Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedna osoba mi preti - sta da radim  (Pročitano 8583 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
G-dine Emisamko, Vi očigledno imate muško šovinističke poglede na svet, na svet žena posebno, ....nemam mnogo da Vam odgovorim osim da ste možda zaboravili suštinu moje priče, a to je moje dete!!!
::I šta znači " davala obećanja"? pa to je internet...on je pokušavao da se upoznamo uživo...ništa obećala nisam za sigurno...nisam ja budala...i ne volim da zavlačim ljude. A "igranje", komuniciranje, preko interneta neki ne shvataju, pa prelaze granice.
postojala je neka priča i to je to. mi se ne znamo...sve je suvišno za dalju priču.
Hvala na savetu da se ne sekiram...pokušaću.
A da li će da prođe, videćemo.
Ako sam Vas sada uvredila, da li treba da mi pretite? ili ne daj Bože mom detetu? a verujte sve je sam iskonstruisao i poigrao se sa mnom, pa pošto nije bio zadovoljan, igra je dobila drugu konotaciju.
Meni ne pada na pamet da ga kontaktiram.
Posle svih uvreda i pretnji, želim samo da ga razbijem od batina!!!
p.s. imala sam lepa iskustva sa ljudima na netu, posle ovoga bićumnogo opreznija!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ne čini nikom ono što nebi volio da tebi čine

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson K-700
Mlada damo... Smile Uz dužno poštovanje ću Vam odgovoriti slijedeće ma kakav Vi odgovor priželjkivali, pa ćemo redoslijedom i dokazima:

1.Citat ( G-dine Emisamko, Vi očigledno imate muško šovinističke poglede na svet, na svet žena posebno )
   Prvi dokaz je da ne primate i nevolite sugestije na svoj račun, pa odma optužujete druge zato što ste se vi našli uvrijeđeni nečijem mišljenju tj. komentaru. Ja nisam šovinista ni u kojem pogledu, samo Vas upućujem na stvari za koji vjerovatno niste upoznati.

2. Citat : ( on je pokušavao da se upoznamo uživo...ništa obećala nisam za sigurno... )
         Drugi dokaz je baš onaj koji sam u prvom odgovoru rekao; Vi ste komunicirali sa njim i kako ste rekli obećanje postoji da se vidite ali ne zasigurno. A tu ste svojim razgovorom njemu dali povod za daljnji razgovor i buđenje njegovih osjećanja da nešto može ostvariti. Muško ko Muško..

3.    Samo Vaše priznanje da Vam prijeti suprugu, djeci i sl... jeste to da ste Vi njega upoznali o vašem statusu porodične žene, koja do mile volje komunicira tek tako sa nepoznatim osobama preko interneta i daje lažna obećanja izlaska-upoznavanja.

4.     Razlog Vašeg straha je i to što ste mu najvjerovatnije pričali o sitnicama, pa čak ste ulazili u teme intimnog života.
        Ovo sam rekao i stojim iza toga iz jednog razloga, a to je: da predmetna NN osoba vjerovatno zna gdje stanujete,     
        tko je Vaš suprug, koliko imate djece itd.. Sve je to Vaša krivica.....


Ne bih želio da se nađete uvrijeđeni ali da ste kojim slučajem moja supruga  Smile Smile Smile


IP sačuvana
social share
S a r a j e v o je opstalo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vduk...ne bih da budem nenormalna i da čačkam mečku, ali kako kaže gospodin emisamko, da sam u normalno takvoj psihičkoj fazi, pa koristim razne moduse da bih sebi olakšala bol...a hrabrost sam dobila i veliku utehu od svih vas koji ste odgovorili na moj problem.
Svi znamo da to može svakoj ženi da se desi, a ne želim da čujem da je neka bilo čime zasluzila da joj se detetu preti ili daleko bilo i ostvari pretnja...a naravno ni zene same ne zasluzuju takve stvari.
Pa bih poštovani mladiću ako ste raspoloženi za igru dala njegov ICQ. Ako ste za, recite.
Nikako, molim sve prisutne da mi veruju nije moja priča igra da bih se svetila za nešto...
Malo igre, istrage, zarad dobrobiti, lekcije, pomoći,... kako god...možda je ok.
Uvek hvala!!!

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ne čini nikom ono što nebi volio da tebi čine

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson K-700
Ne branim nikoga ali stojim iza svega ovoga što sam vam kao sestri rekao. Pazite šta govorite, posebno sa osobama koje ne poznajete, pa ni preko internet usluga.
Malo ću biti suzdržan pa neću reći ono što sam pomislio, ali je očigledno da Vi tražite jarca....

Citat : ( Pa bih poštovani mladiću ako ste raspoloženi za igru dala njegov ICQ. Ako ste za, recite. )
Odgovor : I dalje tražite vraga....razmislite malo Smile Smile Smile

Zaista nemam namjeru da Vam pametujem, ali evo reći ću Vam jednu stvar, da sam možda donekle i odgovoran da Vam na neki način pomognem, a iz kojeg razloga nije potrbno obrazloženje...
U 85% slučajeva žensko traži vraga, i kasnije je situacija obrnuta....

