Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jehovini svedoci "okupirali" Novi Beograd  (Pročitano 41233 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima dosta ljudi kojima je neophodna takva disciplina, nametnuta spolja... samo slusaju sta treba i nemaju probleme i nedoumice vise ikada nikada u zivotu

Vojska, policija, zatvor. ekstremni sportovi.. izbor je sirok Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Licno i personalno malo mi je muka od pravednika koji idu okolo i uteruju veru drugim ljudima sa stavom da ces biti "spasen" (sta god to bilo) samo ako pratis NJIHOVU veru jer je jedino ona prava a sve su ostale lazne.

Sve neo-hriscanske sekte prate od istog sindroma. Obicno im je "znanje" preneseno od nekog mesije sa pocetka proslog veka i sobzirom da su morali da se bore sa zvanicnim religijama oko priznavanja licni kontakt sa ljudima je najbolji nacin. Isti sistem imaju i mormoni - oni su cak agresivniji. Njih ce te prepoznati o crnim odelima, koznim torbicama u kojima nose mormonsku bilbliju, biciklu, i crnoj plocici sa ugraviranim imenom. Posto su uglavnom klinci u nepunih 17-18 godina uglavnom su drcni do zla Boga.

U zemlji Srbiji postoji problem stava SPC prema drugim veroispovestima. Besomucno pljuvanje svega zivog sto nije pravoslavlje ide u korist raznim kultovima jer su ljudi uvek zainteresovani za ono sto se napada. Uz to, SPC ne daje prave informacije ljudima i sektama i kultovima - osim prazne price kako su opasni i negativni.

Licno mislim da je posao drzave da kontrolise sve religijske zajednice i njihovu aktivnost - zakonima - a da ljude informise na pravi nacin o njihovim aktivnostima. Time se razbija fama oko svega toga i samim tim umanjuje snaga raznim kultovima za delovanje u narodu.

Ipak - niko ne moze da spreci ljude da rade sa svojim zivotom sta god zele.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile 'edan moj teca (tetak ili kako vec) je u jehovinim svedocima... sa porodicom zivi u cirihu i na svu srecu ne dolazi cesto u bg, ali leti obavezno, imaju nekakve seminare u sava centru...
e on je covek nemoguc za bilo kakav razgovor
o cemu god da je rec, svaku pricu navrce na svoju vodenicu, a ako mu kontriras, ume i gadno da se razesti  Smile
svaki pojedini clan izgleda ima zaduzenje misionara, gde god isao
sve u svemu, zatrpava moju sirotu maman kojekakvom literaturom, pa sam vise puta gvirnula u to njihovo stivo... sve je lepo odradjeno, sazvakano i ilustrovano kako se samo pozeleti moze, kao lekcije u skoli,
imas pitanja na kraju svake teme (lekcije) i 'tacne ' odgovore  Smile
radi provere usvojenih znanja  Smile
nema sta da se mislis, samo bubas i poslusan si, i dobar si vernik i covek...
tj. izabrao je da drugi misle umesto njega

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Da misionarstvo im je obavezno - jer ce tako biti blizi Bogu sto pokazuje jednu bitnu stvar - oni tebe ne ubedjuju zbog tebe nego zbog njih samih.

Ja sam uvek govorio da je religija najbolji legalni biznis kojim covek moze da se bavi - posle toga su grobari.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Čuo sam i da imaju svoj oblik ... Biblije, koji
ne možeš da kupiš niti da pozajmiš, nego se dobija
tek kad postaneš njihov član (valjda, kad se krstiš).

Prema meni su bili blago agresivni, ni[ta umaraju'e,
i tako sve dok ne vide da sam vernik i da (po malo)
ipak znam po nešto iz Svetih Pisama.

Mislim da od njih možemo naučiti dosta o posvećenosti poslu,
i (koga to interesuje) o memorisanju Sveto-pisamskih delova.

Priznajem da nisam nalik njima po ovim pitanjima.

E, da!
Mnogo su ozbiljni za moj ukus, ne vole da se šale,
ali to i nije 'greota'. To je već moja ... falinka.  Smile
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile nemo tako, neam pojma...
smeh i sala su jedne od lepsih ljudskih osobenosti...
a setih se i imena ruze i onog glavesine manastira koji je u smehu i komediji video izvor svih zala na ovome svetu, i prvenstveno nepostovanja prema...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da su smeh i šala .... šlag ove torte zvane 'život'!
I ne samo šlag nego i ... 'prašak za pecivo', bre!  Smile

"Radujte se i veselite se!" se i na Liturgiji peva (u tzv. ozbiljnoj Crkvi).

A za pomenuti film i 'Mrguda' u njemu, srce me zaboli kad
pomislim da su onolike knjige spaljene zbog ... kojekavih
koji su mislili da je njihov način - jedini isključivi način
veroispovedanja!  Smile

Zaista se nadam da članovi J. svedoka barem kad su jedni sa drugima,
u svojoj zajednici istomišljenika, kad nisu 'na poslu', da su barem tada
veseli i srećni, i da se zezaju među sobom!  Smile  Smile
Najiskrenije i od srca im to želim!    Smile
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Njih ce te prepoznati o crnim odelima, koznim torbicama u kojima nose mormonsku bilbliju, biciklu, i crnoj plocici sa ugraviranim imenom. Posto su uglavnom klinci u nepunih 17-18 godina uglavnom su drcni do zla Boga.

sve ovo samo bez bicikla, ali sa kutijom za gitaru okacenom na ledja, videla sam pre jedno 2 godine na zelenjaku... dvojica nasmesenih klinaca ocigledno germanskog porekla..
ali.. vrh je bio mesingana plocica na kojoj cirilicom pise: Piter Volf, Crkva Isusa Hrista svetaca poslednjeg dana... 
e.. sad.. cekali su 95... da li su izasli iz busa... stvarno ne znam...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Mormoncici su glavni ... samo retko kad imam vremena da se ganjam sa njihovim ogranicenim pogledom na svet. A da naziv mormonske crkve je Church of Jesus Christ and Later Day Saints.

Nemam poma kaze mogli bi da naucimo o njih o posvecenosti - slazem se - ali i srijski ubica moze da bude posvecen svom poslu - to ga ne cini preterano bliskim Bogu.

Smeh tj nemanje istog je glavna stvar koja i mene plasi. Zadnji put kad su mi zakucali na vrata bila je zena sa dvoje dece - lica te dece su mi i danas u glavi. Horor filmovi o zombijima su mila majka u odnosu sta sam video u njima. Ko sto rekoh bole me uvo za matore - nek rade od svog zivota sta hoce - zao mi je dece.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
pa kad se realno pogleda ,svi vernici hriscanskih crkava su relativno zatucani, slabo im ide to razmishljanje svojom glavom (ovchice bozije Smile) , i agresivni su kad im neko napada njihovu "veru" (to smo videli i na ovom forumu) iako o njoj znaju vrlo malo. razlika je jedino shto su stare crkve: pravoslavna,katolichka ,anglikanska ... prilichno otupele od ogromnog broja vernika i imovine koju vec imaju ,pa ne napadaju ljude na ulici ...
  inache dobra fora da se otkache jehovini svedoci : hocete li molim vas da mi date nekoliko kapi vashe krvi ,treba mi za neke satanistichke rituale Smile Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.