Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Joksimović sa kolegama potpisala izjavu o zaštiti LGBT  (Pročitano 2793 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
sloboda kretanja ti je tim povodom bila uskracena ponajvise zbog budala koje su htele da biju drugog coveka

a na istu temu, sloboda kretanja, kad vec jednu setnju uzimas za primer, je uskracena odnosno ogranicena i to samo u smislu da ne mozes da se kreces gde bas hoces odredjenog trenutka i kada su u pitanju utakmice (odrasla kod Zvezdinog i Partizanovog stadiona, znam o cemu pricam), kad kod je neki protest pa se zatvori deo grada i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Moji rođaci nisu mogli dva dana da bace đubre a da nisu više puta legitimisani. Ja sam bio deo slučajnih prolaznika koji su matletrirani i to zbog koga ?
  Zbog stotinjak ljudi sa kojom je bila kvazi elita koja je podržala njihov egzibicionizam koji građani Srbije moraju da plate.
  To je ono što se naziva klasičnim terorom.
 
Ministarka Joksimović dobitnica nagrade Gej strejt alijanse Duga

http://www.beta.rs/vesti/drustvo-vesti-srbija/3558-ministarka-joksimovic-dobitnica-nagrade-gej-strejt-alijanse-duga

  Ministarka je nagrađena za svoj rad Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2015, 18:11:51 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Citat
Moji rođaci nisu mogli dva dana da bace đubre a da nisu više puta legitimisani. Ja sam bio deo slučajnih prolaznika koji su matletrirani i to zbog koga ?

Pa koliko to oni djubreta prave  Smile Mislim za dva, tri sata vise puta bacati djubre, to mora da je bio neki posten posao   Smile


To za dva dana ti ne verujem

A tvojom argumentacijom, ja sam bila deo onih koji stanuju kraj stadiona, pa su me legitimisali na putu od-do kuce, zbog koga? Onih "pravda za Urosa". Mislim, das licnu kartu i zavrsis sa tim  Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2015, 18:28:04 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Dva dana su bili u kučnom pritvoru zbog ljudi koji su dan ranije (subota) bili u nekoj vrsti protestne šetnje i navijača. Sledećeg dana zbog same parade koja je uzrok svemu tome.
  I to ne samo oni već i njihova okolina.
  Sad je bolje ?
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Nasa drzava je takva kakva jeste sto se tice zastite prava, ali reci da je neko (ne jedna vec ko zna koliko porodica prema tvojoj tvrdnji) bilo, eto, iz cista mira u kucnom pritvoru - zaista mislis da ce neko ozbiljno da te shvati posle ovakih izjava? Mislim, pa to se cak ni ovde ne desava  Smile

« Poslednja izmena: 15. Maj 2015, 19:02:01 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  U nekoj vrsti kućnog pritvora. Ja sam u to vreme bio na Karaburmi i nisam mogao da dođem do njih toga dana jer je centar bio blokiran. A nisam stanovnik Beograda, bio sam tad tamo zbog jednog posla i koristio sam slobodno vreme da obiđem rodbinu i da malo prošetam po Beogradu.
  Ko je bio tamo znaće o čemu pišem.
  I još jednom, ko je ugrožen, zašto i od koga ?
 
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Slusaj, ja zivim ne bas u strogom centru, ali u sirem, i gotovo svakodnevno sam tu u centru, peske. Sve moje skole, sem osnovne, su bile u centru. Sta god da hocu da obavim, pravac je centar Beograda. Daklen, ne postoje protesti koje nisam zakacila. Pocev od onih mirnih setnji za sta god, do toga da se pored mene pali vatra i policija dejstvuje na navijace (i ne samo to, dolazak nekih ino zvanicnika, znas i tad se delovi grada zatvaraju). Protestne setnje su nesto normalno u danasnjem drustvu. Sve je ok dok nije nasilno. Tebi ocigledno ne smeta protest kao takav vec protest odredjene grupe ljudi, tako da sva ova argumentacija koju iznosis o navodnom kucnom pritvoru i sl. ti ne stoji, jer, da ponovim, tebi samo i iskljucivo postojanje odredjene grupe ljudi smeta. Ugrozavaju tebi prava koja i kako ti ovde navodis i druge skupine, ali se ne bunis na tu temu Wink

« Poslednja izmena: 15. Maj 2015, 19:31:42 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Raspitaj se kako su prošli oni u centru, nemam šta drugo da napišem.
  Mene je ugrožavala policija zbog gej parade koja je bila uzrok. Razdvojimo akciju od reakcije i uzrok od posledica. Drugu grupu su činille Dveri i navijači koji su bili aktivni dan ranije i odmah posle parade. Da nije bilo jednih ne bi bilo drugih kao što ne bi bilo ni policije.
  Grupi egzibicionista se prohtelo da prošetaju centrom grada i zbog toga terorišu sve ostale zbog povrede nekih svojih prava koje im niko ne uskraćuje. Zašto dotični nisu iznajmili neki stadion ili livadu i sami platili obezbeđenje za svoje privatno druženje koje se tiče samo njih.
  U mom gradu živi nekoliko lbgt osoba i niko ih ne dira i ne ugrožava. Verujem da je tako bilo i ranije, čak su bili oslobođeni vojske.
  Šta je sledeće ? Zašto ne bi isti tretman imali sadisti ili mazohisti ?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Ja nemam sta da se raspitujem, ja tu zivim kao sto ti je receno. Pa ne mozes ti da me ubedis u nesto drugo od onoga sto vidim svojim ocima Wink

Ostajem pri svemu recenom. I zavrsavam ovde  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Ni ne nameravam, težak je život u užem i širem centru, uverio sam se. Smile
  I izvinjavam se za onaj predlog u vezi stadiona, opet bi tu matletirali nedužne ljude.
 
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.