Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:46:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jupiter  (Pročitano 73671 puta)
Hronicar svakodnevice


Future is to those who believe into beauty

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 704
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens mc60
@cosmic_girl

Hvala na odgorovu,  Smile. Bar jedna od 6 planeta koje su mi retro, nece praviti  vece probleme.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
jupiter u ovnu u 6 kući u konj.sa dc, kvadrat uran i neptun  Smile nula bodova?  Smile šta mislite?
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ljubitelj astrologije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Jupiter na 27.st .21' raka u 12 kuci.mesec(u biku u devetij kuci gradi kvadrat sa jupiterom).ta to znaci?da li neko moze da mi kaze nesto o tome?Hvala unapred Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Andjela draga imamo ga obe Smile
veliki kiss za tebe
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Jupiter se vraća kući

Kao u mnogim avanturističkim filmovima ili kompjuterskim igricama, tako i mi ovaj tekst možemo započeti sa: Ako čitate ove retke, znači da ste uspješno prošli prethodne zamke. Jer, period koji je bio za nama (posljednjih godinu dana pogotovo) možemo nazvati upravo tako - jedna velika nebeska zamka.

Dovoljno je da se vratimo točno godinu dana unatrag, u tren kada je Jupiter ulazio u znak Škorpiona. Uz već prisutni Saturn u znaku Lava, Neptuna u znaku Vodenjaka i neobično dug boravak Marsa u znaku Bika, ulaskom Jupitera u znak Škorpiona (26.10.2005.) na nebu se formirao tzv. veliki fiksni kvadrat.

Fiksni znaci su sami po sebi prvenstveno vezani uz materiju, oni su nosioci materijalnog postojanja, najkonkretniji u trojstvu znakova pa su time i njihove manifestacije najizraženije.
Dok npr. isti takav kvadrat kroz promjenjive znake može proći potpuno nezapaženo, čak niti natalne karte sa ovakvim konfiguracijama ne moraju imati nikakve posebno izražene probleme radi njih, fiksni znaci redovno trpe poteškoće, a nerijetko se u vrlo teškim konfiguracijama događa i ono što se kasnije naziva - udar sudbine.
Slobodno možemo reći da je prošli period, na globalnom planu, bio upravo skup takvih malih udara sudbine. Jedna od najizraženijih osobina fiksnih znakova je njihova postojanost u bilo kojem smjeru; i u dobrim i u lošim smjerovima, manifestacije su duboke, obilne i trajne. Tako je za prošli period možda i najbolja ilustracija ovaj, uvjetno rečeno, sukob civilizacija, odnosno veliki jaz između islamskog i zapadnog svijeta, s kojim ruku pod ruku ide i nevjerojatan porast nasilja izazvan tim motivima. A glavna karakteritika svih 'fiksnih deđavanja' je - nepopustljivost.
Saturn je u Lavu (pod svaku cijenu odan sebi), Jupiter u Škorpionu (fanatičnost ili što bi kockari rekli: sav ulog na jedan broj na ruletu!) i već je i njihov međusobni kvadrat i više nego dovoljan da dovede do problema. Opozicija Saturna i Neptuna i kvadrat Jupitera i Neptuna samo dodatno upotpunjuju sliku.

Tako, u svakodnevnom životu, ovo je bio period zaduživanja, svakako period gubitaka, period kada je trebalo trideset i tri  puta razmisliti o kreditu, prije nego se ide u banku ,jer je bilo vrlo vjerojatno ,da su oči veće od grla i sklonost prevelikim zalogajima je bila vrlo vjerojatna. Propasti, bankroti, enormni porasti cijene nafte i slično, glavna su karakteristika prošlog perioda. Također, sva bizarna i sablažnjiva događanja (bizarne i stravične nesreće, porast nasilja, mutacije virusa ptičje gripe, itd itd) manifestacije su fiksnog kvadrata. I zato za njega možemo reći i onu staru: Tko preživi - pričat će!

