu šta s kim, ko koga vara, koja je čija uloga... Uglavnom dođe do ozbiljne krize u vezi - ako je partneri prevaziđu, veza im postane jača, ako ne, rastanu se. Međutim, "trojka" ne opstane.

Naravno, pošto ste odrasli, sami ćete odrediti kako da postupite u ovakvoj situaciji. Samo, imajte u vidu da ako prihvatite takvu kombinaciju, bespovratno menjate svoju vezu - možda nabolje, ali verovatnije nagore. Srećno, šta god da odlučite.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                 -SF- ova tema upućena devojkama na ovom forumu,verovatno će brzo otići u zaborav,jer one koje su pristale na trojku,sigurno neće trošiti svoje vreme da bi o tome diskutovale sa nama,takve devojke već imaju "pune ruke posla",jer gde je trojka tu je i četvorka, ja sam po prirodi "sfingerski" opredeljen i znam da mnoge devojke,kada i pristanu na takvo nešto,vrlo brzo se pokaju i na sve načine pokušavaju da zaborave da su ikada imale odnos sa više od "1" muškaraca,barem je tako kod nas!
                 
               -kod ljudi koji su zaposleni i po desetak i više sati provode na poslu,pod uslovom da dobro zarađuju mislim da seks u troje ,četvoro,desetoro,razmenjivanje supružnika  po sfing okupljanjima, naravno jednom   nedeljno, može da doprinese poboljšanju odnosa među samim partnerima i da i jedno i drugo shvate,da ima i gorih ljubavnika od njihovih  muževa  ili gorih ljubavnica od njihovih žena,ali mnogi shvate da ima i mnogo boljih ljubavnika i ljubavnica od njih samih.  [smilie=frisko61.gif]

                      -p.s-unapred znam da će se samnom složiti sve dame sa "bureka"
                             
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
vazi u troje, ja gledam, vas dvojica radite  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
vazi u troje, ja gledam, vas dvojica radite  Smile Smile

  Smile:mrgreen: Smile  jako duhovito
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
vazi u troje, ja gledam, vas dvojica radite Smile Smile

                           - ovo može da se shvati na više načina!

                       p.s-najbolja je trojka kada se devojka opusti i prepusti se uživanju ,a momci rade li,rade..... :workout:
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
dzsap  svaka ti je ko Njegoseva!!!
uspeo si da proniknes u zensku psihologiju,sigurno si cesto na plavom mostu ili ispod njega,pa na osnovu takvih iskustava cenis i ostale devojke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kakva trojka Smile budalastine dogovor je pao da sa ortakom idem na letovanje a on sa njegovom zenom Smile
   naravno se salim al' u svakoj sali ima istine pa zato Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ma dzsap mora da iz svog iskustva govori
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
dzsap svaka ti je ko Njegoseva!!!
uspeo si da proniknes u zensku psihologiju,sigurno si cesto na plavom mostu ili ispod njega,pa na osnovu takvih iskustava cenis i ostale devojke.

                - u beogradu ima više plavih mostova,i često se  skoro svi kako  beograđani tako i drugi putnici namernici ispod njih nađu, sobzirom da se većina nalazi  iznad auto-puta  bg-ni i bg-zg,a šta ti radiš kada dobiješ signale za trojku, to je pitanje ove teme,i uopšte neznam o kakvoj psihologiji govoriš!

                   p.s ako si mislio na "onaj" plavi most prema nišu,e onda iz iskustva mogu da ti kažem da je trojku vrlo teško organizovati u "kolima",e sad možda ti imaš više iskustva kada su u pitanju autobusi,pa ajde podeli to sa nama,kad si već ovde!
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
dzsap, bas si dugo razmisljao dok si ovo napisao, mogao si valda da zakljucis da nisam pristalica takvih egzibija. Jer ne mogu da razumem osobe kao ti da nemaju nista protiv da mu neko teslaci zenu u njegovom prisustvu. Sto se tice psihologije, tu sam mislio na tvoju izjavu da sve devojke sa foruma ustvari podrzavaju tvoje misljenje. generalizujes stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:01:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.