Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:54:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeste li vi normalni?  (Pročitano 5465 puta)
10. Okt 2011, 03:48:24
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia krntija
Upravo mi se desilo, a desilo mi se x puta (s tim što je to počelo da biva praksa u zadnje vreme) da me igrači u prijateljskoj partiji osude jer im gađam jebene kule.

Tim povodom se odlučih da otvorim temu na forumu kako bih što većem broju igrača sa takvim razmišljanjem saopštio sledeće:

Prvo... ovo je igra. Da ponovim, podebljam i podvučem  - igra. Kapiram da ste svi dovoljno pametni da shvatate značenje te reči.

Drugo... vaše kule nisu vaše telo niti vaša ličnost niti vaš integritet već vaše jebene kule u jebenoj video igri. Napad na njih nije napad na vas.

Treće... Ako se pak toliko bolesni da se userete od napada na vaše kule i to ne možete da istrpite, onda barem kada pravite prijateljsku partiju, u prozorčiću sa pravilima čekirajte "nema napada na bazu" u pizdu lepu materinu.

Lično napadam vaše jebene kule uvek u zadnjoj rundi, pod uslovom da sam pre toga izgubio svaku šansu za pobedu, a ako vi pak to ne možete da shvatite onda vam nemam reći ništa sem  - Lečite se. Bez zajebancije.

« Poslednja izmena: 10. Okt 2011, 03:50:42 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Sony xperia
Auuu Bookee, zapali neku cigarku i cool-iranje. Vi's da ce i njih na recept pa sta posle. Idi begaj bas se ismejah iako te razumem da ti nije sve jedno. Smiley Ali toliko zbog nekakvih kula i necijeg negodovanja da prsnes ... ma idi bre. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Ericsson t10
Citat
onda barem kada pravite prijateljsku partiju, u prozorčiću sa pravilima čekirajte "nema napada na bazu"
ne možeš to likovima objasniti, ubijaju u pojam sa ponavljanjem "ovo je prijateljska šta k".... ja sam u potpuno identičnoj situaciji kao i ti a najjednostavnije rešenje za takve stvari jeste da ih odmah na početku ućutkaš i pikaš fino lagano do kraja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
E, da... ovo je moje licno misljenje:

Pa, ocigledno je da Conquiztador magicno privlaci sujetne ljude...
Svaka tema sa medjusobnim prepucavanjem je svedok tome...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ako kanis pobijediti, ne smes izgubiti

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Motorola 
Bookee brate, svaka ti je ka Njegoseva. To je jedan od razloga zasto ja ne igram prijateljske. Spusti loptu, bolesnika je bilo i bice ih. Sve vise i vise, bojim se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
i ja volim da napadam kule u poslednjem krugu, naravno ako je situacija kao sto je sadcu opisao, a jos vise volim kad se naljute i nece da odgovaraju, tad im sa merakom uzmem sve :)a sto se tice vredjanja ako napadnem, prosto napickaram doticnog i naredjam sva pokolenja i cao... ko tebe kamenom, ti njega sa 2
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia C6
U bre, koliki si post napisao, samo se ne obazires i rusis do kraja, mene zabole sta mi pricaju, ako mi se svide njegove kule ili mi treba zlato ima da ga napadam, sta god da mi kaze, moja taktika, moja stvar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Baš sam sinoć pričao sa devojkom o tome. Smiley Prvi put posle dužeg vremena nekome sam napao kule... I taj lik se ljutio, a i devojka me pita: "Imaš li nešto protiv njega?" A ne znam ga, samo sam mu učinio pošto je veoma slab igrač i odmah je kukao kako je "na*ebo" kada je video krstove, pa i znanje kod prvog ili drugog pitanja. Skratio sam mu muke. "OK, ali nisam to očekivala od tebe. Smiley To se u prijateljskim ne radi." Izem im nepisano pravilo, kad postoji pisano... Od tad stavljam nema napada na bazu, da mi se ne desi slučajno, navika, jbg. Smile  
Uđu neki sa spikom "O imam šansu da pobedim crvenog" ili "Velikog Daxa". Smile Oni mogu da napadaju, a ja ne. Grrr. Tako bi ih...
Ne znaš šta je gore, oni koji izmišljaju neka pravila ili oni koji i pored tog "nema napada..." izlaze  Smile odmah iz igre kad vide krst. Kao da krst igra. Imao bi u kratkoj koliku toliku šansu ako ga useru 2-3 pitanja i da pobedi, ako već nema napada na bazu.

Imao sam još jednu primedbu ranije, takođe iako sam napao tamo nekog levog, "Dax, nisam ovo očekivala od tebe. Nisi čovek."  Smile Smile  "Legija, Đubre i svi, nikad ne napadaju." Zato sam i češće igrao sa robotima ako mi treba zlato. Oni se nikad ne bune. Smile

Naravno apel svim igračima da u opcijama naprave (ili ulaze u) igru onakvu kakvu žele da igraju, a ne onakvu kakvu ne žele. Da ne kukaju posle. Tako se rešava taj njihov problem.
« Poslednja izmena: 10. Okt 2011, 14:26:28 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia N95
Buki od tih sto ne mogu da podnesu rusenje kula garantujem da nijedan ne cita teme na ovom forumu cak verovatno nemaju pojma sta je to Burek forum tako da tvoj apel je lep i koristan ali nikakvog efekta nece postici jer ove teme citaju samo redovni igraci koji ipak mogu da podnesu rusenje kula.A sto se tice toga da li je to ispravno ili nije naravno da jeste igrao sam sa devojkom,sa bratom, sa sestrom i sve sam ih rusio bez pardona iako su se posle toga ljutili na mene i psovali me  Smile Da dodje keva da igra opet bi je rusio kakve ima veze to je samo igra a savet kako sa tim igracima izaci na kraj je jednostavan samo im saljes smajlije i poljupce na bilo koju psovku ili gadost koju ti napisu  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:54:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.