Molim Vas kao sestru razmislite i elaborirajte činjenično stanje u kojem se trenutno nalazite... Nije ništa strašno, ali prije nego odgovorite i prodiskutujete na Vašu temu dobro razmislite gdje ste griješili..

Čovjek uči dok je živ - Ko se jednom od hladno mlijeko opeče, kasnije u hladan jogurt puše Smile Smile
IP sačuvana
social share
S a r a j e v o je opstalo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. neki odgovori su me podsetili na jedan problem koji je razmatran sinoc u Klopci...
tema je bila "Nasilje nad zenama", a konkretan problem je bila situacija: zasto zene zrtve silovanja ne prijavljuju ucinioca ili ako i podnestu tuzbu, cesto je povlace...
 
Odgovor je u sledecem:
1. citav postupak je veoma mucan jer je nas sudski sistem tako napravljen da se iskaz stalno preispituje i ponavlja... u ovom slucaju evocira se jedna veoma teska fizicka i intimna trauma...
2. osuda okoline - zrtva cestu bude izuzeta iz zajednice jer "sama je kriva"... nikad joj se to ne bi desilo da nije dala neki povod: nosila kratku suknju, dekolte, flertovala, hodala, disala...

Sve se svodi na to da smo mi duboko patrijarhalna sredina u kojoj je zena koren zla, cak i kad je zrtva najsramnijih i najbizarnijih zlocina...

S, druge strane... postoje ljudi kojima nije potreban nikakav ili jako mali povod da bi iskazali svoje nasilnicko ponasanje... Eto, pre neku nedelju u Crnoj hronici je bio slucaj - osoba A je na smrt izbola osobu B zbog pola case prolivenog soka... znaci.. neki ljudi su nasilnici bez obzira na sve... i svako ima da se brani kada mu je neko dobro ugrozeno, a u ovom slucaju najvrednije - zivot...

I na kraju izjava...

Citat
Ne bih želio da se nađete uvrijeđeni ali da ste kojim slučajem moja supruga   Smile Smile Smile

je vise nego sramna i dokaz toga da ce jos decenijama zrtva broj 1 na Balkanu biti zena...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ne čini nikom ono što nebi volio da tebi čine

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson K-700
Hmmm, Anea.. Smile

Nebi da tema ode u kontra smjeru, ali vidim da si letimično bez razmišljanja pročitala sve ono što sam dami odgovorio.
Pa eto ako budete imali vremena molio bih Vas da to sa 1% više koncentracije ponovo pročitate kako bi komentirali moj odgovor koji se nalazi u vašem citatu...

Još uvijek imam lijepo mišljenje o Vama Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
S a r a j e v o je opstalo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile nešto me navodi da se setim da ima muškaraca koji buketom cveća misle da mogu da pokriju modrice na nečijem licu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja stvarno ne vidim u cemu je problem...
To je moj sud na osnovu procitanih svih postova..
Definitivno, krivica se sa nasilnika prebacuje na zrtvu...
A, sto se tice razmisljanja o tome da li da se podnese tuzba ili ne, ja sam uvek da se tuzba podnese, a na sudu je da utvrdi da li je podnosilac u pravu ili ne...
Zato i postoje sudovi... da bi resavali sporove izmedju fizickih i\ili pravnih lica...
Takodje, razgovor izmedju dvoje ljudi nije ugovor, pa da se svi clanovi moraju postovati, a isto tako vecina ljudi u razgovor ulazi otvorenog srca, bez zadnjih namera, a ne naoruzana do zuba i sa paranoicnim pogledima na svet...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
izgleda da je jedna moja poruka otišla u etar.....
tako joj je bilo suđeno, kao i Vama emisamko, da ne bi zalazila dublje u nešto što ne vredi.
definitivno nemam kome da se pravdam, na šta ste me zamalo nagovorili.
moj svet je lepši, svetliji, pametniji, nego što Vam se učinilo.
razmišljajte o lepim stvarima, ja svakako hoću.
uvek sam tražila ono najbolje u ljudima i svemu šta me okružuje.
život je svi znamo ponekad kao košmar, moj će proći, verujem u to.
trud Anein je za svaku pohvalu. dokaz da dobra volja i pozitivan stav, čine svet lepšim i pametnijim.
ne stidim se da kažem, hvala na trudu i pomoći Anea!!!
lepše ću da spavam noćas, što i tebi želim od srca!!!
pamti pa vrati ... [smilie=36ddd.gif]
ključ svega je u ljubavi! ja verujem samo u nju! [smilie=frisko73.gif]
ona me je vodila do ovog foruma, ljubav prema mom detetu [smilie=frisko62.gif] , mom životu...i dovela do predivnih ljudi.
 [smilie=frisko81.gif]
pozdravljam Smile i vidimo se!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple Iphone 5s
ma to je neki peder,koji se tako jadno izivljava a u stvarnom zivotu je pizda,preti tebi jer ne zna sta ce od zivota dosadnog,mislim da te samo zeli zaplasiti i nista vise!Slusaj Aneu i sve ce biti ok Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.