Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:01:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Joj,neverovatni teen problem  (Pročitano 5567 puta)
Poznata licnost


Never give up!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3630
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia 6600
Znas sta majku treba slusati ali toliko NE .Eo mog primera meni keva ranije kad sam mladji bio pita me kao dokle cu da budem napolju ja kazem do 12 ona kaze a ne kasno je dodji do 11:30(mislim 30 min Smile)I ja sam redovno ali redovno kasnio 30 ili 1 sat nije bitno i tako je digla ruke od mene!A kad zakasnim 2 min :"aaa kasnis 2 min oces ja tebi da zabranim da izlazis napolje jeli a?" a kad me  nema duze :"gde si ti?ja sam isla da te trazim nigde te nije bilo gde si se smucao?" i onda pocne da mi se gubi nesto i mrsti!

@Jbg sad moram ovo da pitam devojcice izvinite al to mi je zivotna zelja: Kako mozete kevi da sve pricate nije mi jasno i nikada mi nece ni biti?(mislim kada se smuvaju sa nekim deckom i odma kod mamice da joj kazu) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
@taurunum87
Ima vremena za tebe...shvatices. Smile ...i kada pocne majka tako da ti se "gubi nesto i mrsti" ti motku u ruke pa udri po njoj.

@romanticgirl
Shvati da si previse mlada da bi tvoji roditelji imali bezgranicno poverenje u tebe. Kamo srece da su mnogi koje poznajem slusali svoje roditelje. Ali, hormoni su cudo...pogotovo u pubertetu. To sto ste ti i sestra dobri djaci je verovatno jednim delom i njihova zasluga, sto znaci da vode racuna o vama. Postujte to.
Izlasci do 12...puna kapa. Smile Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
LG 4X HD
 Smile al' si strog batice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile strog, strog...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
LG Google Nexus 5
Pa i mene je prvi put i odvezao i vratio kuci tata. I meni je bilo super jer nisam morala nocnim prevozom.Steta sto je to samo jednom uradio.Nek dodje prvi put tata po tebe u 1 i vise to nece raditi.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Never give up!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3630
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia 6600
@vrcomm pa mrstila mi se al nisam toliko okrutan Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...caught between who I am and who I wanna be...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 447
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson F500i
Zar morash da trazish dozvolu od majke za sve shto radish?Najbolje je staviti je pred svrshen chin,nadji decka,ne morash da joj prijavljujesh,dok ona skonta proci ce vreme,a onda joj lepo kazesh da imash decka vec recimo dva meseca i ona ce videti da se sa tobom nije nishta loshe dogodilo zbog toga,naravno nemoj da popustish u skoli jer bi joj to biti jak argument protiv.I shto se izlazaka tiche,pokazi malo karaktera,i to je znak zrelosti.Ostani dokle hocesh.istrpi eventualnu kaznu,pa opet.isto tako kada dodjesh u 1 normalno kao i kada si dolazila u 12 dosadice im da te kaznjavaju.
Dok god ne budesh umela da se izborish za ono shto zelish,bicesh dete i tvoji roditelji ce biti u pravu shto se prema tebi tako odnose,suprotstavljajuci se njima dokazujesh i da mozesh da se suprotstavish nekome ko ti ,lupam,ponudi drogu....


[glow=red,2,300]...jao...kako se netko vara...^^ Smile

...@romanticgirl, mislim da mogu da predočim kakve probleme imash...starija sam od tebe pretpostavljam dvije godine, pa i dandanas...imam manje vishe isti problem...stho se tiche arlekinova savjeta, nemoj je stavljati na gotov chin (napravila to vishe puta,nije dobro proshlo...nijednom)...bolje joj reci, prihvatit che jer zna da drukcije ne ide...i potrudi se da dečko ne bude punoletan...i ni slučajno ne laži o njegovim godina ili neshto...sve se sazna...  Smile (ako nemash sreche kod takvih stvari k'o ja) ...stho se tiche toga da ti je malo izlaziti do 12...iskreno...pa i nije bash...zapravo sve ovisi u koje vreme izlazish...izadji ranije, i iskoristi vreme na najbolji moguchi nachin...ti sad sigurno mislish "ali zabava je tek kasnije..."...to se i meni dogadjalo...i izlazila sam do pola3, 3,nekad i duzhe...i to u tvojim godinama (pa i sad nisam puno starija)...istina nekad sam morala pristati da me stara negdje pokupi, no nije to tako strasno...heh...nemoj se previshe boriti protiv toga...pokusaj razgovorm dochi do cilja...pokusaj prvo pola sata...objasni joj da ches ichi s vechim drustvom kuchi...nije da mozhe nestho ozbiljno da vam se dogodi...malo pomalo...smeksat ches je...no samo ako joj dokazhes da ti mozhe verovati...ni slucajno nemoj napraviti neku veliku gresku...te se rijetko kad oprastaju... (been there, done theat...zato mi se sada tzv. policijski sat ponovno pomakao na 12...osim ako je nestho izuzetno...)

...@arlekin...neche im dosaditi da je kaznjavaju...to sam i ja mislila...istrpim svaki put...no evo me opet...  Smile (a kaznjena sam za sitnicu...ludjaci... Smile )

...@taurunum...u zivotu joj nisam rekla da sam se smuvala s nekim deckom...osim ako veza traje nestho duzhe...i ni ja to ne razumijem...zapravo se chudim curama koje imaju s majkom odnos prijateljica...meni je to nemoguche...  Smile
[/glow]
IP sačuvana
social share
...always remember you're unique...just like everyone else...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
LG 4X HD

Citat
...@arlekin...neche im dosaditi da je kaznjavaju...to sam i ja mislila...istrpim svaki put...no evo me opet...  Smile (a kaznjena sam za sitnicu...ludjaci... Smile )

kod mene je funkcionisalo,i ja sam imao isti problem u istim godinama,a ko nije?kada bi pokushali da mi odrede vreme obaveznog povratka kuci ja bih namerno ostajao celu noc,dochekivale su me i dreka i kazne pa i pokoji shamar,na svaku kaznu sam odgovarao novim i tezim ekscesom.na kraju su oni odustali,samo da se zna ko je tvrdoglaviji.
Za sve u zivotu morash da se izborish,ako treba i sa svojim roditeljima.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nikad vruc u 'ladan Vrbas...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia 6020
Mozda ce ovo bezveze da zvuci... Ja sam taj problem imao do tako negdje, 14-15 godina. I kad mi je dopizdilo, jednostavno sam zanemarivao sta starci govore. Kazu, dodji do 12, ja dodjem u 2. Pa onda kazna, ali nema veze, sledeci put opet. Nakon nekog vremena navici ce se, vidjece da ti nije nista pa im i nece smetati. A stara me i dan danas uvijek prije nego sto izadjem ona pitanja sa liste: S kim ces, Dje ces, Kad mislis kuci, Zasto ne ostanes u kuci, Nemoj da pijes,  :blahblah: ... takve su mame valjda, mora... 
IP sačuvana
social share

“Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves. Here’s Tom with the weather.” (Bill Hicks)


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile mozda je to sve ipak jos malko strozije kad si curica... ne znam bas da li takvo ponasanje pali, ili ono mic po mic- zavisi od roditelja
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:01:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.