Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jungova analiticka psihologija i/ili duhovnost  (Pročitano 60874 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

berne je stvorio frojda...

frojd mu je ujak...

i ceo taj me and myself bullshit...

on je to realizovao...

« Poslednja izmena: 20. Jul 2017, 22:27:54 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
bjezis od ozbiljne diskusije... hehe dobro ali bilo je lijepo diskutovati sa tobom. ne zelim da se mijesam u posao sociologa, psihologa ,psihijatara, psihoterpeuta, filosofa itd. kako god! odoh na spavanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
pa nemoš da mećeš doktore i filozofe u istu prostoriju. osim ako mama filozof leči komplekse pa dete usmerava na medicinu psihijatriju,
mada realno što bi reko doktor miroljub, koga su oni izlečili ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
pa nemoš da mećeš doktore i filozofe u istu prostoriju. osim ako mama filozof leči komplekse pa dete usmerava na medicinu psihijatriju,
mada realno što bi reko doktor miroljub, koga su oni izlečili ?
jel treba da se izvinimo zbog toga sto smo se trudili da nesto napravimo od teme? dobar doktor, mora da poznaje osnove filosofije, dobar filosof mora da poznaje osnove sociologije... nisu izlecili mnogo ljudi. ali se trude pa covjeku znaci. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ma ok, meni je malo postao smor gledajući razne kurseve. gledam kako diplomirane filozofkinje u skupoj garderobi posećuju razne seminare i kurseve pa primenjuju u razaranju dečijih mozgova metodom psihičkog nasilja, lokacija u glavu, taktika ne brani se kako bi te mladi emigranti roknuli kad porastu, inače pravim dosije koji će te pratiti do smrti. gledam kako devojka koja je došla u beograd da se uda pa završila filozofski drži treninge za uspešnu vezu. gledam, ne želim da gledam, ne želim da vidim, al ne mogu da pobegnem i stalno mi se u glavi vrti pesma laž sve je pusta laž osim mene, i ne znam kuću štaću i verujem u teoriju da sam u matriksu ma šta to bilo i da sam na ravnoj ploči i gledam u projekciju za koju sam čuo da se zove svemir i pitam se da li sam u paklu pa proživljavam gestikulacije i karaktere škole bez nasilja i nasilja u porodici pa se setim da me još uvek niko nije naterao da pijem šejk od brokolija pa pomislih dobroje nisam u paklu i ne ispaštam. ove filosofkinje misle da je to sve prevaziđeno. ne znam. da li su one stvarne ili treba da ih prevaziđem.
šta će koji moj doktoru filozofija ? ako misliš na medicinsku psihologiju to je drugo. i oni su doktori, nisu filozofi.
šta si ono pito u vezi junga ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
ne znam sta da ti kazem... opusti se i dremaj. pusti doktore da odluce sta im treba od zanata(nauke) Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ma puštam ja al filozofi misle da je to njihova dužnost. s druge strane smatraju da je jung prevaziđen, dok političari još uvek veruju u makijavelija i vebera. makijavelizam bi trebao da bude dijagnoza.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
...da... ne bih rekao da je jung prevazidjen. ne spocitavam ti nista.. jung je otisao duboko, to sto je on radio je bilo dosta opasno, taj vid eksperimentisanja je jako opasan. i ja sam radio nesto slicno sa necim drugim. sa sobom kao covjekom. recimo, vidim da nije moguce uciti 15-16 sati dnevno na faxu kao normalan covjek.sto je tesla radio. shvatio sam da je morao nesto uraditi, stavio sam ugalj pored biljke koju njegujem i onda nisam imao potrebe da spavam 8 sati dnevno vec 3-4 sata. za mene je klanjanje kad te prolaze zmarci! itd. sve sam to i vise otrkio eksperimentisuci sa sobom. ja sam to radio svjestan da ako "preteknem" uspjeh ce biti velicanstven. htio sam da proslavim pravoslavlje iako sam bio ateista cijelu srednju skolu, u srkvu nisam isao godinama itd. ali sam uspio! jung je radio neobeybjedjen i lose se osjecao, nije to toliko opasno. ja bih leyao u hladnoj vodi po pola sata, da bih uspio u brahmacharji.. nisam to cesto radio vidio sam da je to glupost, covjek mora da zadrzi onaj neki hladni razum koji ni pod kakvim uslovima ne smije gubiti. tu osobinu kasnije covjek zadrzi i cuva je ljubomorno. ti ljudi se nazivaju kulturnim...  Smile

kad covjek izgradi tu ozbiljnost da ne prilazi toj granici hladnog razuma nikad. zene bas hoce da im pokazes to sto ozbiljan i kulturan covjek ne radi, ne pokazuju se te osobine da bi zena bila uzbudjena..
« Poslednja izmena: 22. Jul 2017, 19:19:36 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
opasan dovoljno da su se svi ubili...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
... Smile ... Smile ....
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.