Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Jerej Branko Zelen: Egzodus Srba u parohiji Duvanjskoj `92 - ` 93 - ca "  (Pročitano 31072 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Односно, Срби у процентима:

Општина Томиславград (Дувно)
1991. - 1,91%
1981. - 2,18%
1971. - 2,92%
1961. - 3,74%

Општина Ливно
1991. - 9,63%
1981. - 9,63%
1971. - 11,37%
1961. - 13,65%

Општина Купрес
1991. - 50,57%
1981. - 51,18%
1971. - 54,38%
1961. - 56,45%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mogao si na isti način popisati i udio bošnjaka i Hrvata u općinama nevesinje,Ljubinjem,Gacko,bileće.
Tamo uglavnom nema spomenutih  a bilo ih je nekada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
@zgranut

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
svi ti srbi iz duvna su uhapseni na svojim radnim mjestima, ili u svojim kucama, strpani u zatvor a poslije par mjeseci prebaceni u loru u split... a kako su ljudi u lori prolazili svi mi dobro znamo...

inace meni ne mozes pricati o desavanjima u duvnu i tom kraju jer moja porodica je taj kraj naseljavala kroz generacije, medju tim ubijenim su i clanovi moje porodice, neki od njih nikada jos nisu pronadjeni, a iako svi dobro znaju ko ih je ubio, ubice su i dalje na slobodi

i molim te ne pokusavaj da operes hrvate iz te regije, sa njima sam se druzio i znam sta su zeljeli i sta su sve uradili....................
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
e pa ja sam Hrvat iz te regije i ne perem nikoga ni ništa.Zločin je zločin ma tko ga učinio.Ništa manje nije bilo protjerivanja od strane srba u istočnoj Hercegovini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mogao si na isti način popisati i udio bošnjaka i Hrvata u općinama nevesinje,Ljubinjem,Gacko,bileće.
Tamo uglavnom nema spomenutih a bilo ih je nekada.
Ne laskaj sebi da si Hercegovac, kad si Bosanac. Duvno je u Bosni, kao i Livno i Kupres, a Hercegovina je kao što svaka baba zna preko Vran planine...i  od Posušja...
Toliko o geografiji.. a drugo ne mešaj babe i žabe i pusti istočnu Hercegovinu, t.j. ne poteži i tu temu da ne bih pominjao zločince iz Kule Fazlagića koji su slistili za vreme WW2 srpska sela u Borču, i da ne nabrajam jame širom Ljubinjskog i Popovog polja, Korita kod Bileće i tako redom. Niko ne opravdava zločine i etnička čišćenja, ali je ovde reč o Duvnu, a ne o Trebinju..
Moderator: Razumeo sam, neće se ponoviti!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
zgranuti,
nisam nigdje napisa odakle sam točno tako ne znam kako zaključi da sam baš iz Tomislavgrada.Ja sam južnije i baš sam Hercegovac.Baš sam po struci geograf i dobro znam gdje je što.Ne može se izvući jedan zločin i njega isticati a druge ne spominjati.Sve je to na tom području povezano.Uvjek je priča oni su nas prije.Vjerujem da sam stariji od tebe pa ima i iskustva .J abi sada mogao istio spominjati zločine i to oko Duvna iz drugog rata ali neću jer nema smisla.svaki mi je zločin odvratan i neopravdan.Mislim da sam jako miroljubiv i tolerantan i nikad neću opravdati zločine koje ti spominješ.Samo neću se nikad složit da je to osobina jednoga naroda.Gdje su god jedni bili u većini činili su nepravdu prema manjini.to je povijest Balkana.Nadam sa da će to prestati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
Baš sam po struci geograf i dobro znam gdje je što.

Географ,историчар...не дао бог да једном покренемо тему о чланковитим црвима вероватно си и за то стручан.

Mislim da sam jako miroljubiv i tolerantan i nikad neću opravdati zločine koje ti spominješ.

Ајде,ујо,па нећемо да се лажемо  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Baš sam po struci geograf i dobro znam gdje je što.

Географ,историчар...не дао бог да једном покренемо тему о чланковитим црвима вероватно си и за то стручан.

Mislim da sam jako miroljubiv i tolerantan i nikad neću opravdati zločine koje ti spominješ.

Ајде,ујо,па нећемо да се лажемо Smile

Од свега што си набројао верујем једино да си "звезда у успону"...звизда , пардон, бар се тако говорило у мом старом крају...Smiley)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
možda ćeš mi povjerovat da su četnici 1942 u Rami pobili 800 civila onda su pošli preko Blidinja i popalili i sve pobili što su stigli,zatim su došli na visoravan Svinjaču i sve popalili i pobili koje su stigli.Među ostalim zapalili su staju mog pradjeda ali su oni ranije pobjegli prema Kongori.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.