Očito, preživjeli ste, dno je dotaknuto, tenzija je dostigla svoj maksimum, bankovne kartice su na najvećim dopuštenim minusima i - nema dalje.
 Ako ste prešli svoje granice i upali u zamku, ako je ikako moguće, riješite stanje prije izlaska Jupitera iz znaka Škorpiona (24.11.2006.) jer ono sa čime ga ispratimo, sa time će doći u kasniji trigon sa Saturnom u znaku Lava, ili točnije, takvi će biti novi počeci, o tome će vam ovisiti sloboda slijedećih godinu dana. Sloboda koje su Jupiter i Strijelac simboli.

Jupiter se vraća kući, u svoje prirodno stanište - Strijelca, i time kreće u svoj novi 12-godišnji ciklus. Sve što je trebalo propasti, propalo je, veliko čišćenje Jupitera u Škorpionu (zmija koja odbacuje višak kože) je pri kraju, ostaje jedino pitanje je li sa prljavom vodom bačeno i dijete. Ako nije, onda konačno slijedi vidni oporavak, slijedi olakšanje i jedan sasvim novi pokret vođen sa isto tako jakom i određenom voljom (trigon je preko vatrenih znakova), ali ovaj puta više upravljan razumom nego fanatičnošću.

Kao što je u prošlom periodu bilo zabranjenopretjerivanje    bilo koje vrste, u slijedećih godinu dana ono je na određeni način čak i poželjno , jer zvijezde se okreću u pomoć sanjarima i ljudima s idejom da ih podrže i ohrabre, po onom principu -> Probaj milion stvari ne bi li ti jedna uspjela. I tako,  kao što je prošli period prije ličio na: Probaš li milion stvari, milion i jedna će ti propasti,  ,slijedeći nudi oslobađanje i novi zalet koji ne krije zamku propasti i nerealnosti jer trigon Saturna iz znaka Lava budno pazi da racionalnost ipak bude prisutna . Racionalnost koja će se zaokružiti u svoj svojoj punini  kroz dvije godine ulaskom Jupitera u znak Jarca i Saturna u znak Djevice i njihov još jedan trigon, ovaj puta u zemljanim znakovima, što znači, sve što je propalo i uništeno u prošlom periodu, u slijedećih godinu dana doživjet će svoju zamjenu kroz ideju, a kroz dvije godine i konkretnu manifestaciju.

Poruka dakle glasi: Sanjanje je ponovno dopušteno! Koliko su bili mudri oni koji su prošlih godinu dana proveli u svojevrsnom 'zimskom snu' i 'vožnji na rezervi', toliko slijedeći period uklanja opasnosti i otvara priliku za nove zamahe. I zato - iskoristite to!
link




« Poslednja izmena: 04. Nov 2006, 12:53:16 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Citat
Tko preživi - pričat će!
 
Bome pričat ću...i još kako  Smile
Ja sam se u ovom tekstu pronašla.
  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
cak je i meni skorpiji drago sto dolazi kuci,jer mi je trenutno egz na asc(25*sco),ali mi je zato celo prvo u strelcu Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je za vreme boravka u skorpiji, vratio dosta prijatelja, ali sto se ljubavi tice, nista. To je zbog Meseca u Sco, i Meseca kao vladar 11. polja  Smile

Moj Jupiter je otisao u 10. kucu, na 6. stepenu Raka, a vladar je 4. kuce  na 9. stepenu. Onace mi se nalazi u opoziciji sa Saturnom, Uranom, Neptunom, i jedino dobro - sekstil sa Suncem u Devici. Ove opozicije me brinu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
lanice i moj jupiter ima opozicije...pogledaj dispozitore,oni ti donose zakljucak price
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Jupiter mi se nalazi na 4.38 stepenu lava u 9.polju raka
u sekstilu sa suncem,mesecom,merkurom
i kvadratu sa AC
moze li objasnjenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:46:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.