Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jos problema sa ponavljacima - Profesor fizickog nasrnuo na ucenicu  (Pročitano 12292 puta)
28. Avg 2009, 11:12:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Incident na popravnom ispitu u Poljoprivrednoj školi PKB na Pančevačkom putu
Profesor fizičkog nasrnuo na učenicu
Petak - 28.08.2009

Zekić Tijana (16) brutalno je napadnuta od strane profesora fizičkog Kodnika Guarina u hodniku svoje škole. Ovaj nemili događaj desio se nakon popravnog ispita iz matematike u Poljoprivrednoj školi PKB na Pančevačkom putu 39, u beogradskom naselju Krnjača.



Nakon što nije uspela da položi popravni iz matematike, Tijana je izrevoltirana i pod stresom u hodniku škole zapalila cigaretu. To je primetila zamenica direktorke škole koja ju je upozorila da to ne sme da radi. Potom je naišao i profesor fizičkog koji je počeo da joj se unosi u lice, nakon čega ju je i fizički napao.
- Ispred učionice u hodniku su devojke plakale, jedna je čak i vrištala, a ja sam samo zapalila cigaretu i mirno sela dole. Direktorki sam rekla da se ne osećam dobro i da bih želela samo da se malo odmorim i da ću izaći. Onda je došao i profesor Kodnik, koji me je verbalno napao. Počeo je da mi se unosi u lice, pa sam burno reagovala. Tada me je uhvatio za zglob, zavrnuo mi ruku i odgurao niz stepenice van školskog objekta. Zamenica direktorka ga je molila da prestane, ali on me je i dalje snažno gurao - ispričala nam je Tijana, kojoj su lekari konstatovali otok u predelu šake i ogrebotine u predelu nadlaktice.
U Poljoprivrednoj školi PKB nismo mogli da saznamo ništa o ovom incidentu. Od sekretarice škole smo saznali da je „direktorka škole službeno odsutna“, zamenica je „upravo otišla iz škole“.

Dragiša Zekić, otac napadnute devojke, odmah je sutradan otišao do škole sa zvaničnim doktorskim nalazima o povredama svoje ćerke. On tvrdi da mu je direktorka Vera Jakšić rekla da nju ponašanje svog zaposlenog uopšte ne zanima i da su ti papiri koje on nosi od doktora „verovatno falsifikat“. Nakon toga direktorka je pozvala i policiju da ga udalji.
- Nisam očekivao takvu reakciju direktorke. Samo sam želeo objašnjenje koje ne da nisam dobio, već sam i ispraćen uz policijsku pratnju van škole - rekao nam je Zekić.

M. L.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
A vidim, i ova mala je vrlo uzorno dijete... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Tattoo
A vidim, i ova mala je vrlo uzorno dijete... Smile
To što ona nije uzorno dete njemu ne daje nikakvo pravo da je udari,da se razumemo.I kod mene u školi je bilo takvih nastavnika,čak je bio jedan iz fizičkog koji je žešće maltretirao djake,a takvi su uglavnom završavali tako što ih neko od starijih učenika rašrafi od batina,a da je ta mala moje dete,pa odmah bih otišao kod tog iz fizičkog i razbio bih ga kao kantu. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Citat
Jos problema sa ponavljacima

Alo, Kurir... pa to sve zakatanciti... naslov bas primeran, ja ocekivao da ga je ucenica izmasakrirala kad ono "nejaki" profesor fizickog vezba strogocu na 16-ogodisnjakinji, verovatno da ostane u formi posto mu je kuci dosadno od kada mu je zena otisla u sigurnu kucu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Uhvatio ju je za ruku jer je sa svojih 16 godina (sesnaest) pusila u zgradi skole i izveo napolje...  Smile

Citat
Jos problema sa ponavljacima

Alo, Kurir... pa to sve zakatanciti... naslov bas primeran, ja ocekivao da ga je ucenica izmasakrirala kad ono "nejaki" profesor fizickog vezba strogocu na 16-ogodisnjakinji, verovatno da ostane u formi posto mu je kuci dosadno od kada mu je zena otisla u sigurnu kucu  Smile

Taj deo naslova je moj...
Nisam preterano senzitivna prema ponavljacima...
« Poslednja izmena: 28. Avg 2009, 11:56:51 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2;MEG
У сваком случају није имао права да јој заврне руку... није она њега напала па да се брани...

Сто посто је у питању неки комплексаш силеџија од професора... најлакше је ударити на слабијег од себе...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Culi smo samo njenu stranu price... a ocigledno je da devojka(sic!) potice iz fine, ugledne porodice...
Objektivno govoreci, mislim da ju je pomesao sa nekim decakom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
@Anea ja nemam predrasude prema ponavljacima... i sam sam jednom bio na popravnom... razlog - klinac se zatreska do usiju, ispreskakao casove da bi bio sa dragom i popio popravni posto nisam dobio priliku da odgovaram za ocenu osim poslednji cas (kada sam mislio da imam prava na to)... i ne krivim profesorku sto me je oborila, danas bi i ja to uradio  Smile

Sustina je u arsinima... toliko profesora sto u skolama sto na fakultetima idu kroz te institucije u kojima je pusenje zabranjeno sa cigarom u ustima i stavom "ko mi sta moze" pa im niko i ne skrene paznju... kada neko drugi to uradi (slazem se da nema pravo to da uradi) onda dodje do izivljavanja. I da ga je verbalno napala, nema pravo tako da reaguje, ni da je musko u pitajnu a kamoli zensko.

Ostajem pri tome da je naslov u stilu Alo-a  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Od sekretarice škole smo saznali da je „direktorka škole službeno odsutna“, zamenica je „upravo otišla iz škole“.

Ahahahahahahaah...
Kakvom, bre, sluzbenom putu?! Smile
Jadni smo, mnogo smo jadni...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Propusila u 16, pala na popravni, pa ja bih bio ljut na citav svijet a kamoli na profesora sto me izribao.